Odpověď na svůj e-mail dostaneš do 3 pracovních dnů. 

EXPRESS KONZULTACE PŘES E-MAIL

 • PODĚL SE O SVŮJ PŘÍBĚH
  Vypiš mi všechno, co považuješ za důležité ohledně tématu, se kterým se na mě obracíš. Pokud se budu potřebovat na něco doptat, napíšu ti obratem zpět.
 • ZA PÁR DNÍ MŮŽEŠ ZAČÍT
  Do 3 pracovních dní ode mě zpátky dostaneš odpověď spolu s přesným popisem několika antistresových a harmonizačních technik, včetně dalších informací a tipů, které považuji za podstatné v oblasti, kterou řešíš.
 • PRACOVNÍ MATERIÁLY
  S ohledem na problematiku, kterou spolu budeme řešit, je možné, že ti zašlu také pracovní materiály, které ti pomohou jít do akce a prohloubit efekt doporučených technik.
 • DLOUHODOBÁ PÉČE
  V e-mailových konzultacích spolu můžeme pokračovat i v rámci dlouhodobější péče. Vždy navážeme na předchozí doporučen, změny, které se udály a aktuální emoční stav.

E-MAILOVÁ KONZULTACE TI POMŮŽE, POKUD TĚ TRÁPÍ...

Plodnost je velmi komplexní problematika, proto je v rámci e-mailové konzultace důležité zaměřit se na konkrétní oblast, tedy na psychickou stránku. Prožíváš konkrétní obavy, pochybnosti nebo je toho na tebe prostě jen příliš? Nabídnu ti několik možností, jak psychické napětí uvolnit a udržovat se dlouhodobě více v pohodě.
PODPORA PLODNOSTI
Možná jsi na své těhotenství dlouho čekala, nebo ho prožíváš po předchozí ztrátě miminka. Možná je tvé těhotenství rizikové... Ať už se o miminko bojíš z jakéhokoliv důvodu, znám řadu způsobů, jak tyhle pocity zmírnit a toto období si užít víc uvolněně. Prošla jsem si tím ve všech svých těhotenstvích, ráda pomůžu i tobě.
STRES V TĚHOTENSTVÍ
Právě jsi přišla o miminko a nevíš, jak se s tím smířit? Chceš pomoct svému tělu i mysli v regeneraci před dalším těhotenstvím? Přeješ si co nejdříve znovu otěhotnět, ale zároveň se bojíš všeho, co se může stát? Nevíš, jak se se ztrátou smířit a pohnout se dál? Jsem tu pro tebe.
ZTRÁTA MIMINKA
Jsi nonstop zavalená povinnostmi a pojem "volný čas" už ti nic neříká? Neustále pracuješ a stejně nikdy nemáš hotovo? Chceš se naučit triky, jak být efektivní a zároveň získat čas pro odpočinek? Poradím ti, jak na to.
CHRONICKÝ STRES A NAPĚTÍ

JAKÝM ZPŮSOBEM PRACUJI?

Kombinuji (sebe)koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a uvolnění. Klientky se snažím vést hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit, aby se jim věnovaly s radostí.

Chceš vědět víc? Přečti si o mém přístupu další info.

NAPIŠ MI SVŮJ PŘÍBĚH A POJĎME NA TO!

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

S úhradou konzultace vyčkej na mé potvrzení přijetí e-mailu.