Webinář Jak čelit emocím a stresu, když miminko nepřichází právě v předprodeji ZDE.

ZVLÁDNI SVŮJ STRACH

A ČERNÉ MYŠLENKY

 • VYHRAJ BEZ BOJE
  Možná to znáš - čím větší tlak vyvíjím, tím silnější protitlak se vrátí. Se strachy je to stejné. Čím víc se před nimi schováváš, utíkáš, bojuješ s nimi, nic výrazně nepomáhá. Vždy se vrátí se stejnou, ne-li větší intenzitou. Naučím tě, jak strach snížit a ovládnout i bez boje.
 • VYKOPEJ KOŘENY
  Strachu je potřeba porozumět, pochopit ho a naučit se s touto emocí komunikovat. K tomu nám pomůže odhalit zdroje našich obav.
 • POZNEJ SVŮJ STRACH
  Přijď na to, s kým a čím máš vlastně tu čest. Pomůžu ti pojmenovat všechno důležité, dostaneš prostor říct nahlas naprosto cokoliv - i to, o čem ses možná zatím mluvit před nikým neodvažovala. Možná ses bála o tom i přemýšlet. Je čas vyprovodit stíny ze své hlavy ven na světlo.
 • KORMIDLO DRŽÍŠ TY
  Přesně o to jde. Ovládnout své myšlenky a nenechat se zmítat v těch, které mě obtěžují. Předám ti triky a techniky, se kterými přestaneš krmit pozorností negativní scénáře, a začneš (nejen v myšlenkách) svobodněji tvořit svůj život. Jaké by to bylo nerozhodovat se s pocitem strachu?
 • KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP
  Nechci tě jen motivovat a povzbudit. Přeju si, abys po naší spolupráci získala hlubokou úlevu a vnitřní osvobození. Mým cílem je naučit tě ustát strach v jeho různých podobách - akutní i chronický. Kdykoliv tě čeká něco důležitého / náročného, kdykoliv procházíš obdobím, které ti probouzí staré trauma... Předám ti funkční přístup k emoci strachu, abys v konfrontaci s ním získala sebejistotu a vnitřní klid.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE TI POMŮŽE, KDYŽ PROŽÍVÁŠ...

Strach nám vyvolává v našem těle nejrůznější reakce: stažený žaludek, bušení srdce, zhoršené trávení, rozhozené hormony, špatná imunita... Chronický stres, který může způsovat přímo ovlivňuje naše zdraví. I proto má velký smysl na zvládání emoce strachu pracovat.
NAPĚTÍ V TĚLE
V oblasti, kde se nám strach objevuje, býváme velmi přecitlivělí. Někdy nás dráždí konkrétní slovo, zmínka o tématu, které spouští spirálu obav a negativních myšlenek... Vyčerpání dlouhodobým strachem může způsobovat náladovost, podrážděnost, psychické vyčerpání...
PŘECITLIVĚLOST
Strach se nám v konkrétní problematice neobjevuje náhodou. Má své dobré důvody. Pokud je neznáme, nerozumíme principu téhle emoce a nevíme si s ním rady, točíme se v kruhu. Jsme uvíznutí ve stále stejných černých myšlenkách, cítíme se v jejich moci a neznáme cestu ven.
UVÍZNUTÍ
Strach, někdy přecházející v úzkost, nás může doprovázet 24/7. Ráno s ním vstáváme, večer jdeme spát. To může vyvolávat problémy s usnutím, noční můry, nevyspání, celkovou vyčerpanost... Spánek a odpočinek obecně je přitom zásadní pro naše fyzické i psychické zdraví, a tak se při problémech se spánkem ocitáme v začarovaném kruhu.
PROBLÉMY SE SPÁNKEM

VÍM, S ČÍM SE POTÝKÁŠ

Se strachy jsem se potýkala zhruba od svých 20 let. Téměř vždycky se točily kolem zdraví, protože jsem v dětství a raném mládí zažila v téhle oblasti pár těžkých příběhů blízkých lidí. Pak přišla má 3 náročná těhotenství (z toho jeden pozdní potrat) a další výzvy se strachem hlouběji pracovat. 

Zkusila jsem bezpočet možností, jak svůj strach odehnat, zbavit se ho... Až jsem po letech zjistila, že ho potřebuji naopak pochopit a přijmout. Přesně to dnes učím ženy nejen v těhotenství. Práce se strachem má stejné principy pro jakékoliv téma a období. Takže i pro to, které sem přivedlo tebe.

Když sleduji tu velikou úlevu svých klientek, vím, že jsem tu trnitou cestu prošlapala nejen pro sebe.  Těším se, až se potkám třeba i s tebou...

co ti můžu nabídnout?

mám ti poslat volný termín přednostně?

Aktuálně jsou konzultační termíny obsazené navazujícími klientkami. Jakmile se v říjnu některé uvolní, rozešlu je přednostně ženám registrovaným přes tento formulář. Zanech mi svoji emailovou adresu a já se ti ozvu zpět s volným termínem.

registrovat se

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varianty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji prvky pozitivní psychologie, koučovací a snadné antistresové techniky, které regulují hladinu stresu, jsou časově nenáročné a při pravidelném opakování velmi uvolňující. Ženy vedu hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Jak spolupráce probíhá?

Od strachu ti uleví i 1 konzultace, ale dlouhodobé výsledky vyžadují čas. Proto jsem do nabídky zařadila konzultační balíčky, které nabízí ucelený proces, na němž se předem domluvíme na seznamovacím hovoru nebo e-mailem. Na navazujících sezení se s klientkami vídáme v rozestupu 2 až 4 týdnů. 

Kontinuální spolupráce nám dává možnost průběžně vyhodnocovat změny a pokroky, odhalovat a hojit slabá místa a zařazovat nové techniky v individuálním tempu. Právě to je klíčem k tomu, aby sis uvolnění neužívala jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby se stalo novým, příjemným standardem tvé mysli.

S kým spolupracuji?

Se ženami, které odmítají uvíznout v emocích a myšlenkám, které je právě teď ovládají. Přejí si lépe rozumět tomu, co se jim odehrává v hlavě, naučit se zklidnit mysl i tělo. Se ženami, které mezi konzultacemi prozkoumávají a mění některé návyky, aby z naší spolupráce vytěžily dlouhodobou proměnu.

ZPĚTNÁ VAZBA OD KLIENTEK

Díky za možnost probrat všechny mé těhotenské strachy a hloupé dotazy s někým, kdo mi rozumí. Je vidět, že jste taky maminka. Věřím, že jsme oba s mimčem v pořádku, ale každou chvíli mě přepadají obavy z toho, že něco pokazím. Dodala jste mi o něco víc klidu a sebejistoty. Přesně to jsem teď potřebovala. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně.
B.
Za včerejší konzultaci ještě jednou moc děkuji, rozpohybovalo mi to spoustu myšlenek a mám z toho opravdu dobrý pocit. Myslím, že jste dokázala krásně popsat hned několik věcí, co už mi tolikrát proběhly hlavou, ale nedokázala jsem je líp uchopit. Už se těším na víkend, až budu mít víc klidu pořádně si projít všechny poznámky a utřídit si myšlenky ještě víc. Věřím, že se na Vás ještě po nějaké době obrátím.
A.
Byl to pro mě moc příjemně strávený čas! Celé povídání bylo strašně milé. Ještě to nějaký čas budu vstřebávat, ale už teď vám mockrát děkuju.
M.
Dobrý den Klarko, velmi děkuji za včerejší krásné povídání. Moc mi to pomohlo a budu z toho opravdu čerpat.
B.
Dobrý den, děkuji za včerejší úžasný webinář o strachu😊🙏 myslím že s tím hodně budu pracovat při snaze o druhé miminko po potratu 🙏 Krásně se Vás poslouchá a hodně věcí si z toho člověk odnese. Děkuji Vám a přeji pěkný den.
M.
Klárko, chci Vám jen říct, že jsem po konzultaci převedla do praxe hned několik Vašich doporučení a technik, a mám zatím dva nejkrááásnějšííí dny těhotenství. Děkuji!
L.
Dobrý den, Klárko, ještě jednou moc děkuji, bylo to moc příjemné a hodně mě to inspirovalo. Hezky zpracované afirmační omalovánky, už je tisknu. 🙂
M.
Děkuji, bylo to moc milé povídání. Nemohla jsem pak večer usnout, pořád mi pracovala hlava. Dokonce se mi o vás i zdálo. Moc se mi líbí technika zapisování. Musím to všechno ještě vstřebat, projít si zápisky... Ještě jednou moc děkuji, mám takový klidný pocit na duši.
Š.

Refence vybrané z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

chceš se potkat osobně?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série konzultací na dálku. Oba formáty lze střídat podle toho, jaké problematice se společně právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru každé klientky.

CO TĚ ČEKÁ U MĚ V KOUČOVNĚ?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od běžného spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

PŘEMÝŠLÍŠ O KONZULATČNÍM BALÍČKU?

Rezervuj si 20minutový seznamovací hovor zdarma, kde probereme, jak by osobní podpora tobě na míru vypadala.

CHCEŠ SE OBJEDNAT NA KONZULTACI?

Napiš mi přes formulář níže a já ti najdu nejbližší volný termín online či osobního sezení.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK SAMOSTATNÝCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 800 Kč
Online konzultace 75 minut
2 000 Kč
Online konzultace 90 minut
2 400 Kč
Vstupní osobní konzultace 90 minut
první osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 500 Kč
Osobní konzultace 75 minut
navazující osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 000 Kč
SOS online konzultace 75 minut
garance termínu do 5 dní
3 000 Kč

Před konzultací se hradí rezervační poplatek

KONZULTAČNÍ BALÍČKY

s doplňujícími materiály

Balíček 3 x 60 min.
3 x 60 min. online kozultace + bonusy
5 400 Kč
Balíček 3 x 75 minut
3 x 75 min. online konzultace + bonusy
6 000 Kč
Balíček 3 x osobní sezení
1 x 90 min. a 2 x 75 min. osobní konzultace + bonusy
6 500 Kč
Whatsapp podpora po-pá
Doplňková služba pro klientky, které si přejí zůstat v kontaktu i mezi sezeními. V pracovních dnech jsem ti k dispozici pro dotazy a sdílení formou psaných či hlasových zpráv.*
2 000 Kč / měsíc

Konzultační balíčky se hradí po seznamovacím sezení a domluvě termínu první online / offline konzultace.

K balíčkům jako bonus relaxační nahrávka dle vlastního výběru a materiály k některým technikám.