Webinář Jak čelit emocím a stresu, když miminko nepřichází právě v předprodeji ZDE.

PODPORA VE STRESUJÍCÍM TĚHOTENSTVÍ

 • STRESUJÍCÍ VYŠETŘENÍ
  Cítíš se nervózní dny i týdny předem z každého těhotenského vyšetření? Poradím ti techniky, kterými můžeš tenhle stres eliminovat. V běžných dnech i přímo ve vypjatých situacích.
 • POTRAT / DLOUHÉ ČEKÁNÍ
  Čekáš miminko po předchozí ztrátě nebo dlouhém čekání? Je přirozené, že trpíš většími strachy než jiné maminky. I ty se ale do velké míry dají překonat, aby sis těhotenství mohla užít s radostí.
 • FYZICKÁ RIZIKA A STRAŠÁKY
  Ležíš na rizikovém těhotenství a tobě nebo miminku hrozí zdravotní problémy? I když je strach někdy oprávněný, dlouhodobý stres ani jednomu z vás neprospívá, proto se můžeme společně zaměřit na zvýšení důvěry v sebe sama i v sílu miminka. Přepnout pozornost z věcí, které nemáš ve své moci, na ty, které ovlivnit můžeš.
 • STRACH Z PORODU A BOLESTI
  Obáváš se porodu kvůli příběhům žen ve svém okolí? Bojíš se, jak zvládneš bolest nebo třeba o bezpečí miminka? Ráda tě povedu k psychickému uvolnění, které přispěje k hladšímu porodu i na fyzické úrovni.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Ukážu ti jednoduché a rychlé techniky, jak zvládat emočně vypjaté situace, výkyvy nálad a obavy... Získáš větší sebejistotu a dlouhodobé uvolnění.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE TI POMŮŽE, KDYŽ PROŽÍVÁŠ...

Možná už jsi jednou nebo několikrát prožila ztrátu a o to větší obavu teď o zdraví miminka a průběh těhotenství i porodu přirozeně máš. Jsem tu proto, abych ti dodala víc sebedůvěry a naděje.
TĚHOTENSTVÍ PO POTRATU
Možná právě čekáš na doplňující vyšetření, protože mají lékaři podezření na zdravotní problém tvůj nebo miminka. Možná se potřebuješ smířit s konkrétní diagnózou. Jsem tu proto, abych tě vyslechla a abychom se na celou situaci podívaly s nadhledem.
STRACH O ZDRAVÍ MIMINKA
Hematom, polyp, časté tvrdnutí bříška, nejrůznější bolesti, předčasné zkracování děložního čípku... Tyhle strašáky jsem si ve svých těhotenstvích zažila na vlastní kůži. Společně se můžeme podívat na to, jak zachovat klid.
RIZKOVÉ TĚHOTENSTVÍ
Bude to bolet. Co když se něco pokazí?! Nechci skončit na císaři! Chci rodit bez epidurálu! Co když se po císaři o miminko nezvládnu starat? ... Možná máš o porodu 1000 různých myšlenek, možná tě děsí jen 1 obava. Kteroukoliv spolu můžeme rozpustit a zvýšit šanci na hladký porod a šťastné vzpomínky.
STRACH Z PORODU

VÍM, S ČÍM SE POTÝKÁŠ

Žádné z mých tří těhotenství nebylo bezproblémové, idylické ani fyzicky snadné. Se strachy a pochybnostmi jsem se potýkala v každém z nich. Musela jsem překročit spoustu stínů, abych se dokázala uvolnit do chvilek těšení a důvěry ve své tělo i sílu miminka.

S technikami, které mám "odžité", pracuji moc ráda. Během několikaleté praxe s klientkami jsem ale navíc přidala řadu dalších, které je skvěle doplňují.

Když sleduji nepopsatelnou úlevu u nastávajících maminek, vím, že jsem tu trnitou cestu prošlapala nejen pro sebe. To mě naplňuje obrovskou radostí! Těším se, až se potkám třeba i s tebou...

co ti můžu nabídnout?

mám ti poslat volný termín přednostně?

Aktuálně jsou konzultační termíny obsazené navazujícími klientkami. Jakmile se v říjnu některé uvolní, rozešlu je přednostně ženám registrovaným přes tento formulář. Zanech mi svoji emailovou adresu a já se ti ozvu zpět s volným termínem.

registrovat se

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varianty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji prvky pozitivní psychologie, koučovací a snadné antistresové techniky, které regulují hladinu stresu, jsou časově nenáročné a při pravidelném opakování velmi uvolňující. Ženy vedu hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Tady se dočteš o mém přístupu více.

Jak spolupráce probíhá?

Od strachu ti uleví i 1 konzultace, ale dlouhodobé výsledky potřebují čas pro ukotvení změn. Veškeré informace nelze v 1 sezení obsáhnout a není cílem přehltit hlavu desítkami nových podnětů. Snažíme se o zklidnění, což je křehký proces. Proto jsem do nabídky zařadila konzultační balíčky, které nabízí ucelený proces, na kterém se předem domluvíme. Při opakovaných sezení se s klientkami vídáme v rozestupu 2 až 4 týdnů. 

Kontinuální spolupráce nám také dává možnost průběžně vyhodnocovat změny a pokroky, odhalovat a přeladit slabá místa a zařazovat nové techniky v individuálním tempu. Právě to je klíčem k tomu, aby sis úlevu neužívala jen pár dní či týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby se stala novým, příjemným standardem tvého života i mysli.

S kým spolupracuji?

Se ženami, které si přejí lépe rozumět tomu, co se jim odehrává v hlavě, naučit se zklidnit mysl i tělo. Se ženami, které mezi konzultacemi prozkoumávají a mění některé návyky, aby z naší spolupráce vytěžily dlouhodobou proměnu.

chceš se potkat osobně?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série našich konzultací na dálku. Oba formáty je možné střídat podle toho, jaké problematice se společně právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru každé klientky.

CO TĚ ČEKÁ U MĚ V KOUČOVNĚ?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od běžného spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

ZPĚTNÁ VAZBA OD KLIENTEK

Díky za možnost probrat všechny mé těhotenské strachy a hloupé dotazy s někým, kdo mi rozumí. Je vidět, že jste taky maminka. Věřím, že jsme oba s mimčem v pořádku, ale každou chvíli mě přepadají obavy z toho, že něco pokazím. Dodala jste mi o něco víc klidu a sebejistoty. Přesně to jsem teď potřebovala. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně.
B.
Milá Kláro, ráda bych Vám poděkovala za konzultaci, kterou jsme spolu měly během mého těhotenství. Ještě několikrát jsem měla krušné chvilky a pokaždé jsem si vzpomněla na Vaše praktické rady, které mi pomohly zahnat černé myšlenky. Nakonec se od začátku února radujeme z malé Aničky. Trošičku si pospíšila, narodila se 36+4, ale podle všeho se jí v bříšku moc nedařilo a dostála naší dohodě, že až se jí tam nebude líbit, dá vědět. Je to zdravá, spokojená holčička a dělá nám jen radost. Ještě jednou děkuji za práci, kterou pro nás, maminky po ztrátě, děláte.
V.
Dobrý den Klarko, velmi děkuji za včerejší krásné povídání. Moc mi to pomohlo a budu z toho opravdu čerpat.
B.
Klárko, chci Vám jen říct, že jsem po konzultaci převedla do praxe hned několik Vašich doporučení a technik, a mám zatím dva nejkrááásnějšííí dny těhotenství. Děkuji!
L.
Děkuji, bylo to moc milé povídání. Nemohla jsem pak večer usnout, pořád mi pracovala hlava. Dokonce se mi o vás i zdálo. Moc se mi líbí technika zapisování. Musím to všechno ještě vstřebat, projít si zápisky... Ještě jednou moc děkuji, mám takový klidný pocit na duši.
Š.
Dobrý den, Klárko, ještě jednou moc děkuji, bylo to moc příjemné a hodně mě to inspirovalo. Hezky zpracované afirmační omalovánky, už je tisknu. 🙂
M.
Za včerejší konzultaci ještě jednou moc děkuji, rozpohybovalo mi to spoustu myšlenek a mám z toho opravdu dobrý pocit. Myslím, že jste dokázala krásně popsat hned několik věcí, co už mi tolikrát proběhly hlavou, ale nedokázala jsem je líp uchopit. Už se těším na víkend, až budu mít víc klidu pořádně si projít poznámky a utřídit si myšlenky ještě víc. Věřím, že se na Vás ještě obrátím.
A.
Byl to pro mě moc příjemně strávený čas! Celé povídání bylo strašně milé. Ještě to nějaký čas budu vstřebávat, ale už teď vám mockrát děkuju.
M.

Refence z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

PŘEMÝŠLÍŠ O KONZULTAČNÍM BALÍČKU?

Rezervuj si 20 minut seznamovacího sezení zdarma, kde probereme, jak by osobní podpora tobě na míru vypadala.

CHCEŠ SE OBJEDNAT NA KONZULTACI?

Napiš mi přes formulář níže a já ti najdu nejbližší volný termín online či osobního sezení.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK SAMOSTATNÝCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 800 Kč
Online konzultace 75 minut
2 000 Kč
Online konzultace 90 minut
2 400 Kč
Vstupní osobní konzultace 90 minut
první osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 500 Kč
Osobní konzultace 75 minut
navazující osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 000 Kč
SOS online konzultace 75 minut
garance termínu do 5 dní
3 000 Kč

Před konzultací se hradí rezervační poplatek

KONZULTAČNÍ BALÍČKY

s doplňujícími materiály

Balíček 3 x 60 min.
3 x 60 min. online kozultace + bonusy
5 400 Kč
Balíček 3 x 75 minut
3 x 75 min. online konzultace + bonusy
6 000 Kč
Balíček 3 x osobní sezení
1 x 90 min. a 2 x 75 min. osobní konzultace + bonusy
6 500 Kč
Whatsapp podpora po-pá
Doplňková služba pro klientky, které si přejí zůstat v kontaktu i mezi sezeními. V pracovních dnech jsem ti k dispozici pro dotazy a sdílení formou psaných či hlasových zpráv.*
2 000 Kč / měsíc

Konzultační balíčky se hradí po seznamovacím sezení a domluvě termínu první online / offline konzultace.

K balíčkům jako bonus relaxační nahrávka dle vlastního výběru a materiály k některým technikám.