minikurz

ODBLOKUJ STRES PŘI SNAZE O MIMINKO

Podle studie provedené na americké univerzitě v Utahu je hladina stresu u některých žen bojujících s neplodností srovnatelně vysoká jako u pacientů, kteří se dozvěděli o tom, že mají rakovinu.

Stres působí permanentní psychický diskomfort, ale i stažení a stagnace v těle. Navíc negativně ovlivňuje hormonální zdraví, imunitu, trávení, prokrvení pánevního, potažmo pohlavních orgánů, což může následně vést k poruchám cyklu, nižší kvalitě pohlavních buněk atd.

Stres je začarovaný kruh mezi myslí a tělem.

Pojďme spolu najít cestu ven

Stres při snaze o miminko řeším s většinou klientek v individuální péči. Pod obecným pojmem stres se skrývá mnoho oblastí, které potřebujeme prozkoumat a upravit, aby chronické napětí, negativní myšlenky a strach mohly odeznít nebo se alespoň výrazně zmírnit.

Problémy s plodností zasahují takřka všechny sféry života. Dotýkájí se naší sebedůvěry (důvěry ve schopnosti vlastního těla), péče o zdraví, každodenního fungování, partnerského vztahu & intimity, vztahů s rodinou a přáteli, financí, plánování, rozhodování... 

Dobrá zpráva je, že pro regulaci psychického i fyzického napětí lze použít snadné techniky, které zvládne každý. Nejsou časově náročné, přitom ženu dokáží ušetřit měsíců emočního zmatku, přehlcení negativními myšlenkami a vrátit kvalitu i radost do jejího života.

Stres patří k nejskloňovanějším pojmům. Ale opravdu víme, co vše se za ním skrývá?

ODSTARTUJ ZMĚNU

Co nás spolu čeká v minikurzu?

 • LEKCE 1: CO JE DŮLEŽITÉ A KAM SE VYDAT DÁL
  Hned v první lekci si uděláš jasno v tom, co je právě pro tebe ve snaze o miminko důležité, co ti (ne)vyhovuje, kde je prostor ke změnám / zlepšení. Celou technikou tě podrobně provedu tak, abys na konci získala akční kroky, které tě posunou dál. Díky PDF v bonusech této lekce se k technice navíc můžeš kdykoliv vracet, nejen v otázkách plodnosti.
 • LEKCE 2: VYBÍRÁM SI SVÉ MYŠLENKY
  V téhle lekci ti vysvětlím, jak reagovat na své myšlenky, abys přestala být otrokem automatických vzorců myšlení a dokázala jsi z nich vystoupit. Díky tomu tě přestanou tolik obtěžovat negativní scénáře a sebereš jim sílu.
 • LEKCE 3: POZVÁNÍ MIMINKA
  Ve třetí lekci s tebou budu sdílet několik způsobů, jak uchopit pozvání miminka tak, aby to v tobě vzbudilo příjemnou naději, úlevu a víru v to, že přijde.
 • LEKCE 4: EMOCE & TĚLO
  I když se usilovně snažíme pozitivní nastavení utáhnout jen hlavu, pokud neventilujeme nahromaděnou emoční zátěž ven z těla, zůstane v napětí. Ve staženém těle neproudí energie, a tak se můžeme často cítit bez nálady, slabé apod. V závěrečné lekci se proto zaměříme na způsoby, jak můžeš jednoduše propouštět své emoce z těla ven.
 • EXTRA MATERIÁLY
  K lekcím jsem pro tebe připravila materiály, které tě doprovodí do praxe, abys co nejdříve začala pozorovat změny. Najdeš tu afirmační antistresové omalovánky, relaxaci jóga nidra pro hluboké uvolnění celého těla, mapu emocí a extra audio lekci, jak snižovat chronický stres.

ZPĚTNÉ VAZBY ŽEN, KTERÉ JSEM PODPOŘILA NA CESTĚ ZA MIMINKEM

Že konzultace pomáhá, jsem si všimla na setkání s těhotnou kamarádkou. Předtím se mi nechtělo se s ní vidět a o jejím těhotenství se bavit. Bývala jsem pak smutná a třeba i protivná na partnera. Po našich konzultacích jsem to zvládla v pohodě. Byla uvolněná atmosféra a já jsem se kamarádky dokázala na těhotenství i zeptat, nevadilo mi to. Cítím veliký posun.
Míša
Vždycky, když dělám něco hezkého, vzpomenu si na vás. Naučila jste mě nesnažit se být v pohodě jen kvůli miminku, ale hlavně kvůli sobě. Nešlo to hned, ale už to zvládám a ulevilo se mi. Taky jsem díky vám měla hezký transfer, protože jste mě skrze naše sezení naučila brát to více v klidu. Děkuju!
Věra
Dobrý den Kláro, moc děkuji za včerejší konzultaci, pomohlo mi to získat nový náhled na věc. Postupně mě napadá, co jsme řešily a zpracovávám to 🙂 Líbilo se mi, že nehledáte "viníka" všeho, ale jiný racionální pohled na věci, které se dějou a jak je člověk může různě vnímat. Mám takový pocit lehkosti a taky, že se dnes na každého směju 🙂
Dana
Shodou okolností jsem dnes dostala menstruaci a smutná jsem byla jen, když jsem to zjistila, jinak od rána se usmívám, děkuji za menstruaci, že funguju, jak mám a těším se co přinese další ovulace. 😊 Naše konzultace mě nakopla tím správným směrem smýšlení a je taky velmi povzbuzující a uklidňující usínat s větou, že jsem zase o den blíž vytouženému miminku.💕😊💕 Klári, děkuji!!
Pavla
Som veľmi šťastná, že prostredníctvom sociálnych sietí, som na vás natrafila. Už od prvého momentu keď som vás videla na obrazovke, som vedela že naše stretnutie bude skvele. Ste veľmi sympatická a váš tón hlasu je neskutočne príjemný, až by som povedala liečivý. Otvorili sme veľa tém, ktoré som myslela že mám uzavreté, ale mýlila som sa. Som vám za to veľmi vďačná a po konzultácií mi prišlo ešte veľa aha momentov. Ďakujem za vašu podporu, láskavosť a pomoc. Verím že naše ďalšie konzultácie prinesú skvelý výsledok lebo už aj po tejto prvej som sa veľmi dobre cítila. Ďakujem že existujú ľudia, ako ste VY, ktorí vedia správne reagovať, a poskytnúť pomocnú ruku na ceste za vytúženým miminkom.
Linda
Miluju sezení, protože vím, že vždycky přinese něco, co jsem nevěděla. Závěr dnešní konzultace byl pro mě WOW. Přesně to, co jsem od toho chtěla. A celkově je jiné promluvit si s někým, kdo má naprosté pochopení, než s kamarádkami, i když jsou úžasné. Děkuji.
Katka
Máte v sobě takový příjemný optimismus a umíte ho přenést na druhé. Jde z vás jemná ženská energie, ve které se cítím dobře a chtěla bych se jí teď obklopovat.
Lenka
Potřebovala jsem mluvit s někým, kdo to taky neměl jednoduché. Konzultace naplnila přesně to, pro co jsem si přišla. Bylo to boží.
Zuzka

Pro koho minikurz je a pro koho ne?

Minikurz JE pro všechny ženy, které se snaží o miminko a přejí si tímto obdobím proplouvat s větší lehkostí, optimismem a vnitřní stabilitou.

Minikurz JE pro ženy, které si chtějí vybrat své oblíbené techniky a zkusit je v praxi, protože informace bez akce zůstává jen teorií.

Minikurz JE pro klientky, se kterými jsem měla osobní konzultaci(e) a chtějí si oživit / doplnit informace.

Minikurz NENÍ pro členky online programu Vypni hlavu a pozvi miminko, které k těmto lekcím mají přístup.

Přístup do minikurzu máš na 2 roky.