PODPORA VE STRESUJÍCÍM TĚHOTENSTVÍ

 • STRESUJÍCÍ VYŠETŘENÍ
  Cítíš se nervózní dny i týdny předem z každého těhotenského vyšetření? Poradím ti techniky, kterými můžeš tenhle stres eliminovat. V běžných dnech i přímo ve vypjatých situacích.
 • POTRAT / DLOUHÉ ČEKÁNÍ
  Čekáš miminko po předchozí ztrátě nebo dlouhém čekání? Je přirozené, že trpíš většími strachy než jiné maminky. I ty se ale do velké míry dají překonat, aby sis těhotenství mohla užít s radostí.
 • FYZICKÁ RIZIKA A STRAŠÁKY
  Ležíš na rizikovém těhotenství a tobě nebo miminku hrozí zdravotní problémy? I když je strach někdy oprávněný, dlouhodobý stres ani jednomu z vás neprospívá, proto se můžeme společně zaměřit na zvýšení důvěry v sebe sama i v sílu miminka. Přepnout pozornost z věcí, které nemáš ve své moci, na ty, které ovlivnit můžeš.
 • STRACH Z PORODU A BOLESTI
  Obáváš se porodu kvůli příběhům žen ve svém okolí? Bojíš se, jak zvládneš bolest nebo třeba o bezpečí miminka? Ráda tě povedu k psychickému uvolnění, které přispěje k hladšímu porodu i na fyzické úrovni.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Ukážu ti jednoduché a rychlé techniky, jak zvládat emočně vypjaté situace, výkyvy nálad a obavy... Získáš větší sebejistotu a dlouhodobé uvolnění.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE TI POMŮŽE, KDYŽ PROŽÍVÁŠ...

Možná už jsi jednou nebo několikrát prožila ztrátu a o to větší obavu teď o zdraví miminka a průběh těhotenství i porodu přirozeně máš. Jsem tu proto, abych ti dodala víc sebedůvěry a naděje.
TĚHOTENSTVÍ PO POTRATU
Možná právě čekáš na doplňující vyšetření, protože mají lékaři podezření na zdravotní problém tvůj nebo miminka. Možná se potřebuješ smířit s konkrétní diagnózou. Jsem tu proto, abych tě vyslechla a abychom se na celou situaci podívaly s nadhledem.
STRACH O ZDRAVÍ MIMINKA
Hematom, polyp, časté tvrdnutí bříška, nejrůznější bolesti, předčasné zkracování děložního čípku... Tyhle strašáky jsem si ve svých těhotenstvích zažila na vlastní kůži. Společně se můžeme podívat na to, jak zachovat klid.
RIZKOVÉ TĚHOTENSTVÍ
Bude to bolet. Co když se něco pokazí?! Nechci skončit na císaři! Chci rodit bez epidurálu! Co když se po císaři o miminko nezvládnu starat? ... Možná máš o porodu 1000 různých myšlenek, možná tě děsí jen 1 obava. Kteroukoliv spolu můžeme rozpustit a zvýšit šanci na hladký porod a šťastné vzpomínky.
STRACH Z PORODU

VÍM, S ČÍM SE POTÝKÁŠ

Žádné z mých tří těhotenství nebylo bezproblémové, idylické ani fyzicky snadné. Se strachy a pochybnostmi jsem se v každém z nich. Musela jsem překročit spoustu stínů, abych se dokázala uvolnit do radosti, těšení a důvěry ve své tělo i sílu miminka.

S technikami, které mám "odžité", pracuji moc ráda. Během dvouleté praxe s klientkami jsem navíc přidala další, které je skvěle doplňují.

Když sleduji nepopsatelnou úlevu u nastávajících maminek, vím, že jsem tu trnitou cestu prošlapala nejen pro sebe. To mě naplňuje obrovskou radostí! Těším se, až se potkám třeba i s tebou...

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varinaty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a uvolnění. Ženy se snažím vést hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Tady se dočteš o mém přístupu další info.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Jak spolupráce probíhá?

Od strachu ti uleví i 1 konzultace, ale dlouhodobé výsledky potřebují čas pro ukotvení změn. Veškeré informace nelze v 1 sezení obsáhnout a není cílem přehltit tvou hlavu desítkami nových podnětů. Snažíme se o zklidnění, což je křehký proces. Proto jsem do nabídky zařadila zvýhodněné balíčky. Při opakovaných sezení se s klientkami vídáme pravidelně v rozestupu 2 až 4 týdnů. 

Kontinuální spolupráce nám také dává možnost průběžně vyhodnocovat změny a pokroky, odhalovat a přeladit slabá místa a zařazovat nové techniky v individuálním tempu. Právě to je klíčem k tomu, aby sis úlevu od svých zátěží neužívala jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby se stala novým, příjemným standardem tvého života i mysli.

chceš se potkat osobně?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série našich konzultací na dálku. Oba formáty je možné střídat podle toho, jaké problematice se společně právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru každé klientky.

Na co se můžeš těšit u mě v koučovně?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od běžného spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

ZPĚTNÁ VAZBA OD KLIENTEK

Díky za možnost probrat všechny mé těhotenské strachy a hloupé dotazy s někým, kdo mi rozumí. Je vidět, že jste taky maminka. Věřím, že jsme oba s mimčem v pořádku, ale každou chvíli mě přepadají obavy z toho, že něco pokazím. Dodala jste mi o něco víc klidu a sebejistoty. Přesně to jsem teď potřebovala. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně.
B.
Milá Kláro, ráda bych Vám poděkovala za konzultaci, kterou jsme spolu měly během mého těhotenství. Ještě několikrát jsem měla krušné chvilky a pokaždé jsem si vzpomněla na Vaše praktické rady, které mi pomohly zahnat černé myšlenky. Nakonec se od začátku února radujeme z malé Aničky. Trošičku si pospíšila, narodila se 36+4, ale podle všeho se jí v bříšku moc nedařilo a dostála naší dohodě, že až se jí tam nebude líbit, dá vědět. Je to zdravá, spokojená holčička a dělá nám jen radost. Ještě jednou děkuji za práci, kterou pro nás, maminky po ztrátě, děláte.
V.
Dobrý den Klarko, velmi děkuji za včerejší krásné povídání. Moc mi to pomohlo a budu z toho opravdu čerpat.
B.
Klárko, chci Vám jen říct, že jsem po konzultaci převedla do praxe hned několik Vašich doporučení a technik, a mám zatím dva nejkrááásnějšííí dny těhotenství. Děkuji!
L.
Děkuji, bylo to moc milé povídání. Nemohla jsem pak večer usnout, pořád mi pracovala hlava. Dokonce se mi o vás i zdálo. Moc se mi líbí technika zapisování. Musím to všechno ještě vstřebat, projít si zápisky... Ještě jednou moc děkuji, mám takový klidný pocit na duši.
Š.
Dobrý den, Klárko, ještě jednou moc děkuji, bylo to moc příjemné a hodně mě to inspirovalo. Hezky zpracované afirmační omalovánky, už je tisknu. 🙂
M.
Za včerejší konzultaci ještě jednou moc děkuji, rozpohybovalo mi to spoustu myšlenek a mám z toho opravdu dobrý pocit. Myslím, že jste dokázala krásně popsat hned několik věcí, co už mi tolikrát proběhly hlavou, ale nedokázala jsem je líp uchopit. Už se těším na víkend, až budu mít víc klidu pořádně si projít poznámky a utřídit si myšlenky ještě víc. Věřím, že se na Vás ještě obrátím.
A.
Byl to pro mě moc příjemně strávený čas! Celé povídání bylo strašně milé. Ještě to nějaký čas budu vstřebávat, ale už teď vám mockrát děkuju.
M.

Refence z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

CHCI SE ZEPTAT / REZERVOVAT SI TERMÍN

Přemýšlíš o konzultačním balíčku? Rezervuj si 20 minut seznamovacího sezení zdarma, kde společně probereme, jak by osobní podpora pro tebe vypadala?

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 500 Kč
Online konzultace 90 minut
2 000 Kč
Osobní konzultace 75 minut
2 termíny týdně vyhrazuji na osobní konzultace ve své koučovně (Bělohorská 186/161, Praha 6)
2 000 Kč
Balíček 3 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
4 200 Kč
Balíček 3 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 450 Kč.
5 550 Kč
Balíček 3 x 75 minut osobního sezení
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
5 700 Kč
Měsíční whatsapp podpora
Pondělí - pátek od 9:00 do 17:00 možnost hlasové / textové rychlo-konzultace aktuální situace. Lze objednat k balíčku i samostatné konzultaci.
2 500 Kč

Před první konzultací se hradí pouze rezervační poplatek.

K balíčkům vstup na měsíc zdarma do online KLUBU s mojí aktivní podporou vypni hlavu spolu.