KONZULTACE PRO PODPORU PLODNOSTI

 • OSOBNÍ HISTORIE
  Zajímá mě vše, co jsi na cestě za miminkem už vyzkoušela, i to, čím procházíš právě nyní. Nebudu ti opakovat informace, které dávno znáš, společně půjdeme do hloubky, aby ses pohnula směrem k vytouženému těhotenství.
 • ZRCADLO AKTUÁLNÍ SITUACE
  V této části sezení probereme momentální stav tvého života - práci, emoční rozpoložení, lékařskou péči, celkový životní styl... Společně si uděláme pořádek v tom, co ti funguje, a kde můžeme zapracovat na zlepšení. Naučím se, jak mít v tomto ohledu jasno kdykoliv potřebuješ.
 • MAPA TOXICKÝCH ZÁTĚŽÍ
  I malé a nenáročné změny mohou zásadně zlepšit zdraví. Jeho odrazem je pak i plodnost a psychická pohoda. Upozorním tě na zátěže, o kterých si doteď možná netušila.
 • PODPORA V KOMUNIKACI S LÉKAŘI
  Řešíš neplodnost s lékaři a v ordinacích se ti nedostává vyšetření / odpovědí na otázky? Probereme spolu alespoň základ, např. dostupná vyšetření, která by konkrétně u tebe mohla být relevantní pro odhalení příčin problémů s plodností. Jsem zastáncem lékařské péče na základě informovaných rozhodnutích.
 • AKČNÍ KROKY KE ZMĚNĚ
  Zorientovat se ve změti informací, emocí a nekonečných možnostech dostupné péče dá zabrat. Já osobně jsem na to byla sama. Pro své klientky chci pravý opak, proto jim celou tuto situaci maximálně ulehčuji. Síla je v jednoduchosti - a přesně k té tě nasměruji. Sestavíme akční plán, který tě bude bavit a hlavně ti bude dávat naprostý smysl. Už žádný chaos.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Naučím tě snadné a rychlé techniky, jak snížit stres a minimalizovat výkyvy nálad, pochybnosti, strachy... Získáš větší sebejistotu a uvolnění.
 • PÁNEVNÍ DNO
  Mysl a tělo jsou spojené nádoby. V rámci práce s tělem se propojíš s pánevním dnem a začneš ho vědomě uvolňovat. Protože pánevní dno v rovnováze je pro miminko tím nejlepším prvním domovem.

Psychické uvolnění

&

nastavení životního stylu

ZPĚTNÁ VAZBA KLIENTEK

Nebýt sezení s tebou, tak už jsem na antidepresivech. Strašně mi pomáhá se vždycky ujistit, že se to někam hýbe, že se něco děje…
Sabina
Dobrý den Klárko, ještě jednou Vám chci z celého srdce poděkovat za včerejší konzultaci. Já věděla, že mi hned bude lépe, ale že až tak lépe, to jste zase posunula hranice svého umění vyslechnout a pomáhat ještě dál. Je neuvěřitelné, jak dokážete umět hovořit o všem a obdivuji Vás, jak studujete dál. Cítím se lehce, svobodně a řekla bych, že přesně tam, kde chci být a kde mi je dobře. Všem ženám, kterým přijde, že život není lehký, bych přála sílu s tím začít pracovat a hlavně Vás, aby se mohly cítit jako já. A jsem vděčná, že s Vámi nepoužívám slova jako vydržet, vybojovat, bát se, zvládnou, překonat, ale že naopak můžu používat slova sdílet, otevřít, radovat se, těšit... Klárko, obrovské díky ❤️ Brzy se určitě ozvu. DĚKUJI😘
Martina
Krásný den, Kláro, moc děkuji za příjemnou a přínosnou konzultaci. 🙂 Hezky mě to urovnalo mé myšlenky, uklidnilo že je mnoho cest, jak si vše srovnat a díky vám vím, na co se více zaměřit.
Markéta

Refence vybrané z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za naše setkání, mohla jsem si během něj uvědomit plno věcí a pak večer jsem si uvědomila, o kolik lehčí a uvolněnější se cítím. Jsem moc vděčná za ten společný čas a děkuju moc za to, jakou jste “průvodkyní” vším. Vaše práce má obrovský význam!
Anežka
Potřebovala jsem mluvit s někým, kdo to taky neměl jednoduché. Konzultace naplnila přesně to, pro co jsem si přišla. Bylo to boží.
Zuzka
Shodou okolností jsem dnes dostala menstruaci a smutná jsem byla jen, když jsem to zjistila, jinak od rána se usmívám, děkuji za menstruaci, že funguju jak mám a těším se co přinese další ovulace.. 😊 Naše konzultace mě nakopla tím správným směrem smýšlení a je taky velmi povzbuzující a uklidňující usínat s větou, že jsem zase o den blíž vytouženému miminku.. 💕😊💕 Klári, děkuji!!
Pavla
Opravdu z celého srdce vám moc děkuji a je strašně fajn, že vám to můžu říct. Ulevilo se mi ❤️ A ta relaxace je překrásná a tak uklidňující!
Bára
Dobrý den Klári, chtěla bych Vám jen napsat, že jsem na testu konečně uviděla dvě čárky. 🙂 Pere se teď ve mně hodně pocitů, jelikož jsem od září v nové práci, ale věřím, že to tak prostě mělo být. 🙂 Na první kontrolu jdu za 3 týdny, tak pevně doufám, že bude vše v pořádku. 🙂 Moc za vše děkuji, protože určitý podíl na tom určitě máte i Vy a Vaše práce! 🙂 Určitě se Vám ještě ozvu.
K.
Pokud k nám miminko někdy přijde, určitě to bude i Vaší zásluhou, protože si ze sezení odnáším velmi krásné pocity, hodně mi pomohlo a dodalo naději, kterou s časem chtě nechtě trochu ztrácím. Ještě jednou děkuji.
Karolína
Dobrý den Klárko, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší konzultaci. Mám z ní opravdu krásný a uklidňující pocit. Spousta věcí ve mne ještě doznívá a u některých mám pocit, že jsme se dotkly něčeho důležitého, kde bych měla pokračovat v prozkoumávání.
Andriana
Mockrát děkuji za zaslání relaxace a také za hodinu příjemného povídání. Dost se mi po našem hovoru ulevilo.
Olga

Poznáváš se?

Každý měsíc si hlídáš plodné dny, a pak netrpělivě očekáváš 2 čárky na těhotenském testu... Místo nich ale přichází jen další zklamání a snaha začíná nanovo.

Obcházíš lékařská vyšetření, hledáš si informace a příběhy, ale nedostáváš odpovědi na své otázky ani rady, jak své tělo a plodnost podpořit?

Dochází ti motivace, energie i víra? Ztrácíš se v informacích a možnostech, které se na tebe ze všech stran valíš? Nevíš, kterou cestou se vydat, abys konečně došla k cíli?

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varinaty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a uvolnění. Ženy se snažím vést hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Tady se dočteš o mém přístupu další info.

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

CHCEŠ SE POTKAT OSOBNĚ?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série našich konzultací na dálku. Oba formáty je možné střídat podle toho, jaké problematice se společně právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru každé klientky.

Na co se můžeš těšit u mě v koučovně?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od běžného spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

JAK DLOUHO SPOLUPRÁCE TRVÁ?

Některé klientky doprázím rok, jiné 3 - 6 měsíců... Přestože i jedno sezení ženu informuje a motivuje, pro dlouhodobé výsledky nestačí. Jednorázová konzultace je vhodná např. pro detailní revizi a úpravu životního stylu, ale práce s psychikou vyžaduje více času. Proto jsem do nabídky přidala zvýhodněné balíčky, včetně bonusu.

Díky kontinuální spolupráci, při níž se vidíme po 3 až 5 týdnech, máme možnost využít více technik, průběžně vyhodnocovat změny a pokroky, odhalovat a hojit slabá místa a zařazovat nové návyky v individuálním tempu, aby byly trvale udržitelné. Také máme posílit nejen mysl, ale také fyzickou plodnost.

Právě systematický přístup je klíčem k tomu, aby si žena úlevu od napětí neužívala jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby si vše udržitelně ukotvila ve svém životě a spokojenost stala jejím novým, příjemným standardem.

Pro ženy, které potřebují intenzivní péči a přejí si poskočit v životě co nejrychleji vpřed, je ideální variantou VIP restart, kdy jsme v průběžném kontaktu a klientka má moji maximální podporu.

Konzultace je vhodná i pro ženy, které se chystají na asistovanou reprodukci. Při práci beru vždy ohled na případnou medikaci / léčbu. 

Vybrat si můžeš některý z balíčků níže, nebo ti ráda sestavím individuální, až si přečtu tvůj příběh.

balíček 3 nebo 5 sezení

uvolnění mysli

&

vyladění lifestylu

V rámci tohoto balíčku se soustředíme na psychickou i fyzickou podporu ženského zdraví a plodnosti. Pracujeme na tom, co daná klientka potřebuje. Ať už se jedná o pocit bezmoci, vyčerpání z neúspěšného snažení, nízkou sebedůvěru nebo jinou mentální zátěž.

Dále se podrobně soustředíme na životní styl. Odstraňujeme toxické faktory, nevhodné návyky a pomáháme tělu k lepšímu zdraví, jehož výsledkem bývá i přirozené zlepšení plodnosti.

Pro specifickou péči doporučuji některým klientkám (např. kvůli určitým diagnózám) prověřené specialisty, kteří ji se zdravotním stavem pomohou více do hloubky. 

balíček 3 nebo 5 sezení

Pořádek v myšlenkách

 & 

antistresová rutina

Často s klientkami řešíme neustálé otravné scénáře jejich mysli, dilema při rozhodování, zda se ještě snažit o přirozené početí, nebo se obrátit na kliniku asistované reprodukce...

Stejně otevíráme bolavá témata srovnávání či nechtěné závisti vůči těhotným ženám z okolí... Situace, které nás denně výrazně táhnou s náladou i s energií dolů.

Proto jsem tenhle balíček zaměřila právě na uspořádání mysli a emocí, abys své životní výzvy zvládala s nadhledem a větší lehkostí. A také abys díky hravé antistresové rutině (mé oblíbené disciplíně) každý den dokonale hospodařila se svým časem i energií.

balíček 3 nebo 5 sezení

Psychická úleva

&

strach pod kontrolou

Co když to nezvládnu? Co když se to nepodaří? Co když je se mnou něco špatně? Co když jsem divná?

Černé myšlenky, strachy a někdy až úzkosti jsou další častou bolístkou mých klientek. Ale protože se na mě obrací ženy odhodlané svoji krizi překonat, zvládáme spolu i tuto výzvu.

"Uf, strašně se mi po našem sezení ulevilo. Cítím se lehčí." Takové slýchám reakce, když začneme nacházet souvislosti a dostávat strachy pod kontrolu. Práce se strachem přináší rychlé a výrazné výsledky, co se našeho psychického stavu týče. Používám několik desítek různých technik, takže s jistotou najdeme ty ideální i pro tebe.

CHCI SE ZEPTAT / REZERVOVAT SI TERMÍN

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 500 Kč
Online konzultace 90 minut
2 000 Kč
Osobní konzultace 75 minut
2 termíny týdně vyhrazuji na osobní konzultace ve své koučovně (Bělohorská 186/161, Praha 6)
2 000 Kč
Balíček 3 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 200 Kč.
4 300 Kč
Balíček 3 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
5 700 Kč
Balíček 3 x 75 minut osobního sezení
Cena zvýhodněná o 200 Kč.
5 800 Kč
Balíček 5 x 75 minut osobního sezení
Cena zvýhodněná o 400 Kč.
9 600 Kč

Před prvním sezením se hradí pouze rezervační poplatek.

Ke konzultačním balíčkům vstup

v hodnotě 600 kč na měsíc zdarma do online KLUBU s mojí aktivní podporou vypni hlavu spolu.