STRACH JE KÁMOŠ

prožitkový transformační workshop

 • vyhraj nad strachem bez boje
 • nenech ho, aby ti kradl radost
 • zapomeň na mýty, kterým jsi o strachu uvěřila
 • udělej si z něj kamaráda, se kterým skvěle vycházíš
 • přepiš své negativní myšlenky
 • uklidni mysl a uvolni tělo

TENHLE WORKSHOP JE PRO TEBE, JESTLI...

...je tvá mysl plná obav, co by se mohlo stát, a jestli zvládneš to, co tě čeká.

...tě přepadají úzkosti a cítíš se plná strachů téměř neustále.

...jsi připravená pojmenovat svůj strach a začít používat snadné techniky, se kterými oslabíš jeho sílu.

...se chceš ve svém životě rozhodovat z pozice důvěry a sebejistoty, ne ze sevření strachem a pochybnostmi.

Strach byl od mládí mým velkým tématem. Někdy se projevoval nenápadně, jindy se manifestoval v hypochondrických obavách o zdraví. Zhruba ve 20 letech mi začal přerůstat přes hlavu. Jedna obava střídala druhou a takřka mě nenechaly vydechnout. Stále jsem byla ve střehu a i když jsem racionálně vědět, že nemusím, hlava si nenechala poručit.

Za posledních 12 let jsem se strachem (někdy až úzkostí) pracovala mnohokrát na různých typech terapií i hledáním vlastních technik a způsobů. Postupně jsem odkrývala jeho pravou tvář a učila se s ním a především se svým podvědomím propojovat, komunikovat...

Přijala jsem, že mě strach bude doprovázet pořád - jako každého člověka. Ale pochopení jeho podstaty a momentu, kdy v mém životě narostl do děsivých rozměrů, mě dovedlo k uvolnění a zjištění, že se vlastního strachu nemusím bát.

"Některé dny mají sílu změnit celý náš život."

KLÁRA ANTONOVA FISCHLEINOVÁ

Možná se známe z mých sociálních sítí, ale pokud ne, dovol mi se krátce představit: Zaměřuji se na fertility a antistres poradenství, ve kterém kombinuji koučovací, mindfulness a desítky antistresových technik s prvky pozitivní psychologie.

Klientky učím přepnout mysl z limitujících přesvědčení a tíživých emocí do optimistické perspektivy, stát se emočně odolnější, sebejistější a uvolněnější ve všech aspektech života. Protože tak, jako jsou naše mysl a tělo spojené nádoby, i jednotlivé oblasti našeho života se vzájemně ovlivňují. 

Více se o mém přístupu a vzdělání dočteš tady.

Tohle nezapomeneš

Informace se na nás valí 24/7 ze všech stran, a tak tě chci na workshopu učit do velké míry přes zážitek. Ten totiž nezapomeneš a poneseš si ho v sobě se vším, co tě naučil.

"Věřím, že spokojenost je z větší části naším rozhodnutím a postojem, než tím, co závisí na vnějších okolnostech."

program workshopu

 • SEZNÁMENÍ A SDÍLENÍ
  Začátek našeho komorního workshopu bude o vzájemném seznámení a sdílení. Každá z účastnic bude sdílet jen tolik, kolik jí bude příjemné. Tímto úvodem vás provedu skrze svůj příběh se strachem a také cílenými koučovacími otázkami, které nás přiblíží k podstatě vašich strachů, abychom s nimi mohly dále více do hloubky pracovat.
 • TOHLE JE ON?
  I když si myslíme, že svůj strach dobře známe, víme přesněji spíš to, jak se projevuje. Jaká je ale skutečná tvář našeho strachu a co nám nese za zprávu? K tomu vás doprovodím bezpečnou vizualizací a naučím vás s ní pracovat i pro pozdější využití.
 • POHLED ZBLÍZKA
  V další části workshopu budeme zpracovávat informace ze dvou předchozích částí, abychom došly k co nejhlubšímu pochopení toho, co všechno s naším strachem souvisí. V našem životě i ve vnitřním myšlenkovém a emočním světě.
 • RELAX PAUZA
  Po prožitkové části workshopu si uděláme 20-30 minut pauzu na občerstvení a mentální restart. Následně se pověnujeme sdílení dojmů, poznatků a pocitů z absolvovaných technik. Prostor bude i pro vaše dotazy.
 • JAK NA NĚJ
  V druhé polovině workshopu nás čeká spousta zajímavých informací o emoci strachu a hlavně o tom, jak k ní přistupovat, aby byla dobrým sluhou místo špatného pána. Do svého portfolia jsem za 10 let osobní a několik let profesní práce se strachem nasbírala okolo 30 funkčních technik. Výběr vícero z nich si během našeho setkání vyzkoušíte a především si jejich znalost odnesete do života pro další využití kdykoliv je budete potřebovat.
 • OTÁZKY & ODPOVĚDI
  V samotném závěru workshopu se na chvíli vrátíme zpět k záměru, se kterým jsi přišla a řekneme si, co společný čas přinesl za nová poznání, které techniky se vám zalíbily pro budoucí využití... Zároveň budu odpovídat na vyvstalé otázky.
 • TEORIE & PRAXE PRO MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY
  Teorie k výsledkům nestačí, ale praxe by bez ní byla zmatená, s minimálními výsledky. Proto v rámci workshopu obojí propojíme do skvělého zážitku a posilující zkušenosti a já už teď vím, že tenhle půlden naprosto promění tvé vnímání strachu.

délka workshopu

cca 5 hodin

dárky pro ukotvení změn

Po workshopu ode mě dostaneš e-mailem odkaz na uložení mp3 relaxační nahrávky i pracovní listy ve formátu pdf pro jednoduché vytisknutí kdykoliv se k jejich cvičením budeš chtít znovu vrátit.

 • SPECIÁLNÍ RELAXAČNÍ NAHRÁVKA
  která tě bude opakovaně kotvit v pocitu bezpečí, klidu a uvolnění
 • PRACOVNÍ LISTY
  budeme společně zpracovávat v průběhu workshopu, ale především ti poslouží pro tvé zápisky a uvědomění

KDY A KDE

sobota 20. 5. | 10:00 - cca 15:00

Bělohorská 186/161, Praha 6

KAPACITA

maximálně 5 účastnic

CENA 

3 500 Kč

PŘIHLÁSIT SE MŮŽEŠ JEŠTĚ

Potkáme se v útulném prostoru mé břevnovské koučovny. Čeká tě tu pohodlné zázemí, káva, čaj i lehké občerstvení.

Stačí, když si vezmeš s sebou něco na psaní a naladíš se na svůj záměr. Pak už všechno půjde samo.

Potřebuješ se na něco zeptat?

Napiš na: klara@vypnihlavu.cz

Ráda tvůj dotaz zodpovím.