Webinář Jak čelit emocím a stresu, když miminko nepřichází právě v předprodeji ZDE.

PSYCHICKÁ PODPORA BĚHEM ASISTOVANÉ REPRODUKCE

 • OSOBNÍ HISTORIE
  Zajímá mě vše, co jsi pro otěhotnění už zkusila, i to, čím procházíš právě nyní. Nebudu ti opakovat informace, které dávno znáš, půjdeme do hloubky, aby ses pohnula směrem k vytouženému těhotenství.
 • ZRCADLO AKTUÁLNÍ SITUACE
  Zreflektujeme momentální stav tvého života - práci, emoční rozpoložení, lékařskou péči, celkový životní styl... Společně si uděláme pořádek v tom, co ti funguje, a kde můžeme zapracovat na zlepšení. Naučím se, jak mít v tomto ohledu jasno kdykoliv potřebuješ.
 • PODPORA V KOMUNIKACI S LÉKAŘI
  Řešíš neplodnost s lékaři a v ordinacích se ti nedostává vyšetření / odpovědí? Probereme spolu alespoň základ, např. dostupná vyšetření, která by konkrétně u tebe mohla být relevantní pro odhalení problémů s plodností. Neposkytuji lékařské rady, jsem pouze informačním rozcestníkem, aby ses mohla snáze doptat ošetřujících lékařů a nemusela dělat důležitá rozhodnutí pod časovým tlakem nebo v emocionálním vypětí, jak se s tím u žen setkávám.
 • PŘÍPRAVA NA INSEMINACI ČI TRANSFER
  Jedním ze zásadních dnů, na které je dobré se psychicky (i fyzicky) připravit, je termín inseminace či transferu. Ukážu ti způsoby, jak se v tento den cítit více optimisticky a méně nervózně. A jak na něj vzpomínat s radostí i klidem, že jsi pro úspěšné početí udělala maximum.
 • AKČNÍ KROKY KE ZMĚNĚ
  Zorientovat se ve změti informací, pocitů a nekonečných možností dostupné péče dá zabrat. Efektivita je v jednoduchosti - a přesně k té tě nasměruji. Sestavíme akční plán, který tě bude bavit a hlavně ti bude dávat smysl. Už žádný chaos. Nedokážeme sice naplánovat a rozhodnout, kdy přesně se miminko rozhodne přijít, ale spoustu toho plánovat a dostat pod kontrolu můžeme. Od toho jsem tu pro tebe.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Ukážu ti snadné a rychlé techniky, jak snížit stres a minimalizovat výkyvy nálad, pochybnosti, strachy... Získáš větší sebejistotu a uvolnění. Nejen v hlavě, ale i ve svém těle, kde se za měsíce / roky snažení hromadí napětí a nedůvěra.
 • PÁNEVNÍ DNO
  Mysl a tělo jsou spojené nádoby. V rámci práce s tělem se propojíš také s pánevním dnem a začneš ho vědomě uvolňovat. Protože pánevní dno v rovnováze je pro miminko tím nejlepším prvním domovem.

Psychický balanc

&

regulace napětí v těle

Poznáváš se?

Obcházíš lékařské konzultace,  vyšetření, hledáš informace i příběhy, ale stejně nedostáváš komplexní doporučení, jak ještě více podpořit úspěšné početí.

Dochází ti trpělivost, energie i víra? Ztrácíš se v informacích a možnostech, které se na tebe valí? Tvoje hlava je spíš přehlcená než klidná, i když víš, že právě zklidnění mysli by pomohlo uvolnit tělo.

Nemáš v okolí kamarádky, které by opravdu chápaly, čím si s partnerem procházíte. Muž je ti oporou, ale tvým obavám, přožitkům a pocitům ani on nemůže pokaždé zcela rozumět.

Každé sezení je originál. Klientku nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varianty pro práci s myslí i tělem. Kombinuji prvky pozitivní psychologie, koučování a snadné antistresové techniky regulující hladinu stresu. Jsou časově nenáročné a při pravidelném opakování velmi uvolňující. Ženy vedu hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

co ti mohu nabídnout?

mám ti poslat volný termín přednostně?

Aktuálně jsou konzultační termíny obsazené navazujícími klientkami. Jakmile se v říjnu některé uvolní, rozešlu je přednostně ženám registrovaným přes tento formulář. Zanech mi svoji emailovou adresu a já se ti ozvu zpět s volným termínem.

registrovat se

ZPĚTNÁ VAZBA KLIENTEK PROCHÁZEJÍCÍCH ASISTOVANOU REPRODUKCÍ NEBO UVAŽUJÍCÍCH O PŘECHODU DO CAR

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Som veľmi šťastná, že prostredníctvom sociálnych sietí, som na vás natrafila. Už od prvého momentu keď som vás videla na obrazovke, som vedela že naše stretnutie bude skvele. Ste veľmi sympatická a váš tón hlasu je neskutočne príjemný, až by som povedala liečivý. Otvorili sme veľa tém, ktoré som myslela že mám uzavreté, ale mýlila som sa. Som vám za to veľmi vďačná a po konzultácií mi prišlo ešte veľa aha momentov. Ďakujem za vašu podporu, láskavosť a pomoc. Verím že naše ďalšie konzultácie prinesú skvelý výsledok lebo už aj po tejto prvej som sa veľmi dobre cítila. Ďakujem že existujú ľudia, ako ste VY, ktorí vedia správne reagovať, a poskytnúť pomocnú ruku na ceste za vytúženým miminkom.
Linda
Včera jsem měla konzultaci u paní Klárky @vypni_hlavu. Potřebovala jsem trochu povzbudit. Už jsem zažila hodně konzultací a vždy jsem odešla s diagnózou. Obscese, narušené vnitřní ditě, poznamenaná traumaty.. Ale tady jsem odešla spíš jako vítěz, jako někdo,kdo ví,jak má naložit se vším, co se mu teď děje. To jak mi pomohla se všemi myšlenkami bylo úžasné. Přesně věděla,čím si žena prochází na cestě za duhovým miminkem. (Sama si tím prošla.) Skoro jsem ani nedutala a jen hltala jednu radu za druhou. Jedna rada mě dokonce rozbrečela,protože takový pohled jsem ještě nikdy neslyšela. 🌈 Myšlenky jsou někdy nezastavitelné a skoro neúnosné,člověk si všechno rád generalizuje a pak si akorát hodně ublíží. Myslím si,že jsem na dobré cestě k tomu,abych se dočkala duhového miminka a paní Klárka mi v tom hodně pomohla. Děkuji 💗 Pomohlo mi o tom mluvit s někým, kdo si dokáže představit, čím si procházím.
Míša
Potřebovala jsem mluvit s někým, kdo to taky neměl jednoduché. Konzultace naplnila přesně to, pro co jsem si přišla. Bylo to boží.
Zuzka
Ahojky Klari chtela jsem ti podekovat za tvou praci. Odkazala jsem na tebe sve klientky, ketre touzi po miminku a neslo jim to. Jako psychickou podporu protoze ja uz byla bezradna. Jsem rada ze je mam na koho odkazat protoze i kdyz jejich cesta za miminkem jeste neskoncila, vidim zmenu. V hlave, v mysleni, v pristupu… takze velke diky ❤️ mezioborova spoluprace tolik podcenovana, se vyplaci!
Kamilagynekoložka
Dobrý den Klári, chtěla jsem Vám napsat update a ještě jednou Vám moc poděkovat ❤️ Po měsíci od naší poslední konzultace jsem zjistila, že jsem těhotná 🙂 Věřím, že konzultace s Vámi měly velký vliv, i všechny návody a rady od Vás. Je možné, že vliv mělo i vyšetření vejcovodů, ke kterému jste mě nakopla 🙂 Od paní doktorky jsem měla recept na Clostilbegyt, který jsem si vyzvedla, ale už si ho nestihla vzít. Jsem ohromně šťastná, že se nám to povedlo přirozeně ❤️ Včera jsem byla u doktorky, kde těhotenství na ultrazvuku potvrdila. Budu se dál snažit řídit tím, co jsem se naučila. Pokud by mě přepadly myšlenky, se kterými bych si nevěděla rady, určitě Vás budu znova kontaktovat. Ještě jednou moc díky ❤️
Lucka
Máte v sobě takový příjemný optimismus a umíte ho přenést na druhé. Jde z vás jemná ženská energie, ve které se cítím dobře a chtěla bych se jí teď obklopovat.
Lenka
Miluju sezení, protože vím, že vždycky přinese něco, co jsem nevěděla. Závěr dnešní konzultace byl pro mě WOW. Přesně to, co jsem od toho chtěla. A celkově je jiné promluvit si s někým, kdo má naprosté pochopení, než s kamarádkami, i když jsou úžasné. Děkuji.
Katka
Vždycky, když dělám něco hezkého, vzpomenu si na vás. Naučila jste mě nesnažit se být v pohodě jen kvůli miminku, ale hlavně kvůli sobě. Nešlo to hned, ale už to zvládám a ulevilo se mi. Taky jsem díky vám měla hezký transfer, protože jste mě skrze naše sezení a meditace naučila brát to více v klidu. Děkuju!
Věra
Klárko, děkuji mockrát za dnešní sezení. Ani nejde říct, jak moc se mi díky němu ulevilo. Spoustu mi toho dalo (tipů, jak dál, na co se zaměřit, nastavit si dílčí cíle na cestě za miminkem), utřídilo mi myšlenky, a myslím, že už přichází i maličká naděje, že bych to skutečně mohla všechno zvládnout. Budu na sobě pracovat, aby tu se mnou zůstala a dál rostla. Opravdu mi pomohlo se svěřit někomu, kdo si ztrátou prošel také, ten pocit porozumění je téměř nepopsatelný. Moc a moc Vám z celého ❤️ děkuji.
Adéla
Milá Klárko, dokud ještě prožívám ty emoce od vás, tak vám chci napsat jedno velké DÍKY! Dlouho to ve mě vše bylo zavřené a díky vám jsem mohla vše pustit ven a konečně zažít ten pocit,že někoho opravdu zajímám a hlavně, že mi rozumí. Jdu dožít dnešní zážitek na sluníčku, děkuji a těším se na příště🤍🌸☀️
Anna
Dobrý den Klárko, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší konzultaci. Mám z ní opravdu krásný a uklidňující pocit. Spousta věcí ve mne ještě doznívá a u některých mám pocit, že jsme se dotkly něčeho důležitého, kde bych měla pokračovat v prozkoumávání.
Adriana

Refence vybrané z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

CHCEŠ SE POTKAT OSOBNĚ?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série konzultací na dálku. Oba formáty je možné střídat podle toho, jaké problematice se spolu právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru klientky.

CO TĚ ČEKÁ U MĚ V KOUČOVNĚ?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

JAK DLOUHO SPOLUPRÁCE TRVÁ?

Některé ženy provázím rok, jiné 3 - 6 měsíců, s některými se vidím jednou, dvakrát... I jednorázové sezení má smysl a přinese spoustu informací / návodů. Pro dlouhodobé výsledky ale doporučuji alespoň 3. Proto jsem do nabídky zařadila konzultační balíčky, které nabízí ucelený proces, na kterém se předem domluvíme na seznamovacím hovoru nebo e-mailem.

Díky kontinuální spolupráci, při níž se vidíme po 2 až 4 týdnech, se dokonale zorientuješ ve své situaci a v tom, jak se k ní postavit. Provádím tě změnami a otázkami, které vyvstavou, v individuálním tempu. Máme prostor posílit mysl i fyzickou plodnost.

Systematický přístup je klíčem k tomu, aby si žena úlevu od napětí neužívala jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby si vše trvale ukotvila. Vnitřní klid může být tvým novým standardem.

Ženy provázím snahou o přirozené početí i rozhodováním ohledně asistované reprodukce, následně také samotným procesem na klinice. Jsem tu pro vás ve kterékoliv fázi cesty za miminkem, kdy potřebujete uklidnit mysl od napětí a pochybností, které dosavadní neúspěch přináší.

Vybrat si můžeš některý z balíčků níže, nebo ti ráda sestavím tvůj na míru. Stačí si rezervovat 20minutové online sezení zdarma, kde se blíže seznámím s tvým příběhem.

S kým spolupracuji?

Se ženami, které si přejí lépe porozumět tomu, co se jim odehrává v hlavě a naučit se zklidnit mysl i tělo. Se ženami, které mezi konzultacemi prozkoumávají a mění některé návyky, aby z naší spolupráce vytěžily dlouhodobou proměnu.

Toto jsou nejčastější problematiky, které s klientkami řeším, ale balíček ti ráda sestavím na míru.

Sezení můžeš využít jednorázově, nebo v balíčku s bonusy.

BALÍČEK SEZENÍ

uvolnění mysli

&

vyladění lifestylu

V tomto balíčku se soustředíme na psychickou i fyzickou podporu plodnosti. Pracujeme přesně na tom, co klientka potřebuje. 

Ať už se jedná o pocit bezmoci, vyčerpání z neúspěšného snažení, nízkou sebedůvěru nebo jinou psychickou zátěž.

Dále se podrobně soustředíme na životní styl. Odstraňujeme toxické faktory, nevhodné návyky a pomáháme tělu ke stabilnímu zdraví. S ním přímo souvisí i plodnost.

I během péče na klinice asistované reprodukce můžeš šanci na úspěšné početí zvýšit nenáročnými úpravami lifestylu. Nemám na mysli ty základní, které už dávno znáš, ale další, které tě doteď možná zařadit nenapadlo.

Pro specifickou péči doporučuji některým ženám (např. kvůli určité diagnóze) prověřené specialisty, které znám a mohou jí se zdravotní stránkou pomoci více do hloubky. 

BALÍČEK SEZENÍ

Pořádek v myšlenkách

 & 

antistresová rutina

Často s klientkami řešíme negativní scénáře v jejich mysli, dilema při rozhodování, zda se ještě snažit o přirozené početí, nebo se obrátit na kliniku asistované reprodukce, případně zda zůstat na stávající klinice, nebo ji vyměnit za jinou...

Otevíráme také bolavá témata srovnávání či nechtěného závidění těhotným ženám z okolí... Situace, které nás denně táhnou s náladou i energií dolů.

Proto jsem balíček zaměřila na uspořádání myšlenek a emocí, abys tě nic z toho už tolik netrápilo. Abys příště v podobných situací přesně věděla, jak se zachovat pro svůj větší klid a nadhled.

Taky tě naučím hravé antistresové rutině, abys uměla každý den správně hospodařit s časem i energií.

BALÍČEK SEZENÍ

Psychická úleva

&

strach pod kontrolou

Co když to nezvládnu? Co když se to nepodaří? Co když je se mnou něco špatně? Co když se to nikdy nepodaří?

Černé myšlenky, strachy a někdy až úzkosti jsou další častou bolístkou mých klientek. Ale protože se na mě obrací ženy odhodlané svoji krizi překonat, zvládáme i tuto výzvu.

"Uf, strašně se mi ulevilo. Cítím se lehčí." To jsou reakce klientek, když pochopí souvislosti a začnou dostávat strachy pod kontrolu.

Snížení strachu přináší rychlou a hlubokou úlevu. Dokáže nás uvolnit, znovu probudit radost a navýšit sílu do dalšího snažení.

K práci se strachem využívám několik desítek různých technik, takže s jistotou najdeme ty ideální i pro tebe. Naším cílem není snažit se strach z mysli vymazat - je naší nedílnou součástí. Naším cílem je dokázat na něj včas reagovat a snížit jeho emoční sílu.

Přemýšlíš o konzultačním balíčku?

Rezervuj si 20 minut seznamovací hovor zdarma, kde probereme, jak by osobní podpora tobě na míru vypadala.

CHCEŠ SE OBJEDNAT NA KONZULTACI?

Napiš mi přes formulář a já ti najdu nejbližší termín online či osobního sezení.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK SAMOSTATNÝCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 800 Kč
Online konzultace 75 minut
2 000 Kč
Online konzultace 90 minut
2 400 Kč
Vstupní osobní konzultace 90 minut
první osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 500 Kč
Osobní konzultace 75 minut
navazující osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 000 Kč
SOS online konzultace 75 minut
garance termínu do 5 dní
3 000 Kč

Před konzultací se hradí rezervační poplatek

KONZULTAČNÍ BALÍČKY s doplňujícími materiály

Konzultační balíčky se hradí po seznamovacím sezení a domluvě termínu první online / offline konzultace.

Balíček 3 x 60 min.
3 x 60 min. online kozultace + bonusy
5 400 Kč
Balíček 3 x 75 minut
3 x 75 min. online konzultace + bonusy
6 000 Kč
Balíček 3 x osobní sezení
1 x 90 min. a 2 x 75 min. osobní konzultace + bonusy
6 500 Kč
Whatsapp podpora po-pá
Doplňková služba pro klientky, které si přejí zůstat v kontaktu i mezi sezeními. V pracovních dnech jsem ti k dispozici pro dotazy a sdílení formou psaných či hlasových zpráv.*
2 000 Kč / měsíc

* Kapacita klientek s whatsapp podporou je z časových důvodů omezená. V případě zájmu ti sdělím aktuální možnosti.

K balíčkům posílám jako dárek relaxační nahrávku dle vlastního výběru a potřebné materiály k jednotlivým sezením.