JMENUJU SE KLÁRA A...

provázím ženy v náročných obdobích na cestě za miminkem k větší psychické pohodě. Díky kombinaci osobní zkušenosti a průběžného vzdělávání v oblasti psychologie a seberozvoje jsem si vytvořila unikátní přístup, který mám ověřený nejen na sobě samotné, ale také na desítkách spokojených klientek, které díky němu lépe zvládají překonat ztrátu miminka, období snahy otěhotnětstres / strachy v těhotenství.

Dnes jsem máma dvou malých chlapečků, ale před několika lety jsem si prošla stejnými výzvami. Díky tomu se dokážu do svých klientek vcítit a jsem jim maximální oporou. Naše konzultace jsou bezpečným prostorem pro jakékoliv téma.

Jste mi velkou inspirací.

Vážím si důvěry každé z vás, která se na mě se svým trápením obrátí, proto je pro mě empatie a bezpečnost antistresových technik, které pro práci s myslí využívám, na prvním místě. 

Kombinuji (sebe)koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a uvolnění. Klientky se vedu hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a aby se jim věnovaly s radostí.

Ať už tě trápí překážky na cestě za miminkem, nebo stresující tempo a náběh na vyhoření, jsem tu pro tebe se spoustou praktických tipů pro balanc tvého lifestylu.

MÉ VZDĚLÁNÍ

Kromě více než 15letého zápalu do seberozvoje a bezpočtu přečtené literatury o koučování, psychologii a antistresových metodách i osobní zkušenosti s různými terapiemi, se věnuji také průběžnému vzdělávání v rámci online i offline kurzů a výcviků pod vedením mentorů, které považuji za naprosté profesionály ve svých oborech.

Práci s myslí a se stresem vnímám v širokém kontextu, proto se i ve svém vzdělávání zajímám o více oblastí. Díky tomu klientkám kromě vlastních služeb poskytuji také doporučení na možné další nápomocné terapie a metody.

 • vzdělávací program Školy psychologie
  certifikovaný kurz v rozsahu 96 hodin pod vedením zkušených psychologů soustředěný na: úvod do psychologie, psychologie osobnosti, sociální psychologie, vývojová psychologie, psychologie výchovy a vzdělávání, klinická psychologie
 • výcvik Koučink jako umění
  pod vedením Magdaleny Vokáčové; ukončení výcviku plánované v lednu 2023
 • 2 měsíční online kurzy mindfulness zaměřené na osobní praxi
  z dílny Michala Dvořáka - Be mindful
 • kompletní online kurzy Školy pánevního dna
  Tajemství pánevního dna I. a II.

Máš dotaz nebo si chceš rezervovat termín konzultace?

Napiš na e-mail: klara@vypnihlavu.cz