HORMONÁLNÍ BALANC

VE TVÝCH RUKOU

webinář

 • poznej sílu hormonů
 • nauč se naslouchat hlasu svého těla
 • sestav si kvalitnější jídelníček
 • vybalancuj psychiku ve prospěch hormonálního zdraví

DO DETAILU O HORMONECH, JÍDELNÍČKU, LIFESTYLU, ZDRAVÍ, CYKLU A JEHO PORUCHÁCH

s odborným hostem Markétou Červovou

Ahoj, jsem Markéta - certifikovaná výživová poradkyně a hlavně JEDNA Z VÁS, která dlouho tápala v otázkách týkajících se PCOS.

Povedlo se mi najít pro mě správné informace a z tohoto začarovaného kruhu neustálého strachu, co se mnou bude, vystoupit. Nad svým PCOS jsem převzala kontrolu pomocí změny životního stylu i uvažování a rozhodla se dělat vše pro to, abych byla co nejzdravější. S vírou, že tím budou postupně mizet i mé symptomy. A začalo se tak dít.

Vrátila jsem se zpět do života a díky PCOS jsem našla cestu zpátky k sobě. A nejen to. I ke svému ženství.

Rozhodla jsem se věnovat všechnu svou energii hledání informací, čtení a studiu problematiky týkající se hormonálních problémů, abych mohla pomáhat dalším ženám sestavovat jejich unikátní plány, které budou fungovat a přinesou jim zpět klid v jejich životě. Nyní studuji kurzy v USA, abych měla ty nejčerstvější informace podložené mnohými studiemi.

Pomáhám nejen ženám s PCOS, ale těm, které trápí mnoho jiných projevů hormonální disbalance - nadváha, únava, PMS, poruchy menstruačního cyklu, funkcí štítné žlázy... 

Chci ženám ukázat, že své zdraví i hormony mohou vzít do svých rukou a ovlivnit správnými změnami v životním stylu. 

Co se na

webináři dozvíš?

 • CO VŠECHNO V TĚLE ŘÍDÍ HORMONY
  Možná tě překvapí, kolik funkcí našeho organismu je závislých na zdravé hormonální hladině. Zdaleka nejde jen cyklus a plodnost.
 • JAK POZNÁM, JESTLI JE NĚCO ŠPATNĚ?
  Dozvíš se, jakými rozličnými symptomy se může projevovat hormonální disbalance, kdy zbystřit a jaká vyšetření podstoupit.
 • HORMONY & STRAVA
  Povíme si obecné zásady zdravého stravování i individuální odchylky. Ne všechny zdravé potraviny jsou prospěné pro každého. Jak se v tom vyznat? Jaký vliv mají jednotlivé potraviny na hladinu konkrétních hormonů?
 • HORMONY & STRES
  Není stres jako stres. Naše tělo je vystaveno více stresovým faktorům, než je psychické napětí. Co může zvyšovat hladinu stresových hormonů a jaké důsledky to má na naše celkové fungování?
 • HORMONY & PSYCHIKA
  Trpíš úzkostmi, depresemi, špatnou náladou a nechutí do čehokoliv? I zde mohou být na vině hormony.
 • HORMONY & ŽIVOTNÍ STYL
  Na naše celkové, tedy i hormonální zdraví, má vliv nekonečno faktorů z našeho lifestylu. Které jsou ty nejčastější a jak je začít snadno upravovat k lepšímu hned dnes?
 • TOTO A MNOHEM VÍCE
  Kromě těchto tematických okruhů se ve webináři dozvíš spoustu dalších informací, rad a zajímavostí, které ti můžou život obrátit k lepšímu.
 • K INFORMACÍM SE VRACEJ
  K webináři máš přístup 3 měsíce, takže se na něj můžeš podívat vícekrát. Někdy při dalším poslechu objevíme něco, co jsme napoprvé přeslechli.

Délka webináře: 2 hodiny

Ženám, které se zajímají o své zdraví a chtějí si udržet hormonální balanc pro fyzickou i psychickou pohodu. 

Ženám, které trpí PCOS, neplodností, disfunkcemi štítné žlázy, PMS, bolestivou menstruací nebo jinými hormonálními / cyklickými poruchami.

Ženám, které si chtějí vyladit hormony před plánovaným těhotenstvím.

Maminkám, které potřebují po porodu a kojení dostat své tělo zpět do kondice.

Ženám, které hledají rovnováhu po vysazení hormonální antikoncepce.

Komu je webinář určen? 

 • E-BOOK ZDARMA
  Jako dárek dostaneš ke vstupence na webinář Markétin skvělý e-book Cukr jako spouštěč hormonálních potíží, který ti doplní informace z webináře a naučíš se s ním lépe si poskládat svůj jídelníček.
 • SLEVA NA ONLINE KURZ
  Pokud chceš ještě více vyladit svůj cyklus, můžeš se nechat vést mým online programem Zdravá menstruace a cyklus, na který k webináři získáš 20 % slevu.
 • ZMAPUJ SVŮJ CYKLUS
  Jako další dárek ti pošlu základní mapu cyklu, do které si můžeš vyplňovat, jak se v jednotlivých dnech cítíš a které symptomy na svém těle pozoruješ. Porozumíš tak lépe svým cyklickým vlnám a můžeš díky tomu začít efektivněji hospodařit s energií.
 • SLEVA NA OSOBNÍ KONZULTACI
  Potřebuješ si kromě jídelníčku vyladit i svoji psychickou kondici? Pomůžu ti nastavit každodenní rutinu tak, abys stihla vše, co potřebuješ, a zároveň ses vyhnula permanentnímu napětí. Mám pro tebe jednoduché vychytávky, které nejen fungují, ale taky tě budou bavit. Spolu s webinářovou vstupenkou získáváš na 1. konzultaci slevu 10 %.

BONUSY

v hodnotě víc než 1 000 Kč

 

MARKÉTINY REFERENCE

klientky napsaly...

Dostala jsem menstruaci a neměla jsem žádný příšerný PMS, žádné příšerné bolesti, ale menstruaci klidnou a takovou, s jakou se dá žít. A to je nejvíc! ... Celkově se cítím moc fajn. Mnohem lépe než za poslední roky... V jídelníčku dál pokračuju.
Dobrý den, Markét, musím vám dát vědět, že jsem dnes dostala menstruaci. Takhle ráda jsem za ni snad ještě nikdy nebyla. Vtipné, jak člověk začnesvé tělo vnímat hned jinak, když řeší nějaký problém.

Refence vybrané z instagramových zpráv a e-mailů Markétiných klientek.

Mě trvalo celkem dlouho se odhodlat svůj hormonální problém řešit jinak než cestou léků, protože jsem lékařům 100% důvěřovala už jen proto, že se ve zdravotnictví taky pohybuju. Jak už jsem starší, vidím, že medicíně jsou lidé vedení k tomu řešit jeden problém a na celkové zhodnocení člověka zapomenout. Je to škoda, ale chápu, že se to tak učí. Každopádně jsem už byla tak zoufalá, že jsem to začala řešit čínskou medicínou (to pomáhalo jen trochu) a na IG se mi začaly často zobrazovat informace o PCOS a vyvážené stravě... Jsem ráda, že jsem se obrátila právě na vás a jsem do toho šíleně zapálená.
Díky spolupráci s Markét jsem pochopila, jak se o sebe starat tak, aby se hladiny mých hormonů vybalancovaly a já zmírnila své úzkosti.

PŘIHLÁSIT SE

NA WEBINÁŘ