OSOBNÍ PODPORA PO POTRATU

 • OSOBNÍ PŘÍBĚH
  Vyslechnu tvůj příběh přesně tak, jak ho potřebuješ vyprávět, ať už jsi o miminko přišla ve kterékoliv fázi těhotenství nebo při / po porodu. Probereme také aktuální pocity, kterými si procházíš. To je startovní čára pro společnou práci.
 • HARMONIZAČNÍ TECHNIKY
  Nabídnu ti různé antistresové techniky pro tělo i mysl, se kterými můžeš začít ihned a zaberou ti jen minimum času. Také s tebou budu sdílet to, co mě osobně po ztrátě dcery nejvíc zvedalo ze dna.
 • POSÍLENÍ TĚLA
  Fyzická regenerace je po potratu velmi důležitá, zvlášť pokud si přeješ brzy znovu otěhotnět. Probereme spolu tedy i to, jak tělo a plodnost jemně podpořit.
 • ŽIVOTNÍ MILNÍK
  Jak to udělat, aby potrat nebyl koncem, ale naopak novým začátkem? Jak oddělit příběh miminka, které odešlo, a toho, které teprve přijde? I to je cílem našeho společného online sezení.
 • PÁNEVNÍ DNO
  Do pánevního dna se po potratu ukládá stres z fyzického i psychického traumatu, kterým jsi prošla. Naučím tě, jak se s touto částí těla propojit, opečovat ji a připravovat na další těhotenství.

mám ti poslat volný termín přednostně?

Aktuálně jsou konzultační termíny obsazené navazujícími klientkami. Jakmile se v říjnu některé uvolní, rozešlu je přednostně ženám registrovaným přes tento formulář. Zanech mi svoji emailovou adresu a já se ti ozvu zpět s volným termínem.

registrovat se

POCITY, KTERÉ MOŽNÁ PRÁVĚ PROŽÍVÁŠ

Nevíš, co máš příště udělat jinak / lépe, aby se ztráta miminka neopakovala. Je ti nepříjemné, že situaci nemáš pod kontrolou.
BEZMOC
Pláčeš, truchlíš, lituješ miminka, sebe, partnera... Máš dojem, že to nikdy nepřejde. Ptáš se sama sebe, jak s touhle ztrátou dál žít a jak být znovu šťastná.
LÍTOST
Zlobíš se. Na sebe, že jsi to "nezvládla", na partnera, že ti není dostatečnou oporou, na lékaře, že se nechovali citlivě, na lidi v okolí za jejich řeči, na miminko, že tě opustilo...
VZTEK
Nemáš chuť ani sílu se do ničeho pouštět. Jsi každý den bez nálady. Nevíš, jak znovu najít radost a motivaci k další snaze o těhotenství.
SLABOST

PROŠLA JSEM TÍM TAKÉ

Když jsem v červnu 2019 našla na těhotenském testu dvě čárky, ani ve snu by mě nenapadlo, že mě za několik měsíců čeká nejtěžší zkouška v životě. 

Mé 2. těhotenství sice bylo náročné, ale dcera se podle všech vyšetření vyvíjela ukázkově. Přesto jsme ji v říjnu 2019, v 5. měsíci ztratili kvůli infarktům placenty.

Vytřídalo se ve mě mnoho emocí a jejich odstínů. Od prázdnoty a selhání přes (sebe)lítost a zradu až po velký strach o vlastní zdraví, obavy z dalšího těhotenství...

Půl roku jsem procházela bolavou a intenzivní prací na regeneraci těla i mysli, protože jsem se odmítla vzdát. Odmítla jsem další roky jen přežívat v lítosti, bez radosti a lásky k životu, která mi byla vždycky vlastní.

A tak vzniklo Vypni hlavu, živá a pomáhající vzpomínka na naši dceru. Našla jsem smysl její návštěvy a dnes už zkušenost s potratem nejen přijímám jako součást svého příběhu, ale jako prožitek, bez kterého bych nebyla tím, kým jsem - sama sebou se zdravě nastavenými hranicemi, sebehodnotou, vděčností za maličkosti...

Nyní se snažím být nablízku všem andělským maminkám, které to potřebují, se kterými ladí můj přístup k hojení duše i těla, které zase chtějí být šťastné a vzpomínat na toto těžké období hlavně s láskou. Jde to.

Bude mi ctí jít na téhle dobrodružné cestě vedle vás. Právě tak dlouho, jak budete potřebovat.

Hodně sil a jedno velké objetí.

Klára

Jak dlouho tě budu doprovázet?

Každou ženu doprovázím tak dlouho, jak potřebuje. Po ztrátě miminka doporučuji zaměřit se na psychickou péči po dobu 3 - 6 měsíců... Dlouhodobá psychická stabilita a smíření se ztrátou vyžaduje čas. Proto nabízím i zvýhodněné balíčky. Ale i jedno sezení velmi povzbudí. 

Kontinuální spolupráce, při níž se s klientkou vidím po 2 až 4 týdnech, nám dává dostatek prostoru pro osobní sdílení (to je potratu velmi důležité a hojivé), možnost využít více úlevujících technik, průběžně vyhodnocovat změny a vykročit úpravou životního stylu & podporou plodnosti směrem k duhovému těhotenství, pokud žena plánuje další miminko.

Systematický přístup je klíčem k tomu, aby si žena úlevu od vnitřního napětí neužívala jen pár dní na vlně pokonzultační motivace, ale aby si vše udržitelně ukotvila ve svém životě a spokojenost stala jejím novým standardem.

Regenerace po potratu je citlivý proces trvající minimálně čtvrt / půl roku. Během této doby psychický stav ženy často kolísá od smutku k naději v příští těhotenství, od těšení ke strachu, z odhodlání do bezmoci, od smíření k vlně lítosti...

Vybrat si můžeš některý z balíčků níže, nebo ti ráda sestavím individuální. Stačí si rezervovat seznamovací 20minutové online sezení zdarma, kde se blíže seznámím s tvým příběhem.

Sezení můžeš využít jednorázově, nebo ve zvýhodněném konzultačním balíčku s bonusy. Toto jsou nejčastější problematiky, které s klientkami řeším, ale balíček můžeme společně sestavit i jinak.

BALÍČEK SEZENÍ

OD ANDÍLKA K DUZE

Na této cestě tě provedu nejprve loučením s miminkem, které odešlo, a smířením se situací tak, jak je. Bez odpoutání od nevydařeného těhotenství to další přináší větší strach a nejistotu. 

Těhotenství po předchozí ztrátě je vždy náročné, protože si v těle i duši neseme trauma. Správně zhojená jizva ale nebolí. A o to nám jde.

V druhé polovině spolupráce se věnujeme důkladné psychické i fyzické přípravě na další těhotenství, abys cítila větší jistotu, že děláš maximum pro jeho zdárný průběh. I to přináší během čekání na duhové miminko větší klid.

Aktivně také pracujeme se strachem, který se po předchozí špatné zkušenosti objevuje. 

Pro specifickou fyzickou péči doporučuji některým klientkám (např. kvůli určitým diagnózám) prověřené specialisty, kteří jim se zdravotním stavem pomohou více do hloubky. 

BALÍČEK SEZENÍ

HLUBOKÉ LÉČENÍ MYSLI

Některé ztráty bohužel přicházejí až v pozdějších fázích těhotenství a bývají o to traumatičtější. Jestliže zatím neplánuješ znovu otěhotnět, zaměřujeme se na její aktuální psychický stav tak, jak se vyvíjí během naší spolupráce.

První sezení bývá hlavně o sdílení. Vyslechnu tvůj příběh o andělském miminku, protože o něm možná nemáš příležitost mluvit zcela upřímně. Naše sezení je k tomu bezpečným prostorem. Protože právě slova a slzy v prvních týdnech a měsících hojí nejvíce.

Na základě tvé jedinečné zkušenosti ti doporučím z mého pohledu nejvhodnější regenerační a harmonizační techniky. 

Na žádnou z žen, kterou jsem provázela po pozdní ztrátě miminka, nezapomenu. Jejich silné příběhy v sobě nesou bolest, ale i odvahu a odhodlání. Vážím si toho, že mohu být průvodcem na jejich cestě k překonání této zkušenosti.

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varianty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji prvky pozitivní psychologie, koučovací a snadné antistresové techniky, které regulují hladinu stresu, jsou časově nenáročné a při pravidelném opakování velmi uvolňující. Ženy vedu hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Tady se dočteš o mém přístupu více.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

ZPĚTNÁ VAZBA OD KLIENTEK

Včera jsem měla konzultaci u paní Klárky. @vypni_hlavu Potřebovala jsem trochu povzbudit. Už jsem zažila hodně konzultací a vždy jsem odešla s diagnózou. Obscese, narušené vnitřní ditě, poznamenaná traumaty.. Ale tady jsem odešla spíš jako vítěz, jako někdo,kdo ví,jak má naložit se vším, co se mu teď děje. To jak mi pomohla se všemi myšlenkami bylo úžasné. Přesně věděla,čím si žena prochází na cestě za duhovým miminkem. (Sama si tím prošla.) Skoro jsem ani nedutala a jen hltala jednu radu za druhou. Jedna rada mě dokonce rozbrečela,protože takový pohled jsem ještě nikdy neslyšela. 🌈 Myšlenky jsou někdy nezastavitelné a skoro neúnosné,člověk si všechno rád generalizuje a pak si akorát hodně ublíží. Myslím si,že jsem na dobré cestě k tomu,abych se dočkala duhového miminka a paní Klárka mi v tom hodně pomohla. Děkuji 💗 Pomohlo mi o tom mluvit s někým, kdo si dokáže představit, čím si procházím.
M.sdíleno na Instagramu @pribeh_o_budouci_rodine
Zezačátku jsem z toho měla obavy. Přece jen jste pro mě byla cizí člověk a mluvit o tom, co se stalo, je citlivé, ale dala jste mi nápady, jak s tím pracovat, jak se na to dívat jinak, jak to řešit. Mě samotnou by spousta těch věcí nenapadla. Jsem ráda, že jsem vás oslovila. Pomohlo mi o tom mluvit s někým, kdo si dokáže představit, čím si procházím.
P.
Klárko, děkuji mockrát za dnešní sezení. Ani nejde říct, jak moc se mi díky němu ulevilo. Spoustu mi toho dalo (tipů, jak dál, na co se zaměřit, nastavit si dílčí cíle na cestě za miminkem), utřídilo mi myšlenky, a myslím, že už přichází i maličká naděje, že bych to skutečně mohla všechno zvládnout. Budu na sobě pracovat, aby tu se mnou zůstala a dál rostla. Opravdu mi pomohlo se svěřit někomu, kdo si ztrátou prošel také, ten pocit porozumění je téměř nepopsatelný. Moc a moc Vám z celého ❤️ děkuji.
A.
Kláro, byla jste skvělá a přivedla jste mě na další věci, které můžu zpracovávat . Moc ráda Vás zase uvidím. Cítím se silnější a plná dojmů, lehká nervozita a stažení žaludku, jak to povídání s Vámi bylo silné. Děkuji moc.
M.
Jsem moc ráda, že jsem měla možnost si s vámi popovídat o tomto specifičtějším tématu, jelikož jsem nenašla zatím nikoho, u koho by mi to bylo takovým přínosem, jako u vás. Moc děkuji. Včera jsem byla schopná to jakž takž převyprávět partnerovi a také mu přístupy a úhly pohledu, o kterých jsme se bavily, připadaly skvělé a že by mi hlavně mohly pomoct 🙂 Což určitě ano. Teď uvažuji o tom, že si dám čas na vyzkoušení práce se strachem, ale že bych si k tomu "nadělila" podpůrný webinářový balíček, abych byla více v klidu. Dívala jsem se, že jsou tam i různé relaxační techniky a hodně informací, což je super. Děkuji moc.
P.
Moc Vám Děkuji Klári!!! Sestra byla moc spokojená. Děkuji Vám za to, co děláte! A za tak rychlou pomoc sestře.
Š.
Dobrý den Klárko,vím,že je brzy,ale mám ohromnou radost a jsem šťástná, že Vám mohu oznámit tu novinku. 🥰 Ano, dnes jsem na testu uviděla 2 čárky🙏🏻 Neuvěřitelné štěstí a musela jsem Vám to napsat.jsem na sebe strašně pyšná a největší DÍKY patří VÁM ❤️ Vy jste mě uzdravila, když jsme přišli o Sofinku a vy jste mi ukázála jakou cestou mám jít ❤️ I když mě napadají černé scénáře, tak si hned uvědomím, že já to nemám za týden vyřešené, ale našla jsem v sobě tu trpělivost a hlavně víru, že se to povede. Je tam vidět práce a chuť do života. Jsem šťastná a doufám, že vám budu jednou moct poslat fotečku. 😍
M.
Klárko, ještě jednou moc děkuji za dnešní konzultaci. 🙏🏻☺️ Měla jsem pocit, že jste jediná, komu se mohu svěřit, že mi rozumíte, protože máte stejnou zkušenost. Ukázala jste mi jiný úhel pohledu a za to jsem moc vděčná. 💫 Popovídat si s Vámi pro mě dnes bylo hodně ulevující. 🙏🏻 Ještě jednou velké díky za to, co děláte. ♥️
E.
Ještě jednou, Klárko, moc děkuji za všechno. Jste anděl.
L.

Refence z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

Preferuješ osobní setkání?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série našich konzultací na dálku. Oba formáty je možné střídat podle toho, jaké problematice se společně právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru každé klientky.

Na co se můžete těšit u mě v koučovně?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od běžného spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

Přemýšlíš o konzultačním balíčku?

Rezervuj si 30 minut seznamovacího sezení zdarma, kde probereme, jak by osobní podpora tobě na míru vypadala.

Chceš se objednat na konzultaci?

Napiš mi přes formulář níže a já ti najdu nejbližší volný termín online či osobního sezení.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK SAMOSTATNÝCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 700 Kč
Online konzultace 90 minut
2 000 Kč
Vstupní osobní konzultace 90 minut
první osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 500 Kč
Osobní konzultace 75 minut
navazující osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 000 Kč
Měsíční whatsapp podpora
Až 3x týdně po-pá mezi 8:00 a 18:00 možnost hlasové / textové rychlo-konzultace aktuální situace. Lze objednat k balíčku i k navazujícím konzultacím.
2 900 Kč

Před prvním sezením se hradí pouze rezervační poplatek

ZVÝHODNĚNÉ KONZULTAČNÍ BALÍČKY s doplňujícími materiály

Balíček 3 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
4 800 Kč
Balíček 3 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
5 700 Kč
Balíček 3 x osobní sezení
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
6 200 Kč
Balíček 5 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 750 Kč. Možnost platby ve 2 splátkách bez navýšení.
7 550 Kč
Balíček 5 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 750 Kč. Možnost platby ve 2 splátkách bez navýšení.
9 250 Kč
Balíček 5 x osobní sezení
Cena zvýhodněná o 600 Kč. Možnost platby ve 2 splátkách bez navýšení.
9 900 Kč

Konzultační balíčky se hradí po seznamovacím sezení a domluvě termínu prvního online / offline konzultace.

K balíčkům jako dárek relaxační nahrávka dle vlastního výběru a materiály k některým technikám.