ANTISTRESOVÉ TECHNIKY

Své klientky učím balancovat návyky a životní styl tak, aby snížily stres / chronické napětí a dokázaly zdravě nakládat se svými kapacitami. Podle potřeby dané ženy pracujeme s prioritami a organizací času, psychohygienou apod. Jednoduše řečeno zregulujeme stres, obavy, únavu a pesimismus.

ZVLÁDÁNÍ STRACHU A NEGATIVNÍCH MYŠLENEK

Strachy a negativní scénáře jsou jedním z nejčastějších témat, která u svých klientek vídám. Na společných sezeních pak nacházíme jejich příčiny, přesnou podobu, porozumění tomu, co se nám snaží říct a hlavně způsoby, jak mít svoji mysl pod kontrolou.

KOUČINK

Koučovacími otázkami a pečlivě zvolenými metodami otevírám klientkám nový úhel pohledu na jejich problém a nacházíme efektivní řešení, se kterým mohou okamžitě začít. Soustředíme na dosažitelné cíle, reálné výsledky a individuální laskavé tempo.

Co od konzultace

očekávat?

Každé sezení je originál šitý na míru klientce. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu možnosti pro práci s myslí. Kombinuji (sebe)koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a celkovému uvolnění. Klientky vedu hravou formou, propojuji teorii pro pochopení a praxi pro dlouhodobé výsledky, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim radostí.

Chceš vědět víc? Přečti si o mém přístupu další info.

Poukaz je platný 6 měsíců a garantuje cenu konzultace v zakoupené délce (ani v případě změny ceníku obdarovaná žena nic doplácí).

ONLINE NEBO NA ŽIVO?

Osobní setkání nám poskytuje možnost pracovat s širším portfóliem metod a dostat se tím rychleji k výsledkům. S klientkami se setkávám v příjemné prostředí své koučovny v Praze na Břevnově, kde během sezení mohou využít například také jemnou aromaterapii nebo pohodlí relax zóny.

Nezáleží na tom, odkud jsi, protože z 90 % se s klientkami vídám online. I v rámci propojení přes monitor počítače nebo displej telefonu zvládáme dosahovat cílů, se kterými se na mě ženy obracejí, a navazujeme pevný osobní vztah plný sdílení a porozumění.

ZPĚTNÁ VAZBA OD KLIENTEK

Dobrý den Klári, chtěla jsem Vám napsat update a ještě jednou Vám moc poděkovat ❤️ Po měsíci od naší poslední konzultace jsem zjistila, že jsem těhotná 🙂 Věřím, že konzultace s Vámi měly velký vliv, i všechny návody a rady od Vás. Je možné, že vliv mělo i vyšetření vejcovodů, ke kterému jste mě nakopla 🙂 Od paní doktorky jsem měla recept na Clostilbegyt, který jsem si vyzvedla, ale už si ho nestihla vzít. Jsem ohromně šťastná, že se nám to povedlo přirozeně ❤️ Včera jsem byla u doktorky, kde těhotenství na ultrazvuku potvrdila. Budu se dál snažit řídit tím, co jsem se naučila. Pokud by mě přepadly myšlenky, se kterými bych si nevěděla rady, určitě Vás budu znova kontaktovat. Ještě jednou moc díky ❤️
L.
Pokud k nám miminko někdy přijde, určitě to bude i Vaší zásluhou, protože si ze sezení odnáším velmi krásné pocity, hodně mi pomohlo a dodalo naději, kterou s časem chtě nechtě trochu ztrácím. Ještě jednou děkuji.
Karolína
Dobrý den, Klárko, děkuju za to, co děláte! Vaše slova mi tolik pomohla!
Martina
Opravdu z celého srdce vám moc děkuji a je strašně fajn, že vám to můžu říct. Ulevilo se mi ❤️ A ta relaxace je překrásná a tak uklidňující!
Bára
Ještě jednou, Klárko, moc děkuji za všechno. Jste anděl.
Lucka
Moc Vám Děkuji Klári!!! Sestra byla moc spokojená. Děkuji Vám za to, co děláte! A za tak rychlou pomoc sestře.
Šárka
Klárko, chci Vám jen říct, že jsem po konzultaci převedla do praxe hned několik Vašich doporučení a technik, a mám zatím dva nejkrááásnějšííí dny těhotenství. Děkuji!
Lucie
Dobrý den Klárko, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší konzultaci. Mám z ní opravdu krásný a uklidňující pocit. Spousta věcí ve mne ještě doznívá a u některých mám pocit, že jsme se dotkly něčeho důležitého, kde bych měla pokračovat v prozkoumávání.
Andriana
Potřebovala jsem mluvit s někým, kdo to taky neměl jednoduché. Konzultace naplnila přesně to, pro co jsem si přišla. Bylo to boží.
Veronika

Refence vybrané z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

ONLINE KONZULTACE 60 min.

ONLINE KONZULTACE 90 min.

OSOBNÍ KONZULTACE 75 min.

NEVHODNÝ DÁREK ?

Může se stát. Nic si z toho nedělej. Pokud se mi do 4 týdnů od zaplacení dárkového poukazu ozveš, že se obdarovaná žena na konzultaci necítí, vrátím Ti celou částku zpět.