Konzultace probíhá online.

PODPORA VE STRESUJÍCÍM TĚHOTENSTVÍ

 • STRESUJÍCÍ VYŠETŘENÍ
  Cítíš se nervózní dny i týdny předem z každého těhotenského vyšetření? Poradím ti techniky, kterými můžeš tenhle stres eliminovat. V běžných dnech i přímo ve vypjatých situacích.
 • POTRAT / DLOUHÉ ČEKÁNÍ
  Čekáš miminko po předchozí ztrátě nebo dlouhém čekání? Je přirozené, že trpíš většími strachy než jiné maminky. I ty se ale do velké míry dají překonat, aby sis těhotenství mohla užít s radostí.
 • FYZICKÁ RIZIKA A STRAŠÁKY
  Ležíš na rizikovém těhotenství a tobě nebo miminku hrozí zdravotní problémy? I když je strach někdy oprávněný, dlouhodobý stres ani jednomu z vás neprospívá, proto se můžeme společně zaměřit na zvýšení důvěry v sebe sama i v sílu miminka. Přepnout pozornost z věcí, které nemáš ve své moci, na ty, které ovlivnit můžeš.
 • STRACH Z PORODU A BOLESTI
  Obáváš se porodu kvůli příběhům žen ve svém okolí? Bojíš se, jak zvládneš bolest nebo třeba o bezpečí miminka? Ráda tě povedu k psychickému uvolnění, které přispěje k hladšímu porodu i na fyzické úrovni.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Ukážu ti jednoduché a rychlé techniky, jak zvládat emočně vypjaté situace, výkyvy nálad a obavy... Získáš větší sebejistotu a dlouhodobé uvolnění.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE TI POMŮŽE, KDYŽ PROŽÍVÁŠ...

Možná už jsi jednou nebo několikrát prožila ztrátu a o to větší obavu teď o zdraví miminka a průběh těhotenství i porodu přirozeně máš. Jsem tu proto, abych ti dodala víc sebedůvěry a naděje.
TĚHOTENSTVÍ PO POTRATU
Možná právě čekáš na doplňující vyšetření, protože mají lékaři podezření na zdravotní problém tvůj nebo miminka. Možná se potřebuješ smířit s konkrétní diagnózou. Jsem tu proto, abych tě vyslechla a abychom se na celou situaci podívaly s nadhledem.
STRACH O ZDRAVÍ MIMINKA
Hematom, polyp, časté tvrdnutí bříška, nejrůznější bolesti, předčasné zkracování děložního čípku... Tyhle strašáky jsem si ve svých těhotenstvích zažila na vlastní kůži. Společně se můžeme podívat na to, jak zachovat klid.
RIZKOVÉ TĚHOTENSTVÍ
Bude to bolet. Co když se něco pokazí?! Nechci skončit na císaři! Chci rodit bez epidurálu! Co když se po císaři o miminko nezvládnu starat? ... Možná máš o porodu 1000 různých myšlenek, možná tě děsí jen 1 obava. Kteroukoliv spolu můžeme rozpustit a zvýšit šanci na hladký porod a šťastné vzpomínky.
STRACH Z PORODU

VÍM, S ČÍM SE POTÝKÁŠ

Žádné z mých tří těhotenství nebylo bezproblémové, idylické ani fyzicky snadné. Se strachy a pochybnostmi jsem se v každém z nich. Musela jsem překročit spoustu stínů, abych se dokázala uvolnit do radosti, těšení a důvěry ve své tělo i sílu miminka.

S technikami, které mám "odžité", pracuji moc ráda. Během dvouleté praxe s klientkami jsem navíc přidala další, které je skvěle doplňují.

Když sleduji nepopsatelnou úlevu u nastávajících maminek, vím, že jsem tu trnitou cestu prošlapala nejen pro sebe. To mě naplňuje obrovskou radostí! Těším se, až se potkám třeba i s tebou...

Své klientky vždy vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu možnosti pro práci s myslí. Kombinuji (sebe)koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a celkovému uvolnění. Klientky vedu hravou formou, propojuji teorii pro pochopení a praxi pro dlouhodobé výsledky, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim radostí.

Chceš vědět víc? Přečti si o mém přístupu další info.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Díky za možnost probrat všechny mé těhotenské strachy a hloupé dotazy s někým, kdo mi rozumí. Je vidět, že jste taky maminka. Věřím, že jsme oba s mimčem v pořádku, ale každou chvíli mě přepadají obavy z toho, že něco pokazím. Dodala jste mi o něco víc klidu a sebejistoty. Přesně to jsem teď potřebovala. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně.
B.
Za včerejší konzultaci ještě jednou moc děkuji, rozpohybovalo mi to spoustu myšlenek a mám z toho opravdu dobrý pocit. Myslím, že jste dokázala krásně popsat hned několik věcí, co už mi tolikrát proběhly hlavou, ale nedokázala jsem je líp uchopit. Už se těším na víkend, až budu mít víc klidu pořádně si projít všechny poznámky a utřídit si myšlenky ještě víc. Věřím, že se na Vás ještě po nějaké době obrátím.
A.
Byl to pro mě moc příjemně strávený čas! Celé povídání bylo strašně milé. Ještě to nějaký čas budu vstřebávat, ale už teď vám mockrát děkuju.
M.
Dobrý den Klarko, velmi děkuji za včerejší krásné povídání. Moc mi to pomohlo a budu z toho opravdu čerpat.
B.

VAŠE

REFERENCE

Klárko, chci Vám jen říct, že jsem po konzultaci převedla do praxe hned několik Vašich doporučení a technik, a mám zatím dva nejkrááásnějšííí dny těhotenství. Děkuji!
L.
Dobrý den, Klárko, ještě jednou moc děkuji, bylo to moc příjemné a hodně mě to inspirovalo. Hezky zpracované afirmační omalovánky, už je tisknu. 🙂
M.
Děkuji, bylo to moc milé povídání. Nemohla jsem pak večer usnout, pořád mi pracovala hlava. Dokonce se mi o vás i zdálo. Moc se mi líbí technika zapisování. Musím to všechno ještě vstřebat, projít si zápisky... Ještě jednou moc děkuji, mám takový klidný pocit na duši.
Š.

CHCI SE ZEPTAT / REZERVOVAT SI TERMÍN

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK OSOBNÍCH KONZULTACÍ

Průběžná konzultace 45 minut
Služba pro dlouhodobé klientky.
1 200 Kč
60 minut
1 500 Kč
90 minut
1 900 Kč

Od strachu ti výrazně uleví i jednorázová konzultace, ale pro dlouhodobé výsledky doporučuji alespoň 2 online sezení s rozestupem 2 až 4 týdny. Veškeré informace nelze v jedné konzultaci obsáhnout, navíc není cílem přehltit tvou hlavu desítkami nových podnětů. Cílem je úleva a zklidnění, což je křehký proces.

Kontinuální spolupráce nám dává možnost průběžně vyhodnocovat změny a pokroky, odhalovat a hojit slabá místa a zařazovat nové techniky postupně, v individuálním tempu. Právě to je klíčem k tomu, aby sis úlevu od svých problémů a pocitů neužívala jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby se stala součástí tvého života i tvé mysli.

Na každou konzultaci si vyhrazuji 2 hodiny, aby žena měla tolik času, kolik potřebuje. Není proto nutné předem hlásit délku sezení.

Vždy beru ohled na případnou medikaci / léčbu.

Ke konzultaci zasílám klientce materiály pro snadné a dlouhodobé změny.