Konzultace probíhá online.

OSOBNÍ PODPORA PO POTRATU

 • OSOBNÍ PŘÍBĚH
  Vyslechnu tvůj příběh přesně tak, jak ho potřebuješ vyprávět, ať už jsi o miminko přišla ve kterékoliv fázi těhotenství nebo při / po porodu. Probereme také aktuální pocity, kterými si procházíš. To je startovní čára pro společnou práci.
 • HARMONIZAČNÍ TECHNIKY
  Nabídnu ti různé antistresové techniky pro tělo i mysl, se kterými můžeš začít ihned a zaberou ti jen minimum času.
 • POSÍLENÍ TĚLA
  Fyzická regenerace je po potratu velmi důležitá, zvlášť pokud si přeješ brzy znovu otěhotnět. Probereme spolu tedy i to, jak tělo a plodnost jemně podpořit.
 • ŽIVOTNÍ MILNÍK
  Jak to udělat, aby potrat nebyl koncem, ale naopak novým začátkem? Jak oddělit příběh miminka, které odešlo, a toho, které teprve přijde? I to je cílem našeho společného online sezení.
 • PÁNEVNÍ DNO
  Do pánevního dna se po potratu ukládá stres z fyzického i psychického traumatu, kterým jsi prošla. Naučím tě, jak se s touto částí těla propojit, opečovat ji a připravovat na další těhotenství.

POCITY, KTERÉ MOŽNÁ PRÁVĚ PROŽÍVÁŠ

Nevíš, co máš příště udělat jinak / lépe, aby se ztráta miminka neopakovala. Je ti nepříjemné, že situaci nemáš pod kontrolou.
BEZMOC
Pláčeš, truchlíš, lituješ miminka, sebe, partnera... Máš dojem, že to nikdy nepřejde. Ptáš se sama sebe, jak s touhle ztrátou dál žít a jak být znovu šťastná.
LÍTOST
Zlobíš se. Na sebe, že jsi to "nezvládla", na partnera, že ti není dostatečnou oporou, na lékaře, že se nechovali citlivě, na lidi v okolí za jejich řeči, na miminko, že tě opustilo...
VZTEK
Nemáš chuť ani sílu se do ničeho pouštět. Jsi každý den bez nálady. Nevíš, jak znovu najít radost a motivaci k další snaze o těhotenství.
SLABOST

PROŠLA JSEM TÍM TAKÉ

Když jsem v červnu 2019 našla na těhotenském testu dvě čárky, ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, že mě za několik měsíců čeká nejtěžší zkouška v životě. 

Mé 2. těhotenství sice bylo náročné, ale dcera se podle všech vyšetření vyvíjela ukázkově. Přesto jsme ji v říjnu 2019, v 5. měsíci ztratili kvůli infarktům placenty.

Vytřídalo se ve mě mnoho emocí a jejich odstínů. Od prázdnoty a selhání přes (sebe)lítost a zradu až po velký strach o vlastní zdraví, obavy z dalšího těhotenství...

Půl roku jsem procházela bolavou a intenzivní prací na regeneraci těla i mysli, protože jsem se odmítla vzdát. Odmítla jsem další roky jen přežívat v lítosti, bez radosti a lásky k životu, která mi byla vždycky vlastní.

A tak vzniklo Vypni hlavu, živá a pomáhající vzpomínka na naši dceru. Našla jsem smysl její návštěvy a dnes už zkušenost s potratem nejen přijímám jako součást svého příběhu, ale jako prožitek, bez kterého bych nebyla tím, kým jsem - sama sebou se zdravě nastavenými hranicemi, sebehodnotou, vděčností za maličkosti...

Nyní se snažím být nablízku všem andělským maminkám, které to potřebují, se kterými ladí můj přístup k hojení duše i těla, které zase chtějí být šťastné a vzpomínat na toto těžké období hlavně s láskou. Jde to.

Bude mi ctí jít na téhle dobrodružné cestě vedle vás. Právě tak dlouho, jak budete potřebovat.

Hodně sil a jedno velké objetí.

Klára

Své klientky vždy vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu možnosti pro práci s myslí. Kombinuji (sebe)koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a celkovému uvolnění. Klientky vedu hravou formou, propojuji teorii pro pochopení a praxi pro dlouhodobé výsledky, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim radostí.

Chceš vědět víc? Přečti si o mém přístupu další info.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

VAŠE REFERENCE

Ještě jednou moc děkuji za krásné povídání a otevření nových dveří dál. 🙂 Určitě se ještě uslyšíme.
Klára
Ještě jednou, Klárko, moc děkuji za všechno. Jste anděl.
Lucka
Moc Vám Děkuji Klári!!! Sestra byla moc spokojená. Děkuji Vám za to, co děláte! A za tak rychlou pomoc sestře.
Šárka
Kláro, byla jste skvělá a přivedla jste mě na další věci, které můžu zpracovávat . Moc ráda Vás zase uvidím. Cítím se silnější a plná dojmů, lehká nervozita a stažení žaludku, jak to povídání s Vámi bylo silné. Děkuji moc.
Martina

CHCI SE ZEPTAT / REZERVOVAT SI TERMÍN

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK OSOBNÍCH KONZULTACÍ

60 minut
1 500 Kč
90 minut
1 900 Kč
Balíček 3 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
4 200 Kč
Balíček 3 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
5 400 Kč
Balíček 5x 60 minut
Cena zvýhodněná o 500 Kč
7 000 Kč
Balíček 5x 90 minut
Cena zvýhodněná o 500 Kč
9 000 Kč
Průběžná konzultace 45 minut
Služba pro stálé klientky
1 200 Kč

Konzultace tě namotivuje a nastartuje i jednorázově, ale pro dlouhodobé výsledky doporučuji několik sezení s rozestupem 2 až 4 týdny. Proto jsem do nabídky zařadila zvýhodněné balíčky.

Kontinuální spolupráce nám dává možnost využí více technik, průběžně vyhodnocovat změny a pokroky, odhalovat a hojit slabá místa a zařazovat nové návyky postupně, v individuálním tempu.

Právě to je klíčem k tomu, aby sis úlevu od napětí neužívala jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby se stala běžnou součástí tvého života i tvé mysli.

Pro ženy, které potřebují intenzivní péči, může být ideální variantou 3měsíční restart, kdy jsme v průběžném kontaktu a klientka má moji nepřetržitou podporu.

Ke konzultacím zasílám klientkám materiály pro snadné a dlouhodobé změny.