ZVLÁDNI SVŮJ STRACH A ČERNÉ MYŠLENKY

 • VYHRAJ BEZ BOJE
  Možná to znáš - čím větší tlak vyvíjím, tím silnější protitlak se vrátí. Se strachy je to stejné. Čím víc se před nimi schováváš, utíkáš, bojuješ s nimi, nic výrazně nepomáhá. Vždy se vrátí se stejnou, ne-li větší intenzitou. Naučím tě, jak strach snížit a ovládnout i bez boje.
 • VYKOPEJ KOŘENY
  Strachu je potřeba porozumět, pochopit ho a naučit se s touto emocí komunikovat. K tomu nám pomůže odhalit zdroje našich obav.
 • POZNEJ SVŮJ STRACH
  Přijď na to, s kým a čím máš vlastně tu čest. Pomůžu ti pojmenovat všechno důležité, dostaneš prostor říct nahlas naprosto cokoliv - i to, o čem ses možná zatím mluvit před nikým neodvažovala. Možná ses bála o tom i přemýšlet. Je čas vyprovodit stíny ze své hlavy ven na světlo.
 • KORMIDLO DRŽÍŠ TY
  Přesně o to jde. Ovládnout své myšlenky a nenechat se zmítat v těch, které mě obtěžují. Předám ti triky a techniky, se kterými přestaneš krmit pozorností negativní scénáře, a začneš (nejen v myšlenkách) svobodněji tvořit svůj život. Jaké by to bylo nerozhodovat se s pocitem strachu?
 • KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP
  Nechci tě jen motivovat a povzbudit. Přeju si, abys po naší spolupráci získala hlubokou úlevu a vnitřní osvobození. Mým cílem je naučit tě ustát strach v jeho různých podobách - akutní i chronický. Kdykoliv tě čeká něco důležitého / náročného, kdykoliv procházíš obdobím, které ti probouzí staré trauma... Předám ti funkční přístup k emoci strachu, abys v konfrontaci s ním získala sebejistotu a vnitřní klid.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE TI POMŮŽE, KDYŽ PROŽÍVÁŠ...

Strach nám vyvolává v našem těle nejrůznější reakce: stažený žaludek, bušení srdce, zhoršené trávení, rozhozené hormony, špatná imunita... Chronický stres, který může způsovat přímo ovlivňuje naše zdraví. I proto má velký smysl na zvládání emoce strachu pracovat.
NAPĚTÍ V TĚLE
V oblasti, kde se nám strach objevuje, býváme velmi přecitlivělí. Někdy nás dráždí konkrétní slovo, zmínka o tématu, které spouští spirálu obav a negativních myšlenek... Vyčerpání dlouhodobým strachem může způsobovat náladovost, podrážděnost, psychické vyčerpání...
PŘECITLIVĚLOST
Strach se nám v konkrétní problematice neobjevuje náhodou. Má své dobré důvody. Pokud je neznáme, nerozumíme principu téhle emoce a nevíme si s ním rady, točíme se v kruhu. Jsme uvíznutí ve stále stejných černých myšlenkách, cítíme se v jejich moci a neznáme cestu ven.
UVÍZNUTÍ
Strach, někdy přecházející v úzkost, nás může doprovázet 24/7. Ráno s ním vstáváme a večer jdeme spát. To může vyvolávat problémy s usnutím, noční můry, nevyspání, celkovou vyčerpanost... Spánek a odpočinek obecně je přitom zásadní pro naše fyzické i psychické zdraví, a tak se při problémech se spánkem ocitáme v začarovaném kruhu.
PROBLÉMY SE SPÁNKEM

VÍM, S ČÍM SE POTÝKÁŠ

Se strachy jsem se potýkala zhruba od svých 20 let. Téměř vždycky se točily kolem zdraví, protože jsem v dětství a raném mládí zažila v téhle oblasti pár těžkých příběhů blízkých lidí. Pak přišla má 3 náročná těhotenství (z toho jeden pozdní potrat) a další výzvy se strachem hlouběji pracovat. 

Zkusila jsem bezpočet možností, jak svůj strach odehnat, zbavit se ho... Až jsem po letech zjistila, že ho potřebuji naopak pochopit a přijmout. Přesně to dnes učím ženy nejen v těhotenství. Práce se strachem má stejné principy pro jakékoliv téma a období. Takže i pro to, které sem přivedlo tebe.

Když sleduji tu velikou úlevu svých klientek, vím, že jsem tu trnitou cestu prošlapala nejen pro sebe.  Těším se, až se potkám třeba i s tebou...

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varinaty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a uvolnění. Ženy se snažím vést hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Tady se dočteš o mém přístupu další info.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Jak spolupráce probíhá?

Od strachu ti uleví i 1 konzultace, ale dlouhodobé výsledky vyžadují čas. Proto jsem do nabídky zařadila zvýhodněné balíčky. Při opakovaných sezení se s klientkami vídáme pravidelně s rozestupem 3 až 5 týdnů. 

Kontinuální spolupráce nám dává možnost průběžně vyhodnocovat změny a pokroky, odhalovat a hojit slabá místa a zařazovat nové techniky v individuálním tempu. Právě to je klíčem k tomu, aby sis uvolnění od svých zátěží jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby se stalo novým, příjemným standardem tvé mysli.

chceš se potkat osobně?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série našich konzultací na dálku. Oba formáty je možné střídat podle toho, jaké problematice se společně právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru každé klientky.

Na co se můžeš těšit u mě v koučovně?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od běžného spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

Díky za možnost probrat všechny mé těhotenské strachy a hloupé dotazy s někým, kdo mi rozumí. Je vidět, že jste taky maminka. Věřím, že jsme oba s mimčem v pořádku, ale každou chvíli mě přepadají obavy z toho, že něco pokazím. Dodala jste mi o něco víc klidu a sebejistoty. Přesně to jsem teď potřebovala. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně.
B.
Za včerejší konzultaci ještě jednou moc děkuji, rozpohybovalo mi to spoustu myšlenek a mám z toho opravdu dobrý pocit. Myslím, že jste dokázala krásně popsat hned několik věcí, co už mi tolikrát proběhly hlavou, ale nedokázala jsem je líp uchopit. Už se těším na víkend, až budu mít víc klidu pořádně si projít všechny poznámky a utřídit si myšlenky ještě víc. Věřím, že se na Vás ještě po nějaké době obrátím.
A.
Byl to pro mě moc příjemně strávený čas! Celé povídání bylo strašně milé. Ještě to nějaký čas budu vstřebávat, ale už teď vám mockrát děkuju.
M.
Dobrý den Klarko, velmi děkuji za včerejší krásné povídání. Moc mi to pomohlo a budu z toho opravdu čerpat.
B.

ZPĚTNÁ VAZBA OD KLIENTEK

Dobrý den, děkuji za včerejší úžasný webinář o strachu😊🙏 myslím že s tím hodně budu pracovat při snaze o druhé miminko po potratu 🙏 Krásně se Vás poslouchá a hodně věcí si z toho člověk odnese. Děkuji Vám a přeji pěkný den.
M.
Klárko, chci Vám jen říct, že jsem po konzultaci převedla do praxe hned několik Vašich doporučení a technik, a mám zatím dva nejkrááásnějšííí dny těhotenství. Děkuji!
L.
Dobrý den, Klárko, ještě jednou moc děkuji, bylo to moc příjemné a hodně mě to inspirovalo. Hezky zpracované afirmační omalovánky, už je tisknu. 🙂
M.
Děkuji, bylo to moc milé povídání. Nemohla jsem pak večer usnout, pořád mi pracovala hlava. Dokonce se mi o vás i zdálo. Moc se mi líbí technika zapisování. Musím to všechno ještě vstřebat, projít si zápisky... Ještě jednou moc děkuji, mám takový klidný pocit na duši.
Š.

Refence vybrané z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

CHCI SE ZEPTAT / REZERVOVAT SI TERMÍN

Přemýšlíš o konzultačním balíčku? Rezervuj si 20 minut seznamovacího sezení zdarma, kde společně probereme, jak by osobní podpora pro tebe vypadala?

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 500 Kč
Online konzultace 90 minut
2 000 Kč
Osobní konzultace 75 minut
2 termíny týdně vyhrazuji na osobní konzultace ve své koučovně (Bělohorská 186/161, Praha 6)
2 000 Kč
Balíček 3 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
4 200 Kč
Balíček 3 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 450 Kč.
5 550 Kč
Balíček 3 x 75 minut osobního sezení
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
5 700 Kč
Měsíční whatsapp podpora
Pondělí - pátek od 9:00 do 17:00 možnost hlasové / textové rychlo-konzultace aktuální situace. Lze objednat k balíčku i samostatné konzultaci.
2 500 Kč

Před prvním sezením se hradí pouze rezervační poplatek.

Ke konzultačním balíčkům relaxační nahrávka dle vlastního výběru jako dárek.