JMENUJU SE KLÁRA A...

provázím ženy v náročných obdobích na cestě za miminkem k větší psychické pohodě. Díky kombinaci osobní zkušenosti a průběžného vzdělávání v oblasti psychologie, koučování a seberozvoje jsem si vytvořila unikátní přístup, který mám ověřený nejen na sobě samotné, ale také na desítkách spokojených klientek, které díky němu lépe zvládají překonat ztrátu miminka, období snahy otěhotnětstres / strachy v těhotenství.

Dnes jsem máma dvou chlapečků, ale před několika lety jsem si prošla podobnými výzvami. Díky tomu se dokážu do svých klientek vcítit a být jim empatickou oporou. Naše konzultace jsou bezpečným prostorem pro jakékoliv téma.

Jste mi velkou inspirací.

Vážím si důvěry každé z vás, která se na mě se svým trápením obrátí, proto je pro mě citlivý přístup a bezpečnost technik, které pro práci s myslí využívám, na prvním místě. 

Kombinuji koučovací, mindfulness a uvolňující antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení chronického napětí. Klientky vedu hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a aby se jim věnovaly s radostí.

Ať už tě trápí překážky na cestě za miminkem, nebo stresující tempo a náběh na vyhoření, jsem tu pro tebe s praktickými tipy pro balanc lifestylu a stabilizaci psychiky.

Chceš se zeptat nebo si rezervovat termín konzultace? 

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

KVALIFIKACE

Kromě celoživotního zápalu do seberozvoje a bezpočtu přečtené literatury tohoto žánru se jako každý učím také krizemi vlastního života. Seberozvoj je moje vášeň, takže se takřka denně věnuji poslechu podcastů, webinářů či kurzů zaměřených na práci s emocemi, energy amangementem, stresem či nastavení mysli.

Každoročně také investuji do kvalitních certifikovaných kurzů s mentory, které považuji za jedny z nejlepších v oboru. To vše stojí za každou konzultací s vámi.

Harmonizaci mysli a snížení stresu vnímám v širokém kontextu, proto se i ve svém vzdělávání zajímám o více oblastí. Klientkám tedy kromě vlastních služeb poskytuji také doporučení na další nápomocné terapie a metody, jež mohou zvážit.

Mým hlavním cílem je dovést klientky k psychické úlevě a naučit je myslet tak, aby každý den prožívaly v maximální kvalitě, a to i v době, kdy se jim zrovna nedaří. Tím spíše pak dokážeme vytvořit svoji vysněnou realitu. Ráda připomínám: "To, že se věci teď nedějí podle plánu, neznamená, že nedojdu k cíli."

Protože jsou tělo a mysl propojené, zaměřuji se při samostudiu i na faktory ovlivňující fyzické zdraví & plodnost. V tomto směru klientkám neposkytuji přímé služby, ale upozorňuji na rizika i přínosy lifestylu / suplementace, včetně doporučení konkrétních specialistů či kvalitních informačních zdrojů k dané problematice.

 • 2023 | 8dílný online kurz Moudrost traumatu vedený Gaborem Matém
  O vzniku, projevech i řešení dětských traumat a jejich důsledcích v dospělosti.
 • 2022 | certifikovaný výcvik Koučink jako umění
  9měsíční výcvik akreditovaný ČAK a MŠMT pod vedením Magdaleny Vokáčové
 • 2022/23 | II. ročník Školy psychologie (Psychologie v praxi)
  kurz zaměřený na vztahovou a vyjednávací (komunikační) psychologii, psychologii zdraví, vývojovou psychologii a další
 • 2021/22 | I. ročník studijního programu Školy psychologie
  kurz v rozsahu 96 hodin pod vedením zkušených psychologů soustředěný na: psychologii osobnosti, sociální psychologii, vývojovou psychologii, psychologii výchovy a vzdělávání, klinickou psychologii
 • 2022 | Úspěšná cesta k dítěti
  akreditovaný seminář o fyzických aspektech a podpoře plodnosti od NAPROHELP
 • 2021 | 2 měsíční online programy mindfulness zaměřené na osobní praxi
  pod vedením Michala Dvořáka - Be mindful
 • 2021 | kompletní online kurzy Školy pánevního dna
  Tajemství pánevního dna I. a II.