VYLADĚNÁ PRO MIMINKO

3měsíční skupinový mentoring pro 10 žen

Připadáš si kamarádkami i příbuznými nepochopená, protože si neprošly tím, co prožíváš Ty?

 

Cítíš se v tématu neplodnosti osamělá a "mimo"?

 

Hledáš nejen informace k podpoře plodnosti, ale taky empatickou podporu a prostor ke sdílení?

 

Nechceš se přehlcovat zbytečnými informacemi a příběhy, ale láká tě efektivní péče na míru Tvé situaci?

 

Stává se Ti, že Ti  ani partner někdy úplně nerozumí?

 

Chceš si vyladit psychiku nejen kvůli početí, ale i na období svého vytouženého mateřství?

PAK SE TĚŠÍM NA SPOLEČNÉ 3 MĚSÍCE TVÝCH VNITŘNÍCH PROMĚN!

3MĚSÍČNÍ PSYCHICKÁ PODPORA PRO 10 ŽEN, KTERÉ...

...se několik měsíců či let snaží o miminko.

...mají za sebou potrat a plánují další těhotenství.

...procházejí asistovanou reprodukcí.

...se potřebují lépe zorientovat ve svých myšlenkách a emocích.

...se při snaze o miminko chtějí cítit klidnější.

...chtějí vědět, jak zacházet s myšlenkami a pocity v těhotenství plném kontrol a psychických výzev.

K VĚTŠÍ PSYCHICKÉ ROVNOVÁZE TĚ PROVEDE

Klára Antonova Fischleinová

Jsem certifikovaná koučka a absolventka kurzů psychologie a mindfulness. Zaměřuji se na fertility & antistres poradenství.

V individuální praxi a skrze své online programy či webináře jsem od roku 2020 provedla ke klidu a uvolnění již stovky žen. Klientky učím emocionální rovnováze a snížení stresové zátěže v těle při boji s neplodností, po ztrátě miminka i v rizikovém nebo jinak psychicky náročném těhotenství.

Jsem mámou dvou chlapečků a jedné andělské holčičky, která odešla v 5. měsíci těhotenství. Všechna má těhotenství byla riziková, proto se dokážu vcítit do výzev, kterými mé klientky procházejí.

Skrze intenzivní konzultační praxi se přesně orientuji v myšlenkách & pocitech, které neplodnost v hlavě a těle ženy probouzí. Průběžně mapuji, co mým klientkám pomáhá nejvíce, a to dále rozvíjím ve své individální i skupinové praxi.

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT?

V MENTORINGOVÉM PROGRAMU

VYLADĚNÁ PRO MIMINKO

NÁS SPOLEČNĚ ČEKÁ...

6 SKUPINOVÝCH ONLINE SETKÁNÍ

Uvidíme se každé 2 týdny na dvě hodiny, během nichž vás čeká mentoringový úvod s teorií k tématům: emoční prožívání, fyzická eliminace stresu, práce se strachem a negativními scénáři, jak ustát nejistotu, vztahy & komunikace, zvyšování sebedůvěry.

 

Na teorii hned navážeme praxí. Dostanete prostor ke sdílení situací, které vás v souvislosti s daným tématem trápí, můžete se doptávat...

 

Pokud se některého z online setkání nestihnete zúčastnit nebo se k němu budete chtít vrátit, nahraný záznam najdete ve speciální členské sekci určené pro tuto skupinu

WHATSAPP PODPORA 24/7

Po celé 3 měsíce můžete sdílet cokoliv je pro vás na cestě za miminkem aktuální, důležité, bolavé nebo naopak posilující ve společné whatsapp skupince.

 

Pondělí až pátek budu na vaše dotazy a sdílení reagovat konkrétními doporučeními či povzbuzením textovou / hlasovou zprávou.

ONLINE PROGRAM VYPNI HLAVU A POZVI MIMINKO

Na 6 měsíců dostanete přístup do mého nejobsáhlejšího online kurzu Vypni hlavu a pozvi miminko, kde můžete čerpat další informace a techniky mezi našimi online setkáními.

 

Najdete tam 4 moduly s video lekcemi, relaxačními nahrávkami i extra PDF materiály, které vás jednoduše provedou akčními kroky k větší psychické stabilitě a optimistickému mindsetu v souvislosti s plodností.

1. online setkání

20. 6. 2024 v 18:15

NEVÍM, CO BUDE

Přestože se náš mozek snaží neustále vypočítávat na základě předchozích životních zkušeností, jaká nás čeká budoucnost a které hrozby v ní mohou číhat, jde velmi často jen o věrohodnou fikci místo pravděpodobné reality.

 

I fikce ale probouzí skutečné pocity. Ty nás doopravdy psychicky a neméně fyzicky oslabují a vyčerpávají. Proto na prvním mentoringovo-sdílecím online setkání probereme, jak se ubránit únosům do alternativní reality hypotetických scénářů své mysli a zůstat pevně nohama v té skutečné.

2. online setkání

4. 7. 2024 v 18:15

EMOCE

Emoce nám vládnou. Mají nad námi mnohem větší moc než rozum a logika. Určitě se jimi taky někdy necháváte unést. Jako každý. Spolu se naučíme, jak pocity usměrňovat a krotit. A taky jak jimi úspěšně projít, aby se pokud možno nesomatizovaly a nepáchaly škody na našem těle.

 

Zároveň začneme ve svém životě vědomě zvýrazňovat příjemné emoce, kterým se někdy uzavíráme kvůli strachu ze zklamání. Ukážu ti např. emoční mapování, které dokáže rozkrýt spoustu důležitých souvislostí našeho myšlení i chování.

3. online setkání

18. 7. 2024 v 18:15

TĚLO

Příchod další menstruace, ixté nepříjemné gynekologické vyšetření, rozladění organismu po lécích, změny jídelníčku, pohybové rutiny, nervy na pochodu z čekání na výsledky, potrat, hledání potenciálních těhotenských příznaků, rozhozený cyklus atd. atd.

 

Tohle a mnohem víc ženské tělo prožívá při dlouhodobé a komplikované snaze o dítě. Je v něm uložena hromadá zklamání, selhání, výčitek, strachu, pocitu ohrožení z dalších ztrát a neúspěchů... A tak se odpojujeme. Přirozeně. Kdybychom tyhle nahromaděné emoce měly cítit, bylo by to zahlcující. 

 

Spolu se budeme na tělo bezpečně napojovat, fyzicky regulovat hladinu stresu a budovat v sobě pocit bezpečí, který je tolik důležitý pro další těhotenství.

4. online setkání

1. 8. 2024 v 18:15

OBAVY

Přirozenost lidské mysli je predikovat rizika a nebezpečí. Proto si vytváříme více negativních scénářů než pozitivních představ. Zvláště v oblastech, kde zrovna řešíme problémy a prožili jsme bolavé zkušenosti.

 

Je těžké věřit, že přístě už to dobře dopadne. Strach dokáže naději snadno přerůst. Naučím tě, jak s tímhle instinktem, který z našich životů nikdy nezmizí, pracovat v jeho chronické i akutní podobě. Vytvoříš si strategie, jak na strach reagovat, jak mu předcházet a jak se přestat tolik bát.

5. online setkání

15. 8. 2024 v 18:15

SEBEDŮVĚRA

Sebevědomí + sebedůvěra = sebejistota. Tímhle vzorečkem spolu projdeme, aby ses obrnila před všemi situacemi, kde zdravou sebejistotu budeš potřebovat.

 

Ať už jako informovaná pacientka, která se nestydí ptát a někdy možná nesouhlasit s lékařem v navrhovaném postupu. Nebo jako partnerka, která si potřebuje říct muži o jiný typ podpory, než se jí dostává. Jindy jako žena, která se dokáže ohradit proti nevhodným dotazům nebo komentářům na téma těhotenství. A v budoucnu jako máma, která se nezalekne nevyžádaných rad, neopodstatněného hodnocení svých mateřských schopností a zvládne si říct o pomoc.

 

Sebedůvěra usnadňuje život a osvobozuje od zbytečných stresů, které na sebe necháváme nakládat ostatními.

6. online setkání

29. 8. 2024 v 18:15

VZTAHY & KOMUNIKACE

I když se může zdát, že partner situaci kolem (ne)plodnosti zvládá dobře, ve skutečnosti v sobě může pocity a úvahy jen uzavírat. Protože chce jako muž stát ve své síle a fungovat jako opora.

 

Umět efektivně komunikovat - v partnerství i všech ostatních blízkých vztazích - je jedním z nejdůležitějších pilířů naší životní spokojenosti. Vede nás to k upřímnosti místo nasazování masek a dosažení toho, že jsme v okruhu "svých" lidí skutečně samy sebou místo někoho, kým jsme se pro ně snažily být.

ONLINE SETKÁNÍ

v hodnotě 15 000 Kč

WHATSAPP PODPORA

v hodnotě 6 000 Kč

ONLINE PROGRAM

v hodnotě 5 490 Kč

CELKOVÁ HODNOTA

26 490 Kč

BRÁNY PROGRAMU JSOU OTEVŘENÉ JEŠTĚ...

(nebo do naplnění kapacity 10 žen)

26 490 Kč

12 900 Kč

CO KDYŽ BĚHĚM PROGRAMU OTĚHOTNÍŠ?

Tak to bude skvělá zpráva! Psychický "manuál", který v programu Vyladěná pro miminko získáš, uplatníš jak ve své aktuální životní situaci, tak i v celém těhotenství a mateřství. Nemluvě o bezpočtu dalších stresujících situacích v životě.

 

Když na miminko dlouho čekáme nebo jsme prožily potrat, dvě čárky na testu a celý 1. trimestr (někdy nejen ten) dokáže psychiku pořádně trénovat. O to blahodárněji působí nebýt na to sama, ale mít kolem sebe podpůrnou komunitu.

 

Ze světových studií vyplývá, že psychické naladění maminky v průběhu těhotenství ovlivňuje vývoj dítěte. Mimo jiné vývoj jeho mozku a nervové soustavy.

 

Ve všech pilířích, které jsem do programu zařadila, se ukrývají stresory nejen pro ženy snažící se o početí, ale také pro těhotné a maminky. Pro každou ženu, která těhotenství nemá "zadarmo", ale dlouho se o něj snažila, je to křehký stav naplněný nekonečným čekáním na výsledky kontrol, pohyby děťátka, na jeho bezpečný příchod na svět... Věřím, že společně zvládneme tvoji mysl přeladit na optimismus a vnitřní klid.

Dopadem psychického napětí ženy v těhotenství na vývoj dítěte se ve svých výzkumech zabývají např. tito zahraniční odborníci: profesorka Vivette Glover PhD DSC, Pathik D. Wadhwa, M.D., Ph.D., Dr. Sarah Tomlinson, Dr. Janet A. DiPietro, Dr. Claudia Buss, Dr. Catherine Monk a další.

ZPĚTNÉ VAZBY ŽEN, KTERÉ JSEM PROVÁZELA PŘI SNAZE O MIMINKO

Když teď procházíme IVF, jsem neskutečně vděčná, že jsem tě před třičtvrtě rokem potkala. Jsem si 100% jistá, že bych to takovýmhle způsobem nezvládala. Je to hodně tvoje zásluha, protože jsi mi ukázala jiný pohled na věc, různé techniky a i to, že jsem se dostala do komunity holek, které řeší to samé co já, mi strašně pomohlo. Cítím, že díky tomu všemu pro mě bylo teď na IVF lepší načasování, protože jsem schopná se k tomu postavit jinak, než kdybych do toho šla před rokem. Jsem ti moc vděčná a děkuji. Jsi pro mě stále takovým andělem strážným, od kterého mám podporu, když je potřeba.
Tereza
Dobrý den Klárko, mám v sobě potřebu Vám sdělit pár mých dosavadních pocitů z našich konzultací. Už při vstupní konzultaci jste probudila větší klid v mé mysli. Po všech konzultacích jsem cítila strašnou úlevu, že si o tom můžu podívat s někým, kdo mě nesoudí a rozumí. Z konzultací jsem si odnesla mnoho tipů, jak pracovat s různými situacemi a čerpám z toho každý den. Chtěla bych Vám tímto prozatím poděkovat, že všechny rady a podporu, kterou jsem prozatím od Vás dostala ❤️
Míša
Z konzultace budu těžit ještě dlouho. Přišla v pravý čas a dostalo se mi vše, co jsem potřebovala pro svou další cestu k miminku. Bylo to pro mě jako prozření. Děkuji za Vaší laskavost, pokoru i empatii. Stejně tak za velkou vzdělanost a přehled v tematice. Já už četla a viděla kde co, ale nikdy ke mě takto všechno "nedoputovalo" jako včera, když to bylo pro mě individuální a na míru - to člověk tak nějak přirozeněji dává pozor a vše si pamatuje. Nyní přesně vím, krok za krokem, co budu dělat a jak budu postupovat. Spadly ze mě obavy a strach a hlavně to, že vlastně už nemusím dále setrvávat v „nevím” a naslepo něco zkoušet. Líbila se mi komplexnost a všechny úhly, ze kterých jsme téma probraly. Konzultace mi dodala informace, sílu a obrovskou vlnu energie.
Veronika
Že konzultace pomáhá, jsem si všimla na setkání s těhotnou kamarádkou. Předtím se mi nechtělo se s ní vidět a o jejím těhotenství se bavit. Bývala jsem pak smutná a třeba i protivná na partnera. Po našich konzultacích jsem to zvládla v pohodě. Byla uvolněná atmosféra a já jsem se kamarádky dokázala na těhotenství i zeptat, nevadilo mi to. Cítím veliký posun.
Míša
Vždycky, když dělám něco hezkého, vzpomenu si na vás. Naučila jste mě nesnažit se být v pohodě jen kvůli miminku, ale hlavně kvůli sobě. Nešlo to hned, ale už to zvládám a ulevilo se mi. Taky jsem díky vám měla hezký transfer, protože jste mě skrze naše sezení naučila brát to více v klidu. Děkuju!
Věra
Oceňuji, že sdílíte i vlastní zkušenosti. Rychleji to prohloubí vztah a vaše lidskost je velice příjemná. Díky vašemu přístupu působí konzultace ještě více terapeuticky.
Šárka
Shodou okolností jsem dnes dostala menstruaci a smutná jsem byla jen, když jsem to zjistila, jinak od rána se usmívám, děkuji za menstruaci, že funguju, jak mám a těším se co přinese další ovulace. 😊 Naše konzultace mě nakopla tím správným směrem smýšlení a je taky velmi povzbuzující a uklidňující usínat s větou, že jsem zase o den blíž vytouženému miminku.💕😊💕 Klári, děkuji!!
Pavla
Som veľmi šťastná, že prostredníctvom sociálnych sietí, som na vás natrafila. Už od prvého momentu keď som vás videla na obrazovke, som vedela že naše stretnutie bude skvele. Ste veľmi sympatická a váš tón hlasu je neskutočne príjemný, až by som povedala liečivý. Otvorili sme veľa tém, ktoré som myslela že mám uzavreté, ale mýlila som sa. Som vám za to veľmi vďačná a po konzultácií mi prišlo ešte veľa aha momentov. Ďakujem za vašu podporu, láskavosť a pomoc. Verím že naše ďalšie konzultácie prinesú skvelý výsledok lebo už aj po tejto prvej som sa veľmi dobre cítila. Ďakujem že existujú ľudia, ako ste VY, ktorí vedia správne reagovať, a poskytnúť pomocnú ruku na ceste za vytúženým miminkom.
Linda
Máte v sobě takový příjemný optimismus a umíte ho přenést na druhé. Jde z vás jemná ženská energie, ve které se cítím dobře a chtěla bych se jí teď obklopovat.
Lenka

JAK POZNÁŠ VÝSLEDKY PROGRAMU?

Tady je několik z nich...

Do vypjatých chvil nás život bude stavět dál. Rozdíl pocítíš v tom, jak na ně zareaguješ. Místo aby Tě ovládly emoce, dokážeš lépe zachovat chladnou hlavu a projdeš emoční vlnou "zdravěji". Přesně se zorientuješ v tom, co se s Tebou děje, a dokážeš se během chvilky zregulovat - snížit hladinu stresu nejen v hlavě, ale hlavně v těle. Tato dovednost se hodí v každodenním fungování.

Dalším výsledkem, ke kterému budeme společně směřovat, je proměna negativních scénářů na optimističtější. Jde to natrénovat! Nejde o falešný pozitivismus, ale o skutečné osvobození od paralyzujícího strachu a očekávání nejhoršího. Naučíme Tvoji mysl fixovat pozornost k produktivním myšlenkám místo těch, které Tě drží na místě. A oslabíme sílu strachu.

Ve svém těle zavnímáš uvolnění a zvládneš si ho navodit kdykoliv budeš potřebovat. Prohloubíme Tvou schopnost ventilovat emoce a napětí, aby tělo nezatěžovaly. Také budeme systematicky budovat pocit bezpečí v souvislosti s myšlenkou na těhotenství, což je zvláště důležité po potratech, neúspěšných transferech či jiných těžkých těhotenských / porodních zkušenostech.

Budeš schopná se o sebe pevně opřít v situacích, kdy se teď možná cítíš komunikačně bezradná a nepochopená. Například když máš odpovídat na otázky typu: "Kdy bude miminko?" nebo když se snažíš partnerovi vysvětlit své pocity. Nebo když potřebuješ od lékaře zjistit informace a snažíš se klást správné otázky... A nemáš pocit, že by ostatní vnímaly situaci stejně závažně jako ty.

Stalo se Ti někdy, že tě oznámením svého těhotenství psychicky rozhodila kamarádka / švagrová / sestra?

Vykolejil Tě někdy partner svým klidem, jako kdyby mu na početí miminka nezáleželo tolik co Tobě?

Podařilo se Ti opět na chvíli naplnit se optimismem, ale pak přišel další pád na dno, pocit bezmoci a vyčerpání?

Na tyhle a další těžké chvíle odteď už nebudeš sama.

Podpůrná skupina Tě v žádné krizi nenechá bez povzbuzení.

KALENDÁŘ SPOLEČNÝCH ONLINE SETKÁNÍ

Proč jsem zvolila formát 3měsíční spolupráce?

Je to obvyklá doba, po kterou pracuji s klientkami v osobní spolupráci, aby dosáhly dlouhodobých změn v myšlení a úlevy od chronického stresu. Jednorázová konzultace či ženský kruh dokáží povzbudit, ale pokud je naším cílem skutečně proměnit roky zažité vzorce myšlení / chování a změnit způsob vnímání i prožívání tak komplexní problematiky, jako je (ne)plodnost, vyžaduje to ucelený proces a alespoň několik měsíců pravidelné praxe.

 

Pod mým vedením není praxe komplikovaná ani časově náročná, což klientky oceňují a pomáhá jim to snáze dosahovat výsledků. Řadu doporučených technik ode mě dostanete i v PDF materiálech, aby vám posloužily kdykoliv je v budoucnu budete potřebovat.

NEVÍM, CO BUDE

20. 6. 2024 v 18:15

EMOCE

4. 7. 2024 v 18:15

TĚLO

18. 7. 2024 v 18:15

OBAVY

1. 8. 2024 v 18:15

SEBEDŮVĚRA

15. 8. 2024 v 18:15

VZTAHY & KOMUNIKACE

29. 8. 2024 v 18:15

Váháš, jestli je to pro Tebe to pravé a potřebuješ se zeptat na detaily k programu?

Napiš mi zprávu přes formulář níže.

Ráda Tvé dotazy zodpovím.

TENHLE PROGRAM JE VÍC NEŽ...

...investice do pouhých 3 měsíců života.

...další webinář, online kurz nebo jednorázová konzultace.

...několikahodinový ženský kruh.

...teoretická přednáška o lidské psychice.

...uvolnění hlavy a těla pro úspěšné početí.

TENHLE PROGRAM ZNAMENÁ...

...trvalé změny myšlení díky lepšímu porozumění mechanismům lidské mysli.

...pocit ulevující sounáležitosti mezi ženami s podobným osudem.

...velmi konkrétní řešení situací, které prožíváte.

...proměnu vnitřního dialogu i komunikace s lidmi kolem

(partnerem, kamarádkami, kolegy, lékaři atd.)

...krok k životnímu balancu a holistické péči o své zdraví.

...investice, jejíž výsledky vám zůstanou napořád.

...intenzivní péči a pokroky v krátkém čase.

...vědomosti a techniky pro vyšší psychickou odolnost a sebedůvěru v mateřství.

...nejspíš i nová kvalitní přátelství s empatickým porozuměním.

Jdeš do toho s námi?