OSOBNÍ KOUČINK AKTUÁLNĚ POUZE PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTKY

únor - duben 2021

Do poloviny dubna je kapacita termínů osobních konzultací již naplněna. Pro objednání na pozdější termíny mě prosím kontaktujte e-mailem v průběhu března. Těším se na naši společnou cestu.

Klára

Koučink probíhá přes Skype. Každý týden uvolňuji několik večerních a víkendových termínů.

OSOBNÍ KOUČINK PRO ZDRAVÍ A PLODNOST ŽEN

 • OSOBNÍ HISTORIE
  Individuální přístup je klíčový pro nastavení vhodného přístupu a technik. Probereme náročné situace ve vašem životě, abychom objevily opakující se vzorce chování a myšlení. Teprve pak můžeme měnit nastavení mysli a odblokovávat případné psychosomatické zátěže.
 • ZRCADLO AKTUÁLNÍ SITUACE
  V této části sezení probereme momentální stav vašeho života - práci, emoční rozpoložení, vztahy, pohyb, délku a kvalitu spánku / odpočinku...
 • MAPA JÍDELNÍČKU A TOXICKÝCH ZÁTĚŽÍ
  Projdeme váš životní styl a návyky, zaměříme se na prostor ke zlepšení. I nenáročné změny totiž dlouhodobě pozitivně ovlivňují zdraví. Jeho odrazem je pak mimo jiné právě plodnost a psychická pohoda.
 • AKČNÍ KROKY KE ZMĚNĚ
  Zorientovat se v možnostech dnešní doby i ve vlastních potřebách a vhodných technikách pro podporu plodnosti je často matoucí. Spolu sestavíme postupný akční plán, který bude vyhovovat vašim možnostem a preferencím. Změny zařazujeme postupně, abychom mohly pozorovat jejich účinky.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Naučíte se jednoduché a rychlé techniky, jak zvládat emočně vypjaté situace, výkyvy nálad, úzkosti, nespavost apod. Zároveň vám dodají větší sebejistotu a dlouhodobé uvolnění.

REFERENCE KLIENTEK

Opravdu z celého srdce vám moc děkuji a je strašně fajn, že vám to můžu říct. Ulevilo se mi ❤️ A ta relaxace je překrásná a tak uklidňující!
Bára
Ahoj Klárko, moc děkuji! Hned dneska jsem si udělala krásný den sama se sebou. Moc jsem si ty 2 hodiny s tebou užila, jen škoda, že tak utekly.
Veronika
Mockrát děkuji za zaslání relaxace a také za hodinu příjemného povídání. Dost se mi po našem hovoru ulevilo.
Olga

CHCI SE ZEPTAT NEBO SI REZERVOVAT TERMÍN

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK OSOBNÍCH KONZULTACÍ

1 hodina
700 Kč
1,5 hodiny
1 000 Kč
2 hodiny
1 300 Kč

Při koučinku beru vždy ohled na případnou medikaci nebo jinou léčbu. Je vhodný i pro ženy, které se chystají na asistovanou reprodukci.

"Kontrolní" konzultace začínají hodnocením změn / pokroků, shrnutím aktuální životní situace a emočního stavu a pokračují vyhodnocením dalších možností + zařazením nových akčních kroků.

Relaxační nahrávka vybraná na míru jako dárek k první konzultaci.