andělský duben

OBJEDNEJ SI 1 ONLINE PROGRAM A DRUHÝ DOSTANEŠ JAKO DÁREK

akce platí do 15. 4.

Jsou to přesně 4 roky, kdy jsem zveřejnila svůj první online program Po potratu silnější. Předcházelo tomu několik měsíců natáčení rozhovorů s inspirativními ženami, které se věnují různým metodám hojení po ztrátě miminka. Většina z nich si touto zkušeností sama prošla, a tak pro mě tvorba programu byla hluboce léčivá.

Od dubna 2020 program už řadě žen trochu usnadnil smutné měsíce po potratu a nasměroval je k pohledu do budoucnosti. 

Po porodu našeho duhového syna jsem na podzim 2021 vytvořila ještě Online retreat po ztrátě miminka, kde v 10ti dnech provázím andělské maminky emočními fázemi po potratu až k pozvání dalšího miminka. Retreat nenabízí urychlení procesu smíření, ale oporu v pocitech i myšlenkách, které se po ztrátě přirozeně objevují a na které je ulevující nebýt sama. Také retreat už doprovodil desítky žen k přijetí.

Co pro tebe mám v andělském dubnu?

PROJDEME SPOLU REGENERACI PO POTRATU I PŘÍPRAVU NA DUHOVÉ TĚHOTENSTVÍ

V rámci 4. narozenin online programu Po potratu silnější jsem si pro vás připravila jako dárek roční přístup ke kompletnímu online programu dle vlastního výběru. Jak to funguje? Při koupi online programu Po potratu silnější nebo Online retreatu po ztrátě miminka mi napiš do poznámky v prodejním formuláři, který kurz sis vybrala jako bonus zdarma a já ti zašlu přístupy.

Který program si můžeš vybrat jako bonus?

ONLINE RETREAT

po ztrátě miminka

PO POTRATU SILNĚJŠÍ

online program s odborníky

KDO JSEM?

Klára Antonova Fischleinová

Jsem certifikovaná koučka a absolventka kurzů psychologie, mindfulness a dalších. Zaměřuji se na fertility & antistres poradenství.

V individuální praxi a skrze své online programy či webináře jsem od roku 2020 provedla ke klidu a uvolnění již stovky žen. Učím je psychické stabilitě při boji s neplodností, v procesu IVF, po ztrátě miminka i v rizikovém nebo jinak psychicky náročném těhotenství.

Sama jsem mámou dvou malých chlapečků a jedné andělské holčičky, která odešla v pátém měsíci těhotenství. Všechna má těhotenství byla riziková, proto vím, jakými výzvami mé klientky procházejí.