NA CO SE SPOLEČNĚ MŮŽEME ZAMĚŘIT?

plodnost nebo rizikové těhotenství

Snažíš se otěhotnět, ale nedaří se? Připadáš si ztracená v nekonečnu možností? Potřebuješ zklidnit mysl, ale cítíš se naopak víc a víc pod tlakem? Chceš detailně vyladit lifestyle? Nemáš si s kým narovinu promluvit?

Možná jsi stejně jako kdysi 2x já na rizikovém těhotenství a honí se ti hlavou spousta strachů. Přeješ si kvůli miminku zůstat klidná, ale nejde to...

Tohle všechno spolu v restartu hravě zvládneme. Bezmoc zmizí už po prvním sezení, až zjistíš, kolik nástrojů máš denně k dispozici. 

Uvolni svou mysl i tělo a pusť do svého života víc radosti. Pozvi své miminko s úsměvem.

regenerace po potratu kdykoliv během těhotenství

Přišla jsi o miminko a nevíš, jak se s tím vypořádat? Přeješ si uzavřít tuhle životní kapitolu smířená, ale stále se vrací nebo vůbec nezmizela lítost a výčitky? Snažíš se připravit na další těhotenství a pomohlo by ti mít se o koho informačně i psychicky opřít? Potřebuješ propojit tělo a mysl, aby harmonicky spolupracovaly?

Během restartu společně projdeme vše důležité, abys dokázala pustit minulost, naučila se i s traumatem ztráty miminka žít znovu spokojeně a získala jsi dost síly a sebejistoty pro své duhové těhotenství. 

I když je budoucnost vždy vstupem do neznáma, zůstávám tvůrcem, který má děj ve svých rukou.

work & life balance

Jsi zavalená povinnostmi a netušíš, jak z toho začarovaného kruhu vystoupit? Chtěla bys pracovní i soukromé úkoly plnit efektivně, ale zároveň bez takové nálože stresu? Mít večer nejenom hotovo, ale taky dobrý pocit z kvalitně stráveného volného času. Potřebuješ se naučit odpočívat a netrpět u toho stejně jako teď výčitkami z nicnedělání? Bojíš se vyhoření, nebo dokonce cítíš, že už se možná blíží?

Ve zrychleném tempu nikdo z nás nevydrží s dechem navěky. V restartu ti pomůžu krásně vybalancovat lifestyle pro maximální efektivitu (ne v tlaku na výkon, ale v chytrém energy managementu) a minimum stresu. 

Tenhle program je vhodný i pro všechny unavené mámy na rodičovské dovolené.

Zakládám si na komplexním přístupu, aby mé klientky dostaly jedinečnou péči s dlouhodobými výsledky.

Každé sezení je originál. Vždy ženu nejprve vyslechnu, doptám se na vše důležité a nabídnu varinaty pro práci s tělem i myslí. Kombinuji koučovací, mindfulness a snadné antistresové techniky, které jsou časově nenáročné, ale při pravidelném opakování vedou ke snížení stresu a celkovému uvolnění. Ženy vedu hravou formou, aby jim změny v životním stylu přinášely dobrý pocit a věnovaly se jim s radostí.

Tady se dočteš o mém přístupu tady.

Na několik měsíců se stanu tvou nejlepší kamarádkou

Možná o svých problémech nemáš s kým mluvit nebo je pro tebe příliš intimní svěřovat se s nimi lidem kolem sebe... A možná sice o všem zvládáš mluvit, ale reakce ostatních ti moc nepomáhají, naopak...

Tenhle restart tu není jen proto, aby ses dokonale zorientovala ve své situaci a získala nadhled. Je tu i proto, abys na to nebyla sama. Abys každý den věděla, že máš v zádech parťačku, která prošla podobným údolím temna, a proto nikdy nesoudí a vždycky obejme.

Budeš vyzbrojená informacemi

Pořád slýchám, že lékař nemůže pacientům zodpovídat všechny dotazy, protože má na každého jen 15 minut... Kvůli tomu ale řada žen ztrácí drahocené měsíce ve zmatku, bezmoci a frustraci.

Mě zajímá vše, co máš v rámci řešení plodnosti za sebou. Na hledání souvislostí máme spolu dost času. Budeme pátrat po problému mimo jiné proto, aby ses svých lékařů dokázala lépe vyptat na možná vyšetření nebo se obrátila na správné specialisty, kteří ti s podporou plodnosti dále pomohou.

Takhle už to dál nejde

Běží ti tahle věta hlavou? Znám to. Balancovat lifestyle a psychiku je neustálý proces. Upínat se na "až se stane to a to, budu šťastná, uleví se mi..." je boj s větrnými mlýny.

Naučím tě prožívat s větší radostí a lehkostí každý den, protože je jedno, jaké ústřední téma zrovna řešíš. Psychická stabilita je oporou fyzického zdraví. A obojí tolik potřebujeme ve životních období.

Mám pro tebe jednoduché a hravé antistresové techniky, které si zamiluješ a přizpůsobíš své potřebě.

VIP RESTART

 • 20-30 MIN. SEZNAMOVACÍ ONLINE SEZENÍ
  Koučink je výměna energií, proto je pro obě z nás skvělé, když se seznámíme ještě předtím, než se spolu pustíme do práce. Na seznamovacím callu mi popíšeš svůj cíl a já ti navrhnu možnosti. Když si padneme do oka, můžeme se pustit do práce. 🙂
 • ZAHAJOVACÍ OFFLINE SEZENÍ 75 MIN.
  Pokud jsi z Prahy a okolí nebo pro tebe není problém přijet, odstartujeme naši úžasnou 3 měsíční cestu offline setkáním, na kterém se seznámíme a zahájíme společnou práci.
 • 5 x 45 - 60 MIN. ONLINE SEZENÍ (půlroční spolupráce zahrnuje 10 online sezení)
  Začneme tím, že probereme aktuální situaci a nastavíme si cíl společné cesty. Každé 2 týdny pak vyhodnotíme změny, pokroky, emoce, nová zjištění... Výsledkem společné práce pak budou nové návyky, radostnější a uvolněnější životní styl a tvá ukotvenost, sebejistota a jasný směr pro další týdny / měsíce.
 • PRŮBĚŽNÁ PODPORA
  Když tě přepadne krize / napadne otázka, se kterou nechceš čekat na průběžnou konzultaci, můžeš mi během pracovních dní mezi 8. a 18. hodinou napsat nebo nahrát hlasovku na whatsapp.

a tvoje proměna

 • PŘÍSTUP DO ONLINE PROGRAMU RADOSTNÁ CESTA K MIMINKU
  Téměř 20 video lekcí, hromada bonusů a extra informací programu, který už 2 roky aktualizuji a doplňuji, pro tebe bude skvělým doplňkem k naší společné práci. Naším cílem je změna, kterou ucítíš, proto mám pro tebe ve VIP spolupráci ty největší poklady ze své nabídky.
 • MATERIÁLY NA MÍRU
  Na společné cestě tě doprovodí také materiály na míru. Celý proces změn ti usnadní, zpřehlední a můžeš se díky nim ke všemu vracet. Budeme pracovat s tím, co zrovna ty potřebuješ, aby sis celý restart nejen od začátku do konce maximálně užila, ale aby ti přinesl trvalé změny, ze kterých budeš nadšená.

Nejsi tím, co se ti přihodilo, ale tím, čím se rozhodneš stát.

C. G. Jung

VIP VEDENÍ & koučink

Učit se v rámci osobního vedení novým věcem je úžasné a nacházet odpovědi i řešení uvnitř sebe skrze koučink je osvobozující... Z mého pohledu jen jeden směr nestačí, proto ráda kombinuju oba dohromady a zajišťuji tím klientkám rychlejší / dlouhodobější výsledky.

Kontinuální spolupráce nám dává možnost průběžně vyhodnocovat změny, odhalovat a hojit slabá místa a zařazovat nové techniky postupně, v individuálním tempu. Právě to je klíčem k tomu, aby si žena úlevu od svých problémů neužívala jen pár dní či týdnů na vlně pokonzultační motivace, ale aby se uvolnění stal novým standardem jejího života.

na co se můžeš těšit

1 | stanovení cíle

2 | plán společné cesty

3 | 5-10 online konzultací

4 | 1 offline sezení v mé pražské koučovně

5 | kontinuální podpora

6 | osobní péče na míru

7 | úleva od napětí

čtvrtletní spolupráce

24 200 Kč

19 000 Kč

půlroční spolupráce

42 400 Kč

35 000 Kč

Možnost platby v měsíčních splátkách bez navýšení ceny.

 

Konzultace

v hodnotě 10 500 Kč

nebo

19 000 Kč

whatsapp podpora

v hodnotě 8 700 Kč

nebo

17 400 Kč

online program

v hodnotě 3 500 Kč

materiály

v hodnotě 1 500 Kč

nebo

2 000 Kč

posuneš se o velký kus blíž ke svému cíli

odlehčíš se od tlaku a napětí

rozsvítíš každý svůj den

objevíš své odhodlání, sílu a možnosti

po celou dobu ti budu kdykoliv nablízku

dostaneš odpověď na svoje otázky

dobiješ si baterky čerstvou energií

naučíš se snáz překonávat krize

Pokud k nám miminko někdy přijde, určitě to bude i Vaší zásluhou, protože si ze sezení odnáším velmi krásné pocity, hodně mi pomohlo a dodalo naději, kterou s časem chtě nechtě trochu ztrácím. Ještě jednou děkuji.
Karolína
Klárko, chci Vám jen říct, že jsem po konzultaci převedla do praxe hned několik Vašich doporučení a technik, a mám zatím dva nejkrááásnějšííí dny těhotenství. Děkuji!
Lucie

Mé klientky konzultační napsaly...

Děkuji, bylo to moc milé povídání. Nemohla jsem pak večer usnout, pořád mi pracovala hlava. Dokonce se mi o vás i zdálo. Moc se mi líbí technika zapisování. Musím to všechno ještě vstřebat, projít si zápisky... Ještě jednou moc děkuji, mám takový klidný pocit na duši.
Šárka

Reference vybrané z e-mailů mých konzultačních klientek.

Dobrý den, Klárko, děkuju za to, co děláte! Vaše slova mi tolik pomohla!
Martina
Ještě jednou, Klárko, moc děkuji za všechno. Jste anděl.
Lucka
Opravdu z celého srdce vám moc děkuji a je strašně fajn, že vám to můžu říct. Ulevilo se mi ❤️ A ta relaxace je překrásná a tak uklidňující!
Bára
Dobrý den Klárko, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší konzultaci. Mám z ní opravdu krásný a uklidňující pocit. Spousta věcí ve mne ještě doznívá a u některých mám pocit, že jsme se dotkly něčeho důležitého, kde bych měla pokračovat v prozkoumávání.
Andriana

POKUD TĚ NAPADLA NĚKTERÁ Z TĚCHTO OTÁZEK...

Co když v průběhu restartu otěhotním?

Tak to bude úžasná zpráva, která jen pozmění cíl naší spolupráce. Zaměříme se pak na to, čím průběh svého těhotenství můžeš pozitivně ovlivnit, co by naopak mohlo představovat riziko a především ti předám techniky pro práci se strachem, protože každé dlouho očekávané těhotenství nebo takové, které přijde po předchozí ztrátě, je psychicky náročnější.

Je vhodné vedle restartu spolupracovat s dalšími terapeuty?

Vůbec to není problém. Naopak počítám s tím a je žádoucí, aby si žena v průběhu těchto 3 měsíců dopřávala i další péči, obcházela vyšetření a vše, co je potřeba. Pro mě je pouze důležité o tom vědět, abych pro klientku volila tipy, které doplní a podpoří výsledek celkové péče.

Mohu absolvovat restart a zároveň navštěvovat psychoterapii?

Ano - psycholog či psychoterapeut pracuje se svými klienty jinak. Kombinace koučinku a psychoterapie může být nápomocná. Jestliže ale sezení probíhají v intenzivním harmonogramu - například 1x týdně, je ke zvážení, zda na oba způsoby práce s myslí a k tomu ještě na změny v lifestylu máte kapacitu. Aby nedošlo ke zbytečnému tlaku na sebe sama.

REZERVUJ SI TERMÍN, ať se poznáme

Obvykle provázím restartem pouze 1 až 2 ženy, abych mohla zaručit dostatečnou časovou kapacitu.

Jestli tě koncept VIP restartu zaujal, napiš mi přes formulář níže a domluvíme si úvodní online setkání.

Vyslechnu tvůj příběh a načrtnu ti možnosti společné cesty podle tebou stanoveného cíle. Toto online setkání je zdarma.

Chceš se domluvit na seznamovacím termínu?

Odesláním e-mailu dáváš souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR.