ženský kruh naživo

SNÍŽENÍ STRACHU A STRESU VE VYTOUŽENÉM TĚHOTENSTVÍ

terapie sdílením a skupinové koučování

sobota 4. 5.

od 10:30 do cca 14:00

Praha - Břevnov

těhotenství - krásné i náročné

O těhotenství se říká, že je nejkrásnějším obdobím ženy. Po dlouhém čekání na miminko nebo předchozích potratech je to ale především období plné psychických výzev.

Tento kruh pořádám proto, abyste se naučily svůj stres a strachy regulovat na minimum a abyste si svůj požehnaný stav stihly také užít.

Nejkrásnějším na těhotenství je těšení se na miminko a chvíle vzájemného propojení. Do toho je potřeba se uvolnit s důvěrou, že bude i nadále vše v pořádku. Tento pocit bezpečí, o kterém s klientkami často mluvím, můžeme pěstovat. Podělím se s vámi způsoby, jak na to.

skupinová terapie

Skupina stejně naladěných žen v obdobné životní situaci přináší velmi silnou podpůrnou energii pro vlastní růst a změny. Skupinové terapie mají dlouholetou tradici a patří k nejfunkčnějším způsobům osobního růstu.

Tradice ženských kruhů sahá tisíce let do minulosti. Historicky byly tyto kruhy místem, kde se ženy setkávaly, aby sdílely zkušenosti, učily se od sebe navzájem a poskytovaly si vzájemnou podporu.

Naše individualistická společnost se k nim v posledních desetiletích navrací, protože pocit sounáležitosti a sdílení patří k nejhlubším lidským potřebám

Kde se potkáme?

Srdečně vás zvu do své pražské koučovny v krásných prostorách přímo naproti Břevnovskému klášteru, kam se klientky s oblibou vrací jako do oázy klidu a bezpečí.

Co nás spolu čeká?

10:30 příchod a seznámení

10:45 sdílení osobních příběhů a stanovení záměru pro tvé těhotenství / porod s šálkem jemného raw kakaa na uvítanou

11:45 pauza na občerstvení

12:00 prohloubení sdílení a jednoduché somatické techniky pro snížení stresu a napětí v mysli i těle

13:15 závěrečná relaxace pro ukotvení vnitřní vize, uvolnění limitů a napětí

13:30 vaše AHA momenty z kruhu

14:00 rozdání dárečků a rozloučení

(Konec akce je přibližný, aby každá účastnice dostala potřebný prostor ke sdílení, dotazům...) 

klidnější máma,

spokojené mimi

Kromě společného povídání a sdílení vašich příběhů, probereme také funkční strategie a techniky pro snížení stresu. Právě ten nám v těhotenství krade radost, těšení a způsobuje spoustu výčitek i strachu, že svými nervy miminku škodíme.

Tyto techniky vám pomohou i během samotného mateřství, ve kterém jsme neustále vystavené únavě, strachu o dítě, nejistotě, zda děláme vše správně, nevyžádaným radám a hodnocení okolí...

limity & možnosti

Toto setkání má za cíl vás posunout vpřed. Možná se dotkneme některých limitujících přesvědčení a návyků, ale především si nastíníme takové možnosti řešení, aby vás už dále tyto limity nebrzdily.

Možná prožíváte pocity / myšlenky, se kterými vám kamarádky ani partneři nedokáží pomoci. Prostor kruhu a moje osobní podpora je tu právě pro tato témata a jejich odlehčení.

Co si vzít s sebou?

Zápisník a něco na psaní, pokud si chceš dělat poznámky a odnést si z kruhu kromě pocitů také svá uvědomění, techniky a doporučení.

Co pro tebe připravím?

  • kávu / čaj / vodu a lehké občerstvení
  • šálek bio raw kakaa na uvítanou
  • deku a polštář pro tvé pohodlí
  • malý dárek jako talisman pro připomínku záměru, se kterým ses kruhu zúčastnila

klientky po minulých ženských kruzích napsaly...

všechny jste vítány

Ptáš se, jestli je tahle akce pro tebe?

Pokud tě kruh "volá" a láká tě se ho zúčastnit, odpověď zní jednoznačně ANO. Není nutné vždy tasit rozumné argumenty, hledat proproti... Někdy stačí, když nás intuice vede a my nasloucháme. Těším se proto na každou z vás, bez ohledu na téma, se kterým se do kruhu přidáte, která slyší tohle volání a rozhodne se ho následovat.