KONZULTACE PRO PODPORU PLODNOSTI

 • OSOBNÍ HISTORIE
  Zajímá mě vše, co jsi pro otěhotnění už zkusila, i to, čím procházíš právě nyní. Nebudu ti opakovat informace, které dávno znáš, půjdeme do hloubky, aby ses pohnula směrem k vytouženému těhotenství.
 • ZRCADLO AKTUÁLNÍ SITUACE
  V této části sezení probereme momentální stav tvého života - práci, emoční rozpoložení, lékařskou péči, celkový životní styl... Společně si uděláme pořádek v tom, co ti funguje, a kde můžeme zapracovat na zlepšení. Naučím se, jak mít v tomto ohledu jasno kdykoliv potřebuješ.
 • MAPA TOXICKÝCH ZÁTĚŽÍ
  I malé a nenáročné změny mohou zásadně zlepšit zdraví. Jeho odrazem je pak i plodnost a psychická pohoda. Upozorním tě na zátěže, o kterých si doteď možná netušila.
 • PODPORA V KOMUNIKACI S LÉKAŘI
  Řešíš neplodnost s lékaři a v ordinacích se ti nedostává vyšetření / odpovědí na otázky? Probereme spolu alespoň základ, např. dostupná vyšetření, která by konkrétně u tebe mohla být relevantní pro odhalení příčin problémů s plodností. Jsem zastáncem lékařské péče na základě informovaných rozhodnutích.
 • AKČNÍ KROKY KE ZMĚNĚ
  Zorientovat se ve změti informací, emocí a nekonečných možností dostupné péče dá zabrat. Já jsem na to před několika lety byla sama. Pro své klientky chci opak, proto jim celou situaci maximálně ulehčuji. Síla je v jednoduchosti - a přesně k té tě nasměruji. Sestavíme akční plán, který tě bude bavit a hlavně ti bude dávat smysl. Už žádný chaos.
 • SNADNÉ TECHNIKY PRO KAŽDOU SITUACI
  Naučím tě snadné a rychlé techniky, jak snížit stres a minimalizovat výkyvy nálad, pochybnosti, strachy... Získáš větší sebejistotu a uvolnění.
 • PÁNEVNÍ DNO
  Mysl a tělo jsou spojené nádoby. V rámci práce s tělem se propojíš s pánevním dnem a začneš ho vědomě uvolňovat. Protože pánevní dno v rovnováze je pro miminko tím nejlepším prvním domovem.

Psychické uvolnění

&

nastavení životního stylu

mám ti poslat volný termín přednostně?

Aktuálně jsou konzultační termíny obsazené navazujícími klientkami. Jakmile se v říjnu některé uvolní, rozešlu je přednostně ženám registrovaným přes tento formulář. Zanech mi svoji emailovou adresu a já se ti ozvu zpět s volným termínem.

registrovat se

ZPĚTNÁ VAZBA KLIENTEK

Dobrý den Klári, chtěla jsem Vám napsat update a ještě jednou Vám moc poděkovat ❤️ Po měsíci od naší poslední konzultace jsem zjistila, že jsem těhotná 🙂 Věřím, že konzultace s Vámi měly velký vliv, i všechny návody a rady od Vás. Je možné, že vliv mělo i vyšetření vejcovodů, ke kterému jste mě nakopla 🙂 Od paní doktorky jsem měla recept na Clostilbegyt, který jsem si vyzvedla, ale už si ho nestihla vzít. Jsem ohromně šťastná, že se nám to povedlo přirozeně ❤️ Včera jsem byla u doktorky, kde těhotenství na ultrazvuku potvrdila. Budu se dál snažit řídit tím, co jsem se naučila. Pokud by mě přepadly myšlenky, se kterými bych si nevěděla rady, určitě Vás budu znova kontaktovat. Ještě jednou moc díky ❤️
Lucka
Ahojky Klari chtela jsem ti podekovat za tvou praci. Odkazala jsem na tebe sve klientky, ketre touzi po miminku a neslo jim to. Jako psychickou podporu protoze ja uz byla bezradna. Jsem rada ze je mam na koho odkazat protoze i kdyz jejich cesta za miminkem jeste neskoncila, vidim zmenu. V hlave, v mysleni, v pristupu… takze velke diky ❤️ mezioborova spoluprace tolik podcenovana, se vyplaci!
Kamilagynekoložka
Miluju sezení, protože vím, že vždycky přinese něco, co jsem nevěděla. Závěr dnešní konzultace byl pro mě WOW. Přesně to, co jsem od toho chtěla. A celkově je jiné promluvit si s někým, kdo má naprosté pochopení, než s kamarádkami, i když jsou úžasné. Děkuji.
Katka
Potřebovala jsem mluvit s někým, kdo to taky neměl jednoduché. Konzultace naplnila přesně to, pro co jsem si přišla. Bylo to boží.
Zuzka
Dobrý den Klárko, ještě jednou Vám chci z celého srdce poděkovat za včerejší konzultaci. Já věděla, že mi hned bude lépe, ale že až tak lépe, to jste zase posunula hranice svého umění vyslechnout a pomáhat ještě dál. Je neuvěřitelné, jak dokážete umět hovořit o všem a obdivuji Vás, jak studujete dál. Cítím se lehce, svobodně a řekla bych, že přesně tam, kde chci být a kde mi je dobře. Všem ženám, kterým přijde, že život není lehký, bych přála sílu s tím začít pracovat a hlavně Vás, aby se mohly cítit jako já. A jsem vděčná, že s Vámi nepoužívám slova jako vydržet, vybojovat, bát se, zvládnou, překonat, ale že naopak můžu používat slova sdílet, otevřít, radovat se, těšit... Klárko, obrovské díky ❤️ Brzy se určitě ozvu. DĚKUJI😘
Martina
Dobré odpoledne Kláro, celý den mě provází pozitivní naladění. Sepsala jsem si z naší konzultace i pár bodů, ke kterým se zas případně v myšlenkách vrátím, až mě bude přepadat negativismus. Opravdu mi pomohlo si prostě jen popovídat o celé situaci s někým, kdo si něco podobného zažil nebo se tématu věnuje a rozumí tomu. Pár pohledů z vnějšku mi pomohlo se zase na některé situace koukat z úplně jiné perspektivy. Myslím, že i načasování dnešní kontultace bylo perfektní! Takže Vám děkuji za Váš čas, bylo to u Vás moc příjemné! Případně se na Vás zase obrátím.
Romana
Milá Klárko, dokud ještě prožívám ty emoce od vás, tak vám chci napsat jedno velké DÍKY! Dlouho to ve mě vše bylo zavřené a díky vám jsem mohla vše pustit ven a konečně zažít ten pocit,že někoho opravdu zajímám a hlavně, že mi rozumí. Jdu dožít dnešní zážitek na sluníčku, děkuji a těším se na příště🤍🌸☀️
Anna
Chtěla bych Vám moc poděkovat za naše setkání, mohla jsem si během něj uvědomit plno věcí a pak večer jsem si uvědomila, o kolik lehčí a uvolněnější se cítím. Jsem moc vděčná za ten společný čas a děkuju moc za to, jakou jste “průvodkyní” vším. Vaše práce má obrovský význam!
Anežka
Dobrý den Klárko, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší konzultaci. Mám z ní opravdu krásný a uklidňující pocit. Spousta věcí ve mne ještě doznívá a u některých mám pocit, že jsme se dotkly něčeho důležitého, kde bych měla pokračovat v prozkoumávání.
Adriana
Pokud k nám miminko někdy přijde, určitě to bude i Vaší zásluhou, protože si ze sezení odnáším velmi krásné pocity, hodně mi pomohlo a dodalo naději, kterou s časem chtě nechtě trochu ztrácím. Ještě jednou děkuji.
Karolína
Nebýt sezení s tebou, tak už jsem na antidepresivech. Strašně mi pomáhá se vždycky ujistit, že se to někam hýbe, že se něco děje…
Sabina
Opravdu z celého srdce vám moc děkuji a je strašně fajn, že vám to můžu říct. Ulevilo se mi ❤️ A ta relaxace je překrásná a tak uklidňující!
Bára
Dobrý den Klári, chtěla bych Vám jen napsat, že jsem na testu konečně uviděla dvě čárky. 🙂 Pere se teď ve mně hodně pocitů, jelikož jsem od září v nové práci, ale věřím, že to tak prostě mělo být. 🙂 Na první kontrolu jdu za 3 týdny, tak pevně doufám, že bude vše v pořádku. 🙂 Moc za vše děkuji, protože určitý podíl na tom určitě máte i Vy a Vaše práce! 🙂 Určitě se Vám ještě ozvu.
K.
Klárko, děkuji mockrát za dnešní sezení. Ani nejde říct, jak moc se mi díky němu ulevilo. Spoustu mi toho dalo (tipů, jak dál, na co se zaměřit, nastavit si dílčí cíle na cestě za miminkem), utřídilo mi myšlenky, a myslím, že už přichází i maličká naděje, že bych to skutečně mohla všechno zvládnout. Budu na sobě pracovat, aby tu se mnou zůstala a dál rostla. Opravdu mi pomohlo se svěřit někomu, kdo si ztrátou prošel také, ten pocit porozumění je téměř nepopsatelný. Moc a moc Vám z celého ❤️ děkuji.
Adéla
Shodou okolností jsem dnes dostala menstruaci a smutná jsem byla jen, když jsem to zjistila, jinak od rána se usmívám, děkuji za menstruaci, že funguju jak mám a těším se co přinese další ovulace.. 😊 Naše konzultace mě nakopla tím správným směrem smýšlení a je taky velmi povzbuzující a uklidňující usínat s větou, že jsem zase o den blíž vytouženému miminku.. 💕😊💕 Klári, děkuji!!
Pavla
Krásný den, Kláro, moc děkuji za příjemnou a přínosnou konzultaci. 🙂 Hezky mě to urovnalo mé myšlenky, uklidnilo že je mnoho cest, jak si vše srovnat a díky vám vím, na co se více zaměřit.
Markéta
Děkuji za setkání, bylo to velice příjemné. Konečně jsem cítila úlevu, že to někdo vidí jako já. Bylo to pro mě povzbuzující a už teď se těším na další setkání.
Martina
Mockrát děkuji za zaslání relaxace a také za hodinu příjemného povídání. Dost se mi po našem hovoru ulevilo.
Olga

Refence vybrané z instagramových zpráv a e-mailů od klientek.

Poznáváš se?

Každý měsíc si hlídáš plodné dny, a pak netrpělivě očekáváš 2 čárky na testu... Místo nich ale přichází jen další zklamání a snaha začíná nanovo.

Obcházíš lékařská vyšetření, hledáš si informace a příběhy, ale nedostáváš odpovědi na své otázky ani rady, jak své tělo a plodnost podpořit?

Dochází ti trpělivost, energie i víra? Ztrácíš se v informacích a možnostech, které se na tebe ze všech stran valí? Nevíš, kterou cestou se vydat, abys konečně došla k cíli?

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varianty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji prvky pozitivní psychologie, koučovací a snadné antistresové techniky, které regulují hladinu stresu, jsou časově nenáročné a při pravidelném opakování velmi uvolňující. Ženy vedu hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Tady se dočteš o mém přístupu více.

KONZULTACI MŮŽEŠ TAKÉ VĚNOVAT JAKO DÁREK.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

CHCEŠ SE POTKAT OSOBNĚ?

Při osobní konzultaci mám možnost klientkám nabídnout širší výběr technik, se kterými lze na jejich tématu pracovat. Výsledkem je intenzivnější zážitek ze sezení a často také rychlejší výsledky. 

Pro dlouhodobé online klientky je osobní setkání příjemným zpestřením série našich konzultací na dálku. Oba formáty je možné střídat podle toho, jaké problematice se společně právě věnujeme. Vše přizpůsobuji na míru každé klientky.

Na co se můžeš těšit u mě v koučovně?

 • útulné zázemí
 • pohodlná relax zóna pro vizualizační techniky práce s myslí
 • možnost aromaterapie během sezení
 • odpočinkové odreagování od spěchu
 • krásný výhled na pražský Břevnovský klášter

JAK DLOUHO SPOLUPRÁCE TRVÁ?

Některé klientky doprázím rok, jiné 3 - 6 měsíců, s některými se vidím jednou, dvakrát... I jednorázové sezení má smysl a přinese spoustu informací / návodů. Pro dlouhodobé výsledky doporučuji alespoň 3. Proto jsem do nabídky přidala zvýhodněné balíčky.

Díky kontinuální spolupráci, při níž se vidíme po 2 až 4 týdnech, se dokonale zorientuješ ve své situaci a v tom, jak se k ní postavit. Provádím tě změnami a otázkami, které vyvstavou, v individuálním tempu. Máme prostor posílit mysl i fyzickou plodnost.

Systematický přístup je klíčem k tomu, aby si žena úlevu od napětí neužívala jen pár dní / týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby si vše trvale ukotvila. Vnitřní klid může být tvým novým standardem.

Ženy provázím snahou o přirozené početí i rozhodováním ohledně asistované reprodukce, následně také samotným procesem na klinice. Jsem tu pro vás ve kterékoliv fázi cesty za miminkem, kdy potřebujete uklidnit mysl od napětí a pochybností, které dosavadní neúspěch přináší.

Vybrat si můžeš některý z balíčků níže, nebo ti ráda sestavím tvůj na míru. Stačí si rezervovat 30minutové online sezení zdarma, kde se blíže seznámím s tvým příběhem.

Sezení můžeš využít jednorázově, nebo ve zvýhodněném balíčku, ke kterému ode mě dostaneš relaxační nahrávku a potřebné materiály k některým technikám.

Toto jsou nejčastější problematiky, které s klientkami řeším.

BALÍČEK SEZENÍ

uvolnění mysli

&

vyladění lifestylu

V tomto balíčku se soustředíme na psychickou i fyzickou podporu plodnosti. Pracujeme přesně na tom, co klientka potřebuje.

Ať už se jedná o pocit bezmoci, vyčerpání z neúspěšného snažení, nízkou sebedůvěru nebo jinou psychickou zátěž.

Dále se podrobně soustředíme na životní styl. Odstraňujeme toxické faktory, nevhodné návyky a pomáháme tělu ke zdraví. S ním  přímo souvisí i plodnost.

Pro specifickou péči doporučuji některým ženám (např. kvůli určité diagnóze) prověřené specialisty, které znám a mohou jí se zdravotní stránkou pomoci více do hloubky. 

BALÍČEK SEZENÍ

Pořádek v myšlenkách

 & 

antistresová rutina

Často s klientkami řešíme negativní scénáře v jejich mysli, dilema při rozhodování, zda se ještě snažit o přirozené početí, nebo se obrátit na kliniku asistované reprodukce...

Otevíráme také bolavá témata srovnávání či nechtěné závisti vůči těhotným ženám z okolí... Situace, které nás denně táhnou s náladou i s energií dolů.

Proto jsem balíček zaměřila na uspořádání myšlenek a emocí, abys tě nic z toho už tolik netrápilo. Abys příště v podobných situací přesně věděla, jak se zachovat pro svůj větší klid a nadhled.

Taky tě naučím hravé antistresové rutině, abys uměla každý den správně hospodařit s časem i energií.

BALÍČEK SEZENÍ

Psychická úleva

&

strach pod kontrolou

Co když to nezvládnu? Co když se to nepodaří? Co když je se mnou něco špatně? Co když jsem divná?

Černé myšlenky, strachy a někdy až úzkosti jsou další častou bolístkou mých klientek. Ale protože se na mě obrací ženy odhodlané svoji krizi překonat, zvládáme i tuto výzvu.

"Uf, strašně se mi ulevilo. Cítím se lehčí." To jsou reakce klientek, když pochopí souvislosti a začnou dostávat strachy pod kontrolu.

Práce se strachem přináší rychlou a velikou úlevu. Najednou se zase dokážeme uvolnit, zažívat více radosti a mít více odvahy.

Používám pro práci se strachem několik desítek různých technik, takže s jistotou najdeme ty ideální i pro tebe.

Přemýšlíš o konzultačním balíčku?

Rezervuj si 30 minut seznamovacího sezení zdarma, kde probereme, jak by osobní podpora tobě na míru vypadala.

CHCEŠ SE OBJEDNAT NA KONZULTACI?

Napiš mi přes formulář a já ti najdu nejbližší termín online či osobního sezení.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENÍK SAMOSTATNÝCH KONZULTACÍ

Online konzultace 60 minut
1 700 Kč
Online konzultace 90 minut
2 000 Kč
Vstupní osobní konzultace 90 minut
první osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 500 Kč
Osobní konzultace 75 minut
navazující osobní konzultace u mě v koučovně (Praha 6 - Břevnov).
2 000 Kč
Měsíční whatsapp podpora
Až 3x týdně po-pá mezi 8:00 a 18:00 možnost hlasové / textové rychlo-konzultace aktuální situace. Lze objednat k balíčku i k navazujícím konzultacím.
2 900 Kč

Před prvním sezením se hradí pouze rezervační poplatek

ZVÝHODNĚNÉ KONZULTAČNÍ BALÍČKY s doplňujícími materiály

Balíček 3 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
4 800 Kč
Balíček 3 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
5 700 Kč
Balíček 3 x osobní sezení
Cena zvýhodněná o 300 Kč.
6 200 Kč
Balíček 5 x 60 minut
Cena zvýhodněná o 750 Kč. Možnost platby ve 2 splátkách bez navýšení.
7 550 Kč
Balíček 5 x 90 minut
Cena zvýhodněná o 750 Kč. Možnost platby ve 2 splátkách bez navýšení.
9 250 Kč
Balíček 5 x osobní sezení
Cena zvýhodněná o 600 Kč. Možnost platby ve 2 splátkách bez navýšení.
9 900 Kč

Konzultační balíčky se hradí po seznamovacím sezení a domluvě termínu prvního online / offline konzultace.

K balíčkům posílám jako dárek relaxační nahrávku dle vlastního výběru a potřebné materiály k jednotlivým sezením.