OSOBNÍ PODPORA PO POTRATU

 • OSOBNÍ PŘÍBĚH
  Vyslechnu tvůj příběh přesně tak, jak ho potřebuješ vyprávět, ať už jsi o miminko přišla ve kterékoliv fázi těhotenství nebo při / po porodu. Probereme také aktuální pocity, kterými si procházíš. To je startovní čára pro společnou práci.
 • HARMONIZAČNÍ TECHNIKY
  Nabídnu ti různé antistresové techniky pro tělo i mysl, se kterými můžeš začít ihned a zaberou ti jen minimum času.
 • POSÍLENÍ TĚLA
  Fyzická regenerace je po potratu velmi důležitá, zvlášť pokud si přeješ brzy znovu otěhotnět. Probereme spolu tedy i to, jak tělo a plodnost jemně podpořit.
 • ŽIVOTNÍ MILNÍK
  Jak to udělat, aby potrat nebyl koncem, ale naopak novým začátkem? Jak oddělit příběh miminka, které odešlo, a toho, které teprve přijde? I to je cílem našeho společného online sezení.
 • PÁNEVNÍ DNO
  Do pánevního dna se po potratu ukládá stres z fyzického i psychického traumatu, kterým jsi prošla. Naučím tě, jak se s touto částí těla propojit, opečovat ji a připravovat na další těhotenství.

POCITY, KTERÉ MOŽNÁ PRÁVĚ PROŽÍVÁŠ

Nevíš, co máš příště udělat jinak / lépe, aby se ztráta miminka neopakovala. Je ti nepříjemné, že situaci nemáš pod kontrolou.
BEZMOC
Pláčeš, truchlíš, lituješ miminka, sebe, partnera... Máš dojem, že to nikdy nepřejde. Ptáš se sama sebe, jak s touhle ztrátou dál žít a jak být znovu šťastná.
LÍTOST
Zlobíš se. Na sebe, že jsi to "nezvládla", na partnera, že ti není dostatečnou oporou, na lékaře, že se nechovali citlivě, na lidi v okolí za jejich řeči, na miminko, že tě opustilo...
VZTEK
Nemáš chuť ani sílu se do ničeho pouštět. Jsi každý den bez nálady. Nevíš, jak znovu najít radost a motivaci k další snaze o těhotenství.
SLABOST

PROŠLA JSEM TÍM TAKÉ

Když jsem v červnu 2019 našla na těhotenském testu dvě čárky, ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, že mě za několik měsíců čeká nejtěžší zkouška v životě. 

Mé 2. těhotenství sice bylo náročné, ale dcera se podle všech vyšetření vyvíjela ukázkově. Přesto jsme ji v říjnu 2019, v 5. měsíci ztratili kvůli infarktům placenty.

Vytřídalo se ve mě mnoho emocí a jejich odstínů. Od prázdnoty a selhání přes (sebe)lítost a zradu až po velký strach o vlastní zdraví, obavy z dalšího těhotenství...

Půl roku jsem procházela bolavou a intenzivní prací na regeneraci těla i mysli, protože jsem se odmítla vzdát. Odmítla jsem další roky jen přežívat v lítosti, bez radosti a lásky k životu, která mi byla vždycky vlastní.

A tak vzniklo Vypni hlavu, živá a pomáhající vzpomínka na naši dceru. Našla jsem smysl její návštěvy a dnes už zkušenost s potratem nejen přijímám jako součást svého příběhu, ale jako prožitek, bez kterého bych nebyla tím, kým jsem - sama sebou se zdravě nastavenými hranicemi, sebehodnotou, vděčností za maličkosti...

Nyní se snažím být nablízku všem andělským maminkám, které to potřebují, se kterými ladí můj přístup k hojení duše i těla, které zase chtějí být šťastné a vzpomínat na toto těžké období hlavně s láskou. Jde to.

Bude mi ctí jít na téhle dobrodružné cestě vedle vás. Právě tak dlouho, jak budete potřebovat.

Hodně sil a jedno velké objetí.

Klára

Jak dlouho tě budu doprovázet?

Každou ženu doprovázím tak dlouho, jak potřebuje. Po ztrátě miminka doporučuji zaměřit se na psychickou péči po dobu 3 - 6 měsíců... Přestože i jedno sezení ženu velmi povzbudí, dlouhodobá schopnost emoční stability a skutečné smíření se ztrátou vyžaduje více času. Proto jsem do nabídky přidala zvýhodněné balíčky, včetně bonusu.

Díky kontinuální spolupráci, při níž se s klientkou vidím po 3 až 5 týdnech, máme dostačný prostor pro její sdílení (to je potratu moc důležité a hojivé), možnost využít více úlevujících technik, průběžně vyhodnocovat pokroky a vykročit úpravou životního stylu & podporou plodnosti směrem k duhovému těhotenství, pokud žena plánuje další miminko.

Právě systematický přístup je klíčem k tomu, aby si žena úlevu od vnitřního napětí neužívala jen pár dní na vlně pokonzultační motivace, ale aby si vše udržitelně ukotvila ve svém životě a spokojenost stala jejím novým, příjemným standardem.

Regenerace po potratu je citlivý proces trvající minimálně čtvrt / půl roku. Během této doby psychický stav ženy často kolísá od smutku k naději v příští těhotenství, od těšení ke strachu, z odhodlání do bezmoci, od smíření k vlně lítosti...

Vybrat si můžeš některý z balíčků níže, nebo ti ráda sestavím individuální, až si přečtu tvůj příběh.

balíček 3 až 5 sezení

OD ANDÍLKA K DUZE

Na této cestě ženu provázím nejprve loučením a smířením s miminkem, které odešlo. Bez psychického odpoutání od nevydařeného těhotenství by to další prožila v o to větším strachu a nejistotě. 

Těhotenství po předchozí ztrátě je vždy náročné, protože si v těle i duši neseme trauma. Správně zhojená jizva ale nebolí. A o to nám jde.

V druhé půlce naší spolupráce se věnujeme důkladné psychické i fyzické přípravě na plánované těhotenství, aby si žena mohla být jistá, že dělá maximum pro jeho zdárný průběh. I to jí při čekání na duhové miminko přinese větší klid. Zároveň aktivně pracujeme se strachem, který se přirozeně po předchozí špatné zkušenosti objevuje. 

Pro specifickou fyzickou péči doporučuji některým klientkám (např. kvůli určitým diagnózám) prověřené specialisty, kteří jim se zdravotním stavem pomohou více do hloubky. 

balíček 3 až 5 sezení

HLUBOKÉ LÉČENÍ MYSLI

Některé ztráty bohužel přicházejí až na samém konci těhotenství a bývají o to traumatičtější. Jestliže andělská maminka zatím neplánuje znovu otěhotnět, zaměřujeme se hlavně na její aktuální psychický stav tak, jak se postupně vyvíjí v průběhu naší spolupráce.

První sezení je vždy především o sdílení. Chci, aby mi žena vyprávěla příběh svého andělského miminka, protože o něm takto otevřeně obvykle nemá příležitost mluvit. Přitom právě slova a slzy v prvních týdnech a měsících hojí nejvíce.

Když znám její zkušenost, mohu jí lépe doporučit regenerační a harmonizační techniky. Samozřejmostí je empatie a bezpečný prostor na každém sezení. 

Provázela jsem řadu žen po pozdní ztrátě miminka a na žádnou z nich nezapomenu. Jsou to úžasné hrdinky a já si nesmírně vážím, že jim mohu alespoň částečně usnadnit cestu.

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varinaty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a uvolnění. Ženy se snažím vést hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Tady se dočteš o mém přístupu další info.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

ZPĚTNÁ VAZBA OD KLIENTEK

Dobrý den Klárko,vím,že je brzy,ale mám ohromnou radost a jsem šťástná,že Vám mohu oznámit tu novinku. 🥰 Ano, dnes jsem na testu uviděla 2 čárky🙏🏻 Neuvěřitelné štěstí a musela jsem Vám to napsat.jsem na sebe strašně pyšná a největší DÍKY patří VÁM ❤️ Vy jste mě uzdravila, když jsme přišli o Sofinku a vy jste mi ukázála jakou cestou mám jít ❤️ I když mě napadají černé scénáře, tak si hned uvědomím, že já to nemám za týden vyřešené, ale našla jsem v sobě tu trpělivost a hlavně víru, že se to povede. Je tam vidět práce a chuť do života. Jsem šťastná a doufám, že vám budu jednou moct poslat fotečku. 😍
M.
Moc Vám Děkuji Klári!!! Sestra byla moc spokojená. Děkuji Vám za to, co děláte! A za tak rychlou pomoc sestře.
Š.
Kláro, byla jste skvělá a přivedla jste mě na další věci, které můžu zpracovávat . Moc ráda Vás zase uvidím. Cítím se silnější a plná dojmů, lehká nervozita a stažení žaludku, jak to povídání s Vámi bylo silné. Děkuji moc.
M.
Ještě jednou, Klárko, moc děkuji za všechno. Jste anděl.
L.

Refence vybrané z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

Preferuješ osobní setkání?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série našich konzultací na dálku. Oba formáty je možné střídat podle toho, jaké problematice se společně právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru každé klientky.

Na co se můžete těšit u mě v koučovně?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od běžného spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

CHCI SE ZEPTAT / REZERVOVAT SI TERMÍN

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 500 Kč
Online konzultace 90 minut
2 000 Kč
Osobní konzultace 75 minut
2 termíny týdně vyhrazuji na osobní konzultace ve své koučovně (Bělohorská 186/161, Praha 6)
2 000 Kč
Balíček 3 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 200 Kč.
4 300 Kč
Balíček 3 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
5 700 Kč
Balíček 3 x 75 minut osobního sezení
Cena zvýhodněná o 200 Kč.
5 800 Kč
Balíček 5 x 75 minut osobního sezení
Cena zvýhodněná o 400 Kč.
9 600 Kč

Před prvním sezením se hradí pouze rezervační poplatek.

Ke konzultačním balíčkům vstup v hodnotě 600 Kč na měsíc zdarma do online klubu s mojí aktivní podporou vypni hlavu spolu.