Konzultace probíhá přes online.

Každý týden uvolňuji také 

víkendové a večerní termíny.

OSOBNÍ PODPORA VE STRESUJÍCÍM TĚHOTENSTVÍ

 • STRESUJÍCÍ VYŠETŘENÍ
  Cítíš se nervózní dny i týdny předem z každého těhotenského vyšetření? Poradím ti techniky, kterými můžeš tenhle stres eliminovat.
 • POTRAT / DLOUHÉ ČEKÁNÍ
  Čekáš miminko po předchozí ztrátě nebo nekonečném čekání? Je přirozené, že trpíš většími strachy než jiné maminky. I ty ale společně můžeme překonat, aby sis těhotenství mohla užít s radostí.
 • FYZICKÁ RIZIKA A STRAŠÁKY
  Ležíš na rizikovém těhotenství a tobě nebo miminku hrozí zdravotní problémy? I když je strach někdy oprávněný, dlouhodobý stres ani jednomu z vás neprospívá, proto se můžeme společně zaměřit na zvýšení důvěry v sebe sama i v sílu miminka.
 • STRACH Z PORODU A BOLESTI
  Obáváš se porodu kvůli příběhům žen v rodině a okolí? Bojíš se, jak zvládneš bolest nebo třeba o bezpečí miminka? Strachů ohledně porodu je celá řada, ale dá se s nimi snadno pracovat. Ráda tě povedu k maximálnímu psychickému uvolnění, které přispívá hladšímu průběhu porodu i na fyzické úrovni.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Ukážu ti jednoduché a rychlé techniky, jak zvládat emočně vypjaté situace, výkyvy nálad a strachy... Získáš větší sebejistotu a dlouhodobé uvolnění.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE TI POMŮŽE, KDYŽ PROŽÍVÁŠ...

Možná už jsi jednou nebo několikrát prožila ztrátu a o to větší obavu teď o zdraví miminka a průběh těhotenství i porodu přirozeně máš. Jsem tu proto, abych ti dodala víc sebedůvěry a naděje.
TĚHOTENSTVÍ PO POTRATU
Možná právě čekáš na doplňující vyšetření, protože mají lékaři podezření na zdravotní problém tvůj nebo miminka. Možná se potřebuješ smířit s konkrétní diagnózou. Jsem tu proto, abych tě vyslechla a abychom se na celou situaci podívaly s nadhledem.
STRACH O ZDRAVÍ MIMINKA
Hematom, polyp, časté tvrdnutí bříška, nejrůznější bolesti, předčasné zkracování děložního čípku... Tyhle strašáky jsem si ve svých těhotenstvích zažila na vlastní kůži. Společně se můžeme podívat na to, jak zachovat klid.
RIZKOVÉ TĚHOTENSTVÍ
Bude to bolet. Co když se něco pokazí?! Nechci skončit na císaři! Chci rodit bez epidurálu! Co když se po císaři o miminko nezvládnu starat? ... Možná máš o porodu 1000 různých myšlenek, možná tě děsí jen 1 obava. Kteroukoliv spolu můžeme rozpustit a zvýšit šanci na hladký porod a šťastné vzpomínky.
STRACH Z PORODU

VÍM, S ČÍM SE POTÝKÁŠ

Žádné z mých tří těhotenství nebylo bezproblémové, idylické ani fyzicky snadné. Se strachy a pochybnostmi jsem se vždy potýkala řadu měsíců a prošla si mnoha strašáky, než jsem našla způsoby, které mě vysvobodily a které dnes pomáhají také mým klientkám.

S technikami, které mám "odžité" a na vlastní kůži ověřené, pracuji velmi ráda. Když pak vidím jejich efekt u dalších nastávajících maminek, vím, že jsem tu trnitou cestu prošlapala nejen pro sebe. To mě naplňuje obrovskou radostí! Těším se, až se potkám i s tebou...

Své klientky vždy nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu možnosti pro práci s myslí. Kombinuji (sebe)koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a celkovému uvolnění. Klientky se snažím vést hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit, aby se jim věnovaly s radostí.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Díky za možnost probrat všechny mé těhotenské strachy a hloupé dotazy s někým, kdo mi rozumí. Je vidět, že jste taky maminka. Věřím, že jsme oba s mimčem v pořádku, ale každou chvíli mě přepadají obavy z toho, že něco pokazím. Dodala jste mi o něco víc klidu a sebejistoty. Přesně to jsem teď potřebovala. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně.
B.
Děkuji, bylo to moc milé povídání. Nemohla jsem pak večer usnout, pořád mi pracovala hlava. Dokonce se mi o vás i zdálo. Moc se mi líbí technika zapisování. Musím to všechno ještě vstřebat, projít si zápisky... Ještě jednou moc děkuji, mám takový klidný pocit na duši.
Š.

VAŠE

REFERENCE

Klárko, chci Vám jen říct, že jsem po konzultaci převedla do praxe hned několik Vašich doporučení a technik, a mám zatím dva nejkrááásnějšííí dny těhotenství. Děkuji!
L.
Dobrý den, Klárko, ještě jednou moc děkuji, bylo to moc příjemné a hodně mě to inspirovalo. Hezky zpracované afirmační omalovánky, už je tisknu. 🙂
M.

CHCI SE ZEPTAT / REZERVOVAT SI TERMÍN

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK OSOBNÍCH KONZULTACÍ

1 hodina
1 200 Kč
1,5 hodiny
1 700 Kč
2 hodiny
2 000 Kč
Měsíční restart
6 900 Kč
Konzultace přes e-mail
800 Kč

Konzultace má smysl i jednorázově, ale pro dlouhodobě efektivní práci s myslí doporučuji alespoň 2 - 3 sezení v rozmezí 4 až 8 týdnů. Máme tak možnost společně vyhodnotit změny a navázat zařazením nových akčních kroků a pozitivních návyků.

Pro ženy, které potřebují intenzivnější péči, může být ideální variantou Měsíční restart, kdy jsme v průběžném kontaktu a klientka má moji nepřetržitou podporu.

Na každou konzultaci si vyhrazuji 2 hodiny, aby žena měla tolik času, kolik potřebuje. Není proto nutné předem hlásit délku sezení.

Vždy beru ohled na případnou medikaci / léčbu.

K první konzultaci materiály pro snadné a dlouhodobé změny.