STRACH POD KONTROLOU

webinář, který tě naučí zvládat svůj strach

 • nauč se strach zvládat s větším klidem
 • zbav se chronického stresu, který strach vyvolává
 • zapomeň na mýty, kterým jsi o strachu uvěřila
 • poznej, jak strach funguje a jak na něj reagovat
 • přepiš své negativní myšlenky
 • vytvoř si vlastní, funkční afirmace, které uklidní tvojí mysl i tělo v těžkých chvílích

TENHLE WEBINÁŘ JE PRO TEBE, JESTLI...

...máš mysl plnou obav, co se může stát, a jestli zvládneš to, co tě čeká.

...tě přepadají úzkosti a cítíš se plná strachů téměř neustále.

...jsi připravená pojmenovat svůj strach a začít používat snadné techniky, se kterými oslabíš jeho sílu.

...se chceš ve svém životě rozhodovat z pozice důvěry a sebejistoty, ne ze sevření strachem a pochybnostmi.

Strach byl od mládí mým velkým tématem. Někdy se projevoval nenápadně, jindy se manifestoval v hypochondrických obavách o zdraví. Zhruba ve 20 letech mi začal přerůstat přes hlavu. Jedna obava střídala druhou a takřka mě nenechaly vydechnout. Stále jsem byla ve střehu a i když jsem racionálně vědět, že nemusím, hlava si nenechala poručit.

Za posledních 12 let jsem se strachem (někdy až úzkostí) pracovala mnohokrát na různých typech terapií i hledáním vlastních technik a způsobů. Postupně jsem odkrývala jeho pravou tvář a učila se s ním a především se svým podvědomím propojovat, komunikovat...

Přijala jsem, že mě strach bude doprovázet pořád - jako každého člověka. Ale pochopení jeho podstaty a momentu, kdy v mém životě narostl do děsivých rozměrů, mě dovedlo k uvolnění a zjištění, že se vlastního strachu nemusím bát.

„Strach má jenom tolik síly, kolik mu jí dáš.“

KLÁRA ANTONOVA FISCHLEINOVÁ

Možná se známe z mých sociálních sítí, ale pokud ne, dovol mi se krátce představit: Zaměřuji se na fertility a antistres poradenství, ve kterém kombinuji koučovací, mindfulness a desítky antistresových technik pro dosažení wellbeingu, tedy spokojeného života ve všech jeho oblastech.

Klientky učím přepnout mysl z limitujících přesvědčení a tíživých emocí do optimistické perspektivy, stát se emočně odolnější, sebejistější a uvolněnější ve všech aspektech života. Protože tak, jako jsou naše mysl a tělo spojené nádoby, i jednotlivé oblasti našeho života se vzájemně ovlivňují. 

Více se o mém přístupu a vzdělání se dočteš tady.

Tohle nezapomeneš

Informace se na nás valí 24/7 ze všech stran, ale pro kontrolu nad strachem potřebujeme zvládat emoce i na úrovni těla. Proto díky webináři získáš nejen know how, ale taky vlastní prožitek, který nezapomeneš a poneseš si ho v sobě se vším, co tě naučil.

Pokud preferuješ osobní přístup na míru, ráda s tebou toto téma proberu online nebo offline na individuální konzultaci.

„Strach signalizuje vnitřní konflikt mezi tím, co chci, a tím, k čemu se odvažuji, co považuji za bezpečné.“

TOČÍŠ SE V MYŠLENKOVÉM BLUDNÉM KRUHU?

Ukážu ti cestu ven

k emoční svobodě.

zpětná vazba klientek na konzultace a webináře

s tématem strachu

a negativních myšlenek

program webináře

 • TEORIE STRACHU
  Co to ten strach vlastně je? Čemu jsme o něm uvěřili a jak jsme se ho naučili vnímat? Přiblížíme si obecné pojetí strachu, a pak ho otočíme naruby. Protože emoce strachu není tím, za co ji máme...
 • TOHLE JE ON
  I když si myslíme, že svůj strach dobře známe, víme spíš jen to, jak se projevuje. Společně se podíváme na to, jak váš strach vypadá detailněji. Protože vědění vede k pochopení, a to následně k úlevě.
 • JAK NA NĚJ
  Na webináři ti také prozradím řadu způsobů, jak na strach reagovat, aby byl dobrým sluhou místo špatného pána. Do svého portfolia jsem za 10 let osobní a několik let profesní práce se strachem nasbírala okolo 30 funkčních technik. Výběr z nich si odnesete pro budoucí využití.
 • CO SE TI DĚJE V HLAVĚ
  Mimo jiné díky webináři porozumíš opakujícím se negativním scénářům ve své hlavě a vzorcům myšlení, které ti kradou radost i odvahu. Taky tě naučím, jak je otočit v podporující myšlení, které tě nejen uklidní, ale i posune blíž k vytouženému cíli.
 • K INFORMACÍM SE VRACEJ
  K webináři máš přístup 3 měsíce, takže se na něj můžeš podívat vícekrát. Někdy při dalším poslechu objevíme něco, co jsme napoprvé přeslechli.
 • TEORIE & PRAXE PRO MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY
  Teorie k výsledkům nestačí, ale praxe by bez ní byla zmatená, s minimálními výsledky. Proto v rámci webináře obojí propojíme do zážitku a posilující zkušenosti. Jsem si jistá, že těchhle 90 minut naprosto změní tvé vnímání strachu.

délka webináře

90 minut

bonusy pro ukotvení změn

 • SPECIÁLNÍ RELAXAČNÍ NAHRÁVKA
  která tě bude opakovaně kotvit v pocitu bezpečí, klidu a uvolnění
 • AUDIO LEKCE STRATEGIE PROTI STRACHU
  V téhle extra lekci ti pomůžu na základě informací z webináře nastavit reakce na chronický i akutní strach tak, aby ti co nejlépe fungovaly a vše pro tebe bylo jednoduše aplikovatelné v praxi.
 • KOUČOVACÍ CVIČENÍ
  Mám pro tebe ještě pdf s mou oblíbenou koučovací technikou. Pomůže ti objevit zdroje, díky kterým dokážeš strach snáze oslabit. Navíc ti v budoucnu poslouží i pro další témata a životní situace.

KDY A KDE

v členské sekci na 3 měsíce

CENA 

890 Kč

BONUSY

k poslechu a uložení přímo v členské sekci

NEFUNGUJÍ TI UKLIDŇUJÍCÍ AFIRMACE?

Vytvoř si své vlastní, které tě rychle ukotví v klidu a pocitu bezpečí.

bezmoc

Strach nám krade sílu a nasazuje nám klapky na oči. Nevidíme kvůli němu možnosti řešení, které jsou přitom často na dosah. Cyklíme se tím v problémech a pocitu bezmoci.

nechuť do změn

Ke každé změně je potřeba odvaha a energie na její realizaci. Strach nás v obojím omezuje. Proto mnohdy setrváváme v nefunkčním a nezvládáme se pohnout směrem ke zlepšení situace, která nás trápí.

úzkost

Chronický strach může vést až k úzkostem nebo panickým atakám. Neřešené emoce nikdy nemizí. Zvýrazní se jejich psychické projevy nebo se somatizují v těle.

UŽ SE TÍM NEMUSÍŠ TRÁPIT

Potřebuješ se na něco zeptat?

Napiš na: klara@vypnihlavu.cz

Ráda tvůj dotaz zodpovím.