Webinář Jak čelit emocím a stresu, když miminko nepřichází právě v předprodeji ZDE.

Prošla jsem tím také

 

Když jsem v červnu 2019 našla na těhotenském testu dvě čárky, ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, že mě za několik měsíců čeká těžká životní rána. 

 

Mé 2. těhotenství sice bylo náročné, ale dcera se podle všech vyšetření vyvíjela ukázkově. Přesto jsme ji v říjnu 2019, v 5. měsíci ztratili kvůli infarktům placenty.

 

Vystřídalo se ve mě mnoho emocí. Od prázdnoty a selhání přes (sebe)lítost a zradu až po velký strach o vlastní zdraví, obavy z dalšího těhotenství...

 

Půl roku jsem procházela bolavou a intenzivní prací na regeneraci těla i mysli, protože jsem se odmítla vzdát. Odmítla jsem další roky jen přežívat v lítosti, bez radosti a lásky k životu, která mi byla vždycky vlastní.

A tak vzniklo Vypni hlavu, živá a pomáhající vzpomínka na naši dceru. Našla jsem smysl její návštěvy a dnes už zkušenost s potratem nejen přijímám jako součást svého příběhu, ale jako prožitek, bez kterého bych nebyla tím, kým jsem - sama sebou se zdravě nastavenými hranicemi, sebehodnotou, vděčností za maličkosti...

 

Nyní se snažím být nablízku všem andělským maminkám, které to potřebují, se kterými ladí můj přístup k hojení duše i těla, které zase chtějí být šťastné a vzpomínat na toto těžké období hlavně s láskou. Jde to.

 

Bude mi ctí jít na téhle dobrodružné cestě vedle tebe. Tak dlouho, jak budeš potřebovat.

Hodně sil a jedno velké objetí!

Klára

Program plný jemné péče

Nezáleží na tom, zda jsi potratem prošla nedávno nebo už je to déle... Jestli tenhle program přitáhl tvou pozornost a cítíš, že je ztráta miminka stále tvé citlivé téma, jsi tu správně.

 

Retreatem tě provedu na základě vlastní zkušenosti a toho, co mi pomohlo se s potratem smířit. V mnoha ohledech mi změnil život k lepšímu. Moc bych si přála, abys po naší společné cestě i ty viděla tuhle zkušenost z jiné perspektivy.

Zvu tě k 1. dni svého online retreatu. Veškerý obsah úvodního dne máš k dispozici zdarma.

 

Stačí vyplnit své jméno a e-mailovou adresu, kam si přeješ zaslat přístup do retreatu.

Nenašla jsi e-mail s odkazem v hlavní poště? Prohledej spam, hromadné a promo akce.

prvním dnem retreatu pošlo

0
žen