Webinář Jak čelit emocím a stresu, když miminko nepřichází právě v předprodeji ZDE.

webinář

JAK ČELIT EMOCÍM A STRESU

když miminko nepřichází

Taky vidíš všude kolem nastávající / novopečené maminky a každý pohled na ně tě naplňuje lítostí z vlastní prázdné náruče? 

 

Houpou se tvé emoce nahoru a dolů, aniž bys to dokázala ovlivnit?

 

Máš plnou hlavu negativních myšlenek , i když Ti všichni radí, ať jsi hlavně v klidu?

 

Bojíš se, že si těhotenství možná psychicky blokuješ?

 

Připadáš si z toho nekonečného čekání vyčerpaná a pod tlakem?

PAK TĚ SRDEČNĚ ZVU NA SVŮJ WEBINÁŘ

Živé vysílání proběhne 30. 5. v 18:30.

(Záznam bude k dispozici 7 dní.)

690 Kč

290 Kč

WEBINÁŘ PRO ŽENY, KTERÉ...

...se několik měsíců či let snaží o miminko.

...mají za sebou potrat a plánují další těhotenství.

...procházejí asistovanou reprodukcí.

...se potřebují lépe zorientovat ve své situaci.

...se při snaze o miminko chtějí cítit klidnější.

VE WEBINÁŘI OŠETŘÍME PSYCHICKY BOLAVÁ TÉMATA

EMOCE

Emoční horská dráha je při snaze o dítě intenzivní! Lepší dny střídají propady s příchodem menstruace či oznámením cizího těhotenství...

 

Neustálé hlídání cyklu, sledování příznaků, obavy z výsledků vyšetření, časový tlak kvůli věku... To vše je nabité hromadou emocí a stresem.

VE WEBINÁŘI SE DOZVÍŠ

Emoce jsou jazykem mysli, kterému nás nikdo nenaučil dobře rozumět, ani na něj odpovídat. Ve webináři Ti nabídnu triky, jak na to, aby pro tebe pocity nebyly přítěží, ale naopak cenným kompasem. Tělo a mysl jsou propojené právě jimi.

TĚLO

Opakovaná zklamání z negativního těhotenského testu, nepříjemná vyšetření či trauma, jako je potrat, vedou k nedůvěře ve vlastní tělo a k tendenci odpojovat se od něj.

 

Zvládnout ho plně vnímat, rozumět jeho signálům a uvolnit ho do pocitu bezpečí, není tak složité ani neuchopitelné, jak se ti teď možná zdá.

VE WEBINÁŘI SE DOZVÍŠ

Nasměruji tě zpět do vlastního těla, aby ses na něj dokázala více spolehnout a tolik se neobávat selhání. Právě to patří k nejčastějším bolavým tématům z mé osobní praxe s klientkami.

OBAVY

Co když se to nikdy nepovede?

Co když další zklamání už neunesu?

Co když zase potratím?

Možná nejsme jako pár kompatibilní.

Určitě je chyba na mojí straně.

 

Potíže s početím s sebou nesou plno obav a negativních myšlenek. Je to přirozené, ale ne nevyhnutelné.

VE WEBINÁŘI SE DOZVÍŠ

Nestresuj se radami, že na těhotenství nemáš myslet. Nauč se, JAK na něj myslet optimisticky či aspoň neutrálně. Negativní scénáře nás od zklamání neochrání. Řeknu Ti, jak se jimi nenechat pohltit a nedávat jim příliš pozornosti.

NEVÍM, CO BUDE

Naše mysl nesnáší stav "nevím", proto tak často vytváří hypotézy jak co dopadne. Tipla bych si, že jako většina mých klientek (i já) ráda plánuješ a máš věci pod kontrolou. Dává nám to totiž příjemnou iluzi bezpečí a jistoty.

 

Čekání na miminko nás staví do zcela nové životní situace, kterou máme ve svých rukou jen částečně. To vede k psychickému napětí, přehlcení informacemi a vnitřnímu zmatku.

VE WEBINÁŘI SE DOZVÍŠ

Doteď tě možná "Nevím." trýznilo černými scénáři. Nabídnu Ti inspiraci, jak tento prázdný prostor v mysli využít pro mindset pozitivního očekávání. Protože naplněním se vírou a nadějí v těle vytváříme pro těhotenství příznivější prostředí než ve stresu / strachu.

VZTAHY

I když je partner oporou, nejspíš se dlouhá snaha o početí chvílemi na vztahu podepisuje. Někdy na komunikaci, jindy na intimitě, náladě, společně tráveném čase...

 

Potrat a období neplodnosti jsou

zatěžkávací zkouškou vztahů. Kontakt s těhotnými a maminkami, je velmi zraňující.

VE WEBINÁŘI SE DOZVÍŠ

Základní pravidla komunikace pro předcházení nedorozuměním a konfliktům. Teď je víc než dřív nutné držet spolu a empaticky si rozumět. Navzdory stresové zátěži.

 

Taky Ti povím, jak vnitřně pracovat s pocitem "už mezi ně nepatřím" a jak si určit zdravé hranice, aby se Tvé vztahy s kamarádkami nerozpadly, i když nasloucháš svým potřebám a limitům. Ušetříš tím energii potřebnou k řešení plodnosti.

SEBEDŮVĚRA

Jestli nám ženám dokáže něco nabourat sebedůvěru, pak je to neplodnost. Kdo nezažil, netuší. Proto kamarádky, kolegyně ani příbuzné nejspíš úplně nechápou, čím si procházíš, jak se cítíš a jak těžké je o tom mluvit.

 

Dlouhodobá snaha o miminko ženám mnohdy komplikuje taky pracovní růst a osobní seberealizaci. I to se na celkové sebedůvěře podepisuje.

VE WEBINÁŘI SE DOZVÍŠ

Možná si někdy připadáš "míň" než jiné ženy kolem, napadá tě, že nezvládáš svoji roli ženy a nenaplňuješ očekávání, konvence... Projdeme spolu několika krůčky, které ti pomohou ztracenou sebedůvěru znovu objevovat. Tvá hodnota nestoupá ani neklesá s počtem dětí.

ZPĚTNÉ VAZBY ŽEN, KTERÉ JSEM PODPOŘILA NA CESTĚ ZA MIMINKEM

Že konzultace pomáhá, jsem si všimla na setkání s těhotnou kamarádkou. Předtím se mi nechtělo se s ní vidět a o jejím těhotenství se bavit. Bývala jsem pak smutná a třeba i protivná na partnera. Po našich konzultacích jsem to zvládla v pohodě. Byla uvolněná atmosféra a já jsem se kamarádky dokázala na těhotenství i zeptat, nevadilo mi to. Cítím veliký posun.
Míša
Vždycky, když dělám něco hezkého, vzpomenu si na vás. Naučila jste mě nesnažit se být v pohodě jen kvůli miminku, ale hlavně kvůli sobě. Nešlo to hned, ale už to zvládám a ulevilo se mi. Taky jsem díky vám měla hezký transfer, protože jste mě skrze naše sezení naučila brát to více v klidu. Děkuju!
Věra
Dobrý den Kláro, moc děkuji za včerejší konzultaci, pomohlo mi to získat nový náhled na věc. Postupně mě napadá, co jsme řešily a zpracovávám to 🙂 Líbilo se mi, že nehledáte "viníka" všeho, ale jiný racionální pohled na věci, které se dějou a jak je člověk může různě vnímat. Mám takový pocit lehkosti a taky, že se dnes na každého směju 🙂
Dana
Shodou okolností jsem dnes dostala menstruaci a smutná jsem byla jen, když jsem to zjistila, jinak od rána se usmívám, děkuji za menstruaci, že funguju, jak mám a těším se co přinese další ovulace. 😊 Naše konzultace mě nakopla tím správným směrem smýšlení a je taky velmi povzbuzující a uklidňující usínat s větou, že jsem zase o den blíž vytouženému miminku.💕😊💕 Klári, děkuji!!
Pavla
Som veľmi šťastná, že prostredníctvom sociálnych sietí, som na vás natrafila. Už od prvého momentu keď som vás videla na obrazovke, som vedela že naše stretnutie bude skvele. Ste veľmi sympatická a váš tón hlasu je neskutočne príjemný, až by som povedala liečivý. Otvorili sme veľa tém, ktoré som myslela že mám uzavreté, ale mýlila som sa. Som vám za to veľmi vďačná a po konzultácií mi prišlo ešte veľa aha momentov. Ďakujem za vašu podporu, láskavosť a pomoc. Verím že naše ďalšie konzultácie prinesú skvelý výsledok lebo už aj po tejto prvej som sa veľmi dobre cítila. Ďakujem že existujú ľudia, ako ste VY, ktorí vedia správne reagovať, a poskytnúť pomocnú ruku na ceste za vytúženým miminkom.
Linda
Miluju sezení, protože vím, že vždycky přinese něco, co jsem nevěděla. Závěr dnešní konzultace byl pro mě WOW. Přesně to, co jsem od toho chtěla. A celkově je jiné promluvit si s někým, kdo má naprosté pochopení, než s kamarádkami, i když jsou úžasné. Děkuji.
Katka
Máte v sobě takový příjemný optimismus a umíte ho přenést na druhé. Jde z vás jemná ženská energie, ve které se cítím dobře a chtěla bych se jí teď obklopovat.
Lenka
Potřebovala jsem mluvit s někým, kdo to taky neměl jednoduché. Konzultace naplnila přesně to, pro co jsem si přišla. Bylo to boží.
Zuzka

KDY A KDE SE UVIDÍME?

ČTVRTEK

30. 5. v 18:30

Odkaz na webinář Ti přijde e-mailem několik dní před vysíláním.

(Vidět webinář naživo bude výhodou, ale pokud to opravdu nestihneš, záznam můžeš zhlédnout 7 dní.)

WEBINÁŘEM TĚ PROVEDE

Klára Antonova Fischleinová

Jsem certifikovaná koučka a absolventka kurzů psychologie a mindfulness. Zaměřuji se na fertility & antistres poradenství.

V individuální praxi a skrze své online programy či webináře jsem od roku 2020 provedla ke klidu a uvolnění již stovky žen. Klientky učím emocionální stabilitě a snížení stresové zátěže v těle při boji s neplodností, po ztrátě miminka i v rizikovém nebo jinak psychicky náročném těhotenství.

Jsem mámou dvou malých chlapečků a jedné andělské holčičky, která odešla v 5. měsíci těhotenství. Všechna má těhotenství byla riziková, proto se dokážu vcítit do výzev, kterými mé klientky procházejí.

MŮŽEME SPOLU POKRAČOVAT

Účastnicím webináře jako prvním otevřu vstup do 3měsíční skupinové spolupráce pro 10 žen, které provedu šesti oblastmi pilíři stabilnější psychiky na cestě za miminkem do hloubky a jim na míru skrze společná online sezení. Po dobu 3 měsíců získají také moji podporu na whatsappu, sílu komunity odhodlaných žen s podobnou zkušeností a mnoho dalšího...

TĚŠÍM SE NA WEBINÁŘI

Jak čelit emocím a stresu, když miminko nepřichází

690 Kč

290 Kč