e-book 

JAK MĚ POTRAT POSLAL ZPÁTKY K SOBĚ

Příběh o jedné mámě, jejím andílkovi a o tom, k čemu ji přivedl. Příběh o potratu jako o výzvě a novém začátku.

390 Kč

dvojitá porce podpory

Spolu s e-bookem ti pošlu relaxační nahrávku pro harmonizaci dělohy, která opečuje tvou mysl i tělo zároveň. Pomůže ti nejen v regeneraci po potratu, ale také v naladění na další těhotenství.

UKÁZKA Z KNIHY

...

A pak jsem najednou stála nad tou hromádkou puzzlí, ze kterých se skládal obraz mého nynějšího života a dívala jsem se na to prázdné místo, které mi připomnělo, že já jsem tvůrcem své reality. Najednou jsem byla dostatečně pokorná a tichá na to, abych slyšela svůj vnitřní hlas, jak říká: „Můžeš dělat, co chceš.“ A tak jsem začala.
 
Postupně jsem tak různými způsoby, které mi byly příjemné, nacházela cestu zpátky k sobě, k tomu, jak se s potratem vyrovnat, jak si ho svým způsobem odpustit. Díky laskavému přístupu k sobě jsem pod nánosy lítosti nad minulostí objevovala radost z toho, co přichází.
 
Potrat je něco, s čím se žena naučí žít. Protože musí. Protože si uvědomuje, že jsou na tom jiné ženy a maminky ještě mnohem hůř. Protože je silná. Protože její tělo ví, co dělá. Protože věří-li v osud, přijímá, že si tenhle příběh vybrala a její miminko také. Protože duše jejího miminka se za ní může vrátit. Dalších „protože“ bych vymyslela sto, ale ty nejlépe znáš ty své.
 
Neptej se na to, čím sis to zasloužila? Za co tě život trestá? Proč se to stalo tobě a ne někomu, kdo o miminko třeba ani nestojí? Soustřeď se na dobré důvody, proč a jak jít dál. Proč a jak se touhle situací posílit.

...

DUHOVÝ ŘÍJEN

Letos 8. října jsou to 4 roky, kdy jsme nečekaně přišli o naši dceru. Proto patří tento měsíc speciální nabídka právě andělským máminkám.

 

Online produkty pro jemnou péči po potratu můžete do 9. října objednat s výjimečnou 44% slevou.

Při objednávce zadej kód:

mojeduha

-44 %

VAŠE DOJMY Z E-BOOKU

Z mého pohledu je tento e-book obdivuhodný obsahem i formou. Věřím, že bude užitečný pro spoustu žen. Mnohé v něm budou hledat odpovědi na své otázky, rady a pochopení, a já věřím, že je skutečně najdou. Není to jen zpověď o ztrátě, především se dočtete o možnostech, které s sebou takový prožitek přináší. Klárka se dotýká „nových světů“, duchovna a vesmíru citlivě a velmi srozumitelně. Je to velká oslava přírody, její moudrosti i upřímnosti k sobě samé. Rozhodně nejde o žádné „ulítnutí“, ale o smysluplné čtení pro všechny, kterých se toto téma týká.
Olinkadula
Krásný den, Klárko. Chci se podělit o první dojmy z e-booku. Začala jsem ho číst hned jak mi přistál v emailu. Prvních pár stran jsem snad ani nedýchala a jakmile došlo na potrat, jako bych četla své pocity. Když malinká odcházela ze světa, měla jsem různé myšlenky a nevěděla jsem, jestli nejsem jediná, která má zmatek v hlavě. Teď už vím, že jakákoliv myšlenka, která mně/nám přišla na mysl buď v ten osudný okamžik, nebo později, je v pořádku. Když e-book čtu, cítím, že mě chápeš a cítíš přesně to, co já, když se z naší princezny stal anděl. Věřím, že mě e-book doprovodí až k tomu šťastnému konci. Jsem ti vděčná za to, co jsi vytvořila. Cítím se s tímhle e-bookem jistější. Děkuji!
Evačtenářka
Klárko, i když jsem tu nešťastnou situaci prožívala s Tebou, až při přečtení e-booku jsem do hloubky pochopila Tvé niterní pocity a bolest, kterou jste si jako rodina museli projít. Myslím, že přesně Tvůj e-book bych chtěla číst, kdyby se mi něco takového stalo. Přestože je příběh smutný, dává obrovskou naději a u Tebe je vidět, že za krátkou dobu dokážeš jít z úplného dna hlavou nad hladinu a s pokorou přijímat, co se stalo. Navíc ukazuješ, že i ta nejtemnější bolest nás může navést na nádherná místa sebepoznání a seberealizace.
Dančakamarádka

KDO JSEM?

Svoji první knihu Osudy ve stínu šoa jsem vydala v roce 2012. Od té doby jsem často dostávála dotaz, kdy napíšu další. Odpovídala jsem: Až si mě najde nějaké téma.

Když jsme jedné temné noci v říjnu 2019 přišli v půlce těhotenství o miminko, přála jsem si tuhle tragédii vytěsnit z paměti. Myslela jsem si, že nemluvit o ní vše vyřeší, že mlčení zmrazí bolest. Už během prvních dní po návratu z nemocnice mi ale došlo, že to funguje přesně naopak. 

Tak, jako je nutné vyčistit a ošetřit krvácející ránu na těle, potřebuje pro zhojení citlivou péči i naše mysl. Odmítla jsem roli chudinky a rozhodla jsem se s tím poprat, jak nejlépe svedu. Zhruba měsíc po potratu mě pak přepadla potřeba o naší holčičce mluvit, zachovat její památku.

V prvních čtyřech měsících po potratu jsem si prošla mnoha emočními vlnami, sáhla jsem si na dno a drápala se zpátky nahoru. S odhodláním uctít památku naší dcery a vyšlapat tuhle trnitou cestu pro jiné maminky po stejné ztrátě. Aby stejně jako já nakonec našly smíření a poselství, které jim jejich miminko svou návštěvou přineslo. 

Budu šťastná, když můj e-book přinese vám, všem těm úžasným a silným ženám, útěchu, podporu a inspiraci. A bude mi ctí, pokud se setkáme v mém online kurzu Po potratu silnější, který provází ženy od bolesti a zklamání až k nalezení obrovské vnitřní síly, přijetí a úlevě.

Oslovila jsem báječné ženy a odbornice z různých oborů a spolu jsme zmapovaly řadu cest k fyzickému i psychickému uzdravování. Aby se pro kteroukoliv ženu mohl potrat stát posilující zkušeností místo doživotního traumatu. 

osobní přístup a péče

Nemáš si s kým promluvit o své ztrátě? Okolí tě zraňuje svými reakcemi? Máš pocit, že ti v tomhle období nikdo nerozumí? Nevíš, jak komunikovat a jak se pohnout dál? 

Jsem tu pro tebe také na individuálních sezeních. Probíhají online, takže nezáleží, odkud jsi. Vyslechnu tě a najdeme cestu k tomu, aby ses cítila lépe. Způsobů je mnoho.

Objednat si termín sezení můžeš i přes tento formulář.

Odesláním svého e-mailu dáváš souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR. E-mail nedorazil? Zkontroluj spam, nevyžádanou poštu a složku promoakce.