REGENERACE PO POTRATU

PŘED DALŠÍM TĚHOTENSTVÍM

webinář 

 • Povím ti svůj příběh. Od ztráty až ke smíření.
 • Opečuješ svoje tělo, protože si to zaslouží víc než kdy jindy.
 • Pomůžu ti zbavit se výčitek a pocitu selhání.
 • Ztišíš černé myšlenky a posílíš si ženskou / mateřskou sebedůvěru.
 • Otevřeš své srdce vzpomínce na andílka i důvěře v další miminko.

DUHOVÝ ŘÍJEN

Letos 8. října jsou to 4 roky, kdy jsme nečekaně přišli o naši dceru. Proto patří tento měsíc speciální nabídka právě andělským máminkám.

 

Online produkty pro jemnou péči po potratu můžete do 9. října objednat s výjimečnou 44% slevou.

Při objednávce zadej kód:

mojeduha

-44 %

Co se na

webináři dozvíš?

Webinář tvořený srdcem i duší pro všechny mámy s prázdnou náručí.

 • MŮJ PŘÍBĚH
  V úvodu s vámi sdílím příběh svého potratu v půlce těhotenství a toho, co následovalo pak. Jaké péče jsem se (ne)dočkala, na co jsem si připadala sama, jak jsem se z toho všeho vyhrabala a jak ztrátu vnímám s odstupem uplynulých 2 let.
 • FYZICKÁ REGENERACE
  Tělo projde při potratu šokem a traumatem. Jak se o sebe starat, aby tělo jemnou péčí nabralo opět sílu?
 • KONEC JAKO NOVÝ ZAČÁTEK
  Asi tím nejtěžším úkolem je pro ženu po ztrátě miminka zvládnout ukončit příběh nevydařeného těhotenství a přijmout ho bez snahy zapomenout, tabuizace či ustrnutí v lítosti. Jedním z cílů webináře proto je inspirovat tě k různým formám rozloučení s miminkem a technikám, které ti pomohou začít nanovo.
 • KOMUNIKACE S PARTNEREM
  Toto náročné období je také výzvou pro partnerský vztah. Jak tuhle zkoušku ustát, aby si po ní partneři mohli být ještě bližší? Jak vytvořit bezpečný prostor, kde oba můžete mluvit a cítit otevřeně?
 • ZAMĚŘENÍ POZORNOSTI
  Se zaměřením pozornosti pracuji velmi ráda také v individuální péči o ženy, protože to přináší skvělé výsledky. Na co a jak zaměřit pozornost po potratu, abychom se pohnuly dál? Co mám ve svých rukou? Na to se společně podíváme.
 • SPIRITUALITA
  Dotkneme se také spirituální stránky tohoto období, protože ke smrti, truchlení a smíření spiritualita neodmyslitelně patří. Jak s ní pracovat po potratu?
 • POMOCNÍCI
  Ve webináři ti doporučím také nejrůznější pomůcky, které mi po potratu nejvíce pomáhaly k odreagování a zklidnění mysli i péči o oslabené tělo.
 • K INFORMACÍM SE VRACEJ
  K webináři máš přístup 6 měsíců, takže se na něj můžeš podívat vícekrát. Někdy při dalším poslechu objevíme něco, co jsme napoprvé přeslechli.

Délka webináře: 2 hodiny

VÍM, JAK TO BOLÍ.

PROŠLA JSEM TÍM TAKÉ.

Když jsem v červnu 2019 našla na těhotenském testu dvě čárky, ani ve snu by mě nenapadlo, že mě za několik měsíců čeká nejtěžší zkouška v životě. 

Mé 2. těhotenství sice bylo náročné, ale dcera se podle všech vyšetření vyvíjela ukázkově. Přesto jsme ji v říjnu 2019, v 5. měsíci ztratili kvůli infarktům placenty.

Vytřídalo se ve mě mnoho emocí a jejich odstínů. Od prázdnoty a selhání přes (sebe)lítost a zradu až po velký strach o vlastní zdraví, obavy z dalšího těhotenství...

Půl roku jsem procházela bolavou a intenzivní prací na regeneraci těla i mysli, protože jsem se odmítla vzdát. Odmítla jsem další roky jen přežívat v lítosti, bez radosti a lásky k životu, která mi byla vždycky vlastní.

A tak vzniklo Vypni hlavu, živá a pomáhající vzpomínka na naši dceru. Našla jsem smysl její návštěvy a dnes už zkušenost s potratem nejen přijímám jako součást svého příběhu, ale jako prožitek, bez kterého bych nebyla tím, kým jsem - sama sebou se zdravě nastavenými hranicemi, sebehodnotou, vděčností za maličkosti...

Nyní se snažím být nablízku všem andělským maminkám, které to potřebují, se kterými ladí můj přístup k hojení duše i těla, které zase chtějí být šťastné a vzpomínat na toto těžké období hlavně s láskou. Jde to.

Bude mi ctí jít na téhle dobrodružné cestě vedle vás. Právě tak dlouho, jak budete potřebovat.

Hodně sil a jedno velké objetí.

Klára

Ženám, které jsou jakkoliv dlouho po ztrátě miminka.

Ženám, které cítí, že potrat ani s odstupem času nepřijaly, stále je pronásledují výčitky a neví, jak se posunout z místa.

Ženám, které právě prožívají zamlklé těhotenství a čekají na přirozený potrat.

Ženám, které se připravují na těhotenství po předchozím potratu / porodu mrtvého miminka.

Komu je webinář určen? 

WEBINÁŘOVÁ KNIHOVNA

Vyber si ze všech dostupných webinářů a zvýhodněných balíčků.

 • RELAXACE PO ZTRÁTĚ MIMINKA
  Abys nezůstala jen u teorie, dostaneš ode mě k webináři relaxační nahrávku, se kterou se naladíš na záměr přijetí téhle zkušenosti, napojení na své tělo a posun vpřed.
 • SLEVA NA ONLINE RETREAT
  Jestli tě oslovil můj přístup, můžeme společně projít 10 dny mého online retreatu po ztrátě miminka, kde se více do hloubky zaměříme na péči o tělo i harmonizaci mysli. Ženy, které si retreat dopřály, získaly novou perspektivu a zvládly konec předchozího těhotenství přijmout jako nový začátek svého dalšího života. S webinářovou vstupenkou tě zvu do retreatu se s 20% slevou.
 • SLEVA NA OSOBNÍ KONZULTACI
  Chceš na své vnitřním vyladění zapracovat individuálně? K webináři získáš také 10 % slevu na online konzultaci, na které spolu probereme tvůj příběh a najdeme konkrétní pomocné techniky pro další týdny a měsíce.

BONUSY

v hodnotě víc než 1000 Kč

 

 • MOTIVAČNÍ KARTY PO ZTRÁTĚ MIMINKA
  10 karet, které si můžeš vytisknout a položit na viditelné místo, aby ti každý den připomínaly, kam směřuješ, čeho už se ti podařilo dosáhnout a jakou sílu můžeš ze své zkušenosti načerpat.
 • AFIRMAČNÍ ANTISTRESOVÉ OMALOVÁNKY
  Připravila jsem pro tebe odpočinkové omalovánky, se kterými se můžeš ladit na další těhotenství. Především tě na chvíli odpoutají od reality všedních dní a vtáhnou tě do kreativního barevného tvoření.

PŘÍSTUP K VIDEU TI PŘIJDE ZA PÁR VTEŘIN

PO ÚHRADĚ OBJEDNÁVKY.