OSOBNÍ KONZULTACE

PRO PODPORU PLODNOSTI

 • OSOBNÍ HISTORIE
  Zajímá mě vše, co jsi na cestě za miminkem už vyzkoušela, i to, čím procházíš právě nyní. Nebudu ti opakovat informace, které dávno znáš, společně půjdeme více do hloubky, aby ses pohnula směrem k vytouženému těhotenství.
 • ZRCADLO AKTUÁLNÍ SITUACE
  V této části sezení probereme momentální stav tvého života - práci, emoční rozpoložení, lékařskou péči, celkový životní styl... Společně si uděláme pořádek v tom, co ti funguje, a kde můžeme zapracovat na zlepšení. Naučím se, jak mít v tomto ohledu jasno kdykoliv potřebuješ.
 • MAPA TOXICKÝCH ZÁTĚŽÍ
  I malé a nenáročné změny mohou zásadně zlepšit zdraví. Jeho odrazem je pak i plodnost a psychická pohoda. Upozorním tě na zátěže, o kterých si doteď možná netušila.
 • PODPORA V KOMUNIKACI S LÉKAŘI
  Řešíš neplodnost s lékaři a v ordinacích se ti nedostává vyšetření / odpovědí na otázky? Probereme spolu alespoň základ, např. dostupná vyšetření, která by konkrétně u tebe mohla být relevantní pro odhalení příčin problémů s plodností. Jsem zastáncem lékařské péče na základě informovaných rozhodnutích.
 • AKČNÍ KROKY KE ZMĚNĚ
  Zorientovat se ve změti informací, splašených emocí a nekonečných možnostech dostupné péče dá zabrat. Já osobně jsem na to byla sama. Pro své klientky chci pravý opak, proto jim celou tuto situaci maximálně ulehčuji. Síla je v jednoduchosti - a přesně k té tě nasměruji. Sestavíme akční plán, který tě bude bavit a hlavně ti bude dávat naprostý smysl. Už žádný chaos.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Naučím tě snadné a rychlé techniky, jak snížit stres a minimalizovat výkyvy nálad, pochybnosti, strachy... Získáš větší sebejistotu a uvolnění.
 • PÁNEVNÍ DNO
  Mysl a tělo jsou spojené nádoby. V rámci práce s tělem se propojíš s pánevním dnem a začneš ho vědomě uvolňovat. Protože pánevní dno v rovnováze je pro miminko tím nejlepším prvním domovem.

Konzultace probíhá online.

REFERENCE KLIENTEK

Dobrý den Klárko, ještě jednou Vám chci z celého srdce poděkovat za včerejší konzultaci. Já věděla, že mi hned bude lépe, ale že až tak lépe, to jste zase posunula hranice svého umění vyslechnout a pomáhat ještě dál. Je neuvěřitelné, jak dokážete umět hovořit o všem a obdivuji Vás, jak studujete dál. Cítím se lehce, svobodně a řekla bych, že přesně tam, kde chci být a kde mi je dobře. Všem ženám, kterým přijde, že život není lehký, bych přála sílu s tím začít pracovat a hlavně Vás, aby se mohly cítit jako já. A jsem vděčná, že s Vámi nepoužívám slova jako vydržet, vybojovat, bát se, zvládnou, překonat, ale že naopak můžu používat slova sdílet, otevřít, radovat se, těšit... Klárko, obrovské díky ❤️ Brzy se určitě ozvu. DĚKUJI😘
Martina
Krásný den, Kláro, moc děkuji za příjemnou a přínosnou konzultaci. 🙂 Hezky mě to urovnalo mé myšlenky, uklidnilo že je mnoho cest, jak si vše srovnat a díky vám vím, na co se více zaměřit.
Markéta
Potřebovala jsem mluvit s někým, kdo to taky neměl jednoduché. Konzultace naplnila přesně to, pro co jsem si přišla. Bylo to boží.
Zuzka
Shodou okolností jsem dnes dostala menstruaci a smutná jsem byla jen, když jsem to zjistila, jinak od rána se usmívám, děkuji za menstruaci, že funguju jak mám a těším se co přinese další ovulace.. 😊 Naše konzultace mě nakopla tím správným směrem smýšlení a je taky velmi povzbuzující a uklidňující usínat s větou, že jsem zase o den blíž vytouženému miminku.. 💕😊💕 Klári, děkuji!!
Pavla
Opravdu z celého srdce vám moc děkuji a je strašně fajn, že vám to můžu říct. Ulevilo se mi ❤️ A ta relaxace je překrásná a tak uklidňující!
Bára
Mockrát děkuji za zaslání relaxace a také za hodinu příjemného povídání. Dost se mi po našem hovoru ulevilo.
Olga
Dobrý den Klári, chtěla bych Vám jen napsat, že jsem na testu konečně uviděla dvě čárky. 🙂 Pere se teď ve mně hodně pocitů, jelikož jsem od září v nové práci, ale věřím, že to tak prostě mělo být. 🙂 Na první kontrolu jdu za 3 týdny, tak pevně doufám, že bude vše v pořádku. 🙂 Moc za vše děkuji, protože určitý podíl na tom určitě máte i Vy a Vaše práce! 🙂 Určitě se Vám ještě ozvu.
K.
Pokud k nám miminko někdy přijde, určitě to bude i Vaší zásluhou, protože si ze sezení odnáším velmi krásné pocity, hodně mi pomohlo a dodalo naději, kterou s časem chtě nechtě trochu ztrácím. Ještě jednou děkuji.
Karolína
Dobrý den Klárko, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší konzultaci. Mám z ní opravdu krásný a uklidňující pocit. Spousta věcí ve mne ještě doznívá a u některých mám pocit, že jsme se dotkly něčeho důležitého, kde bych měla pokračovat v prozkoumávání.
Andriana

Poznáváš se?

Každý měsíc si hlídáš plodné dny, a pak netrpělivě čekáš na dvě čárky na těhotenském testu... Místo nich ale přichází jen další zklamání a snaha začíná nanovo.

Obcházíš lékařská vyšetření, hledáš si informace a příběhy, ale nedostáváš odpovědi na své otázky ani rady, jak své tělo a plodnost podpořit?

Dochází ti motivace, energie i víra? Ztrácíš se v informacích a možnostech, které se na tebe ze všech stran valíš? Nevíš, kterou cestou se vydat, abys konečně došla k cíli?

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Své klientky vždy nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu možnosti pro práci s tělem i myslí. Kombinuji (sebe)koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a uvolnění. Ženy se snažím vést hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit, aby se jim věnovaly s radostí.

Chceš vědět víc? Přečti si o mém přístupu další info.

CHCI SE ZEPTAT / REZERVOVAT SI TERMÍN

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK OSOBNÍCH KONZULTACÍ

Průběžná konzultace 45 minut
Služba pro dlouhodobé klientky.
1 200 Kč
60 minut
1 500 Kč
90 minut
1 900 Kč
Balíček 3 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
4 200 Kč
Balíček 3 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
5 400 Kč
Balíček 5x 60 minut
Cena zvýhodněná o 500 Kč.
7 000 Kč
Balíček 5x 90 minut
Cena zvýhodněná o 500 Kč.
9 000 Kč

Konzultace tě namotivuje a nastartuje i jednorázově, ale pro dlouhodobé výsledky doporučuji několik sezení s rozestupem 2 až 4 týdny. Proto jsem do nabídky zařadila zvýhodněné balíčky.

Kontinuální spolupráce nám dává možnost využít více technik, průběžně vyhodnocovat změny a pokroky, odhalovat a hojit slabá místa a zařazovat nové návyky postupně, v individuálním tempu.

Právě to je klíčem k tomu, aby sis úlevu od napětí neužívala jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby se stala běžnou součástí tvého života i tvé mysli.

Pro ty, které potřebují intenzivní péči, může být ideální variantou 3měsíční restart, kdy jsme v průběžném kontaktu a klientka má moji nepřetržitou podporu.

Konzultace je vhodná i pro ženy, které se chystají na asistovanou reprodukci. Při práci beru vždy ohled na případnou medikaci / léčbu. 

Ke konzultacím zasílám klientkám materiály pro snadné a dlouhodobé změny.