Novoroční limitka

Balíčky pro ženy, které si jdou za svým štěstím a nečekají, až si je najde samo.

Pro vás, které jste rozhodnuté tvořit svoji realitu, i když je to někdy pot a dřina.

Pro vás, které se nestydíte nechat si pomoct, protože je to krokem síly, ne slabost.

Do 31. 1. 2024

Fertility mindset & lifestyle

nauč mysl optimismu a tělo uvolnění
Když už nechceš být otrokem svých myšlenek a reakcí, ale chceš se stát jejich aktivním tvůrcem. Když už nechceš ztrácet čas hledáním orientace v chaosu a potřebuješ se zaměřit na kroky, které vedou správným směrem. Ať už se snažíš otěhotnět přirozeně, nebo právě procházíš procesem IVF.

9 770 Kč

5 770 Kč

pro vyladění mysli, těla i lifestylu

 • online program Radostná cesta k miminku
  Rozšiř si obzory o možnostech zlepšení své a partnerovy plodnosti i o tom, jak zklidnit mysl a dočerpat sílu, i když se otěhotnění zatím nedaří. Všechny své odborné hosty jsem vyzpovídala opravdu důkladně.
 • online program Vypni hlavu a pozvi miminko
  Nejobsáhlejší z mých online programů pro ženy, kterým už došla trpělivost se zmatkem v hlavě, frustrujícím čekáním, nejistotou, emoční horskou dráhou a zacyklením v negativních myšlenkách. Najdeš tu hromadu odpovědí a hlavně návodů, jak dostat své myšlenky i emoce pod kontrolu.
 • webinář IVF s větším klidem a sebejistotou
  Citlivý webinář pro ženy, které procházejí asistovanou reprodukcí nebo se pro ni rozhodují. Zboříme některé mýty a bolavá přesvědčení, naučíme se harmonizovat mysl, aby pomohla tělu uvolnit se do větší naděje na otěhotnění.

limitka pro 2 ženy

Zajímá tě více informací?

Program online kurzu Radostná cesta k miminku si prohlédni tady.

 

Celý obsah online programu Vypni hlavu a pozvi miminko najdeš tady.

bonus k balíčkům

fertility mindset & lifestyle

a v hlavní roli tělo

Teorie a videolekce hormonální jógy s lektorkou Luckou Poslední.

v hlavní roli tělo

 • webinář O plodnosti do detailu: vyšetření, lifestyle, suplementace
  Webinář s embryoložkou Martinou Procházkovou. Podrobně v něm procházíme důležitá vyšetření pro ženu i muže, která mohou pomoci odhalit příčinu neplodnosti a urychlit její řešení.
 • webinář Hormonální balanc ve tvých rukou
  Webinář s výživářkou Markétou Červovou, která se specializuje na jídelníček žen s ohledem na jejich cykličnost, plodnost a hormonální zdraví. Ve videu se dozvíš spoustu důležitých souvislostí i to, jak může vypadat vyvážený talíř. Jako bonus dostaneš mimo jiné Markéty informačně nabitý e-book Cukr jako spouštěč hormonálních potíží.
 • Relaxace na probuzení a rozproudění životní (sexuální) energie
  Tahle relaxace tě povzbudí skrze přesně zaměřené vizualizace. Může být dalším krokem k úlevě a k tomu, aby tvůj život dostal více šťávy. Rozproudění radosti ve tvém těle přispívá celkovému zdraví, včetně toho hormonálního - reprodukčního.

1 860 Kč

1 360 Kč

Smysluplná péče

balanc hormonů & psychiky
Není snadné zorientovat se v obrovském množství informací, které si dnes lze dohledat. Proto mě moc baví rozhovory se specialisty, kteří nám vše dokáží pochopitelně vysvětlit v kontextu a předat relevantní rady. Přesně to najdeš i v těchto webinářích.

limitka pro 5 žen

Zajímá tě více informací?

O webináři O plodnosti do detailu se dočteš tady.

O webináři Hormonální balanc ve tvých rukou se dočteš více informací tady.

Každá cesta začíná prvním krokem...

A pokračuje mnoha dalšími. 

Žít svůj splněný sen je víc než o štěstí a náhodě o vnitřní síle, vytrvalosti a systematičnosti. Pomůžu ti je vytrénovat, aby tě neopustily ani v krizových chvílích.

STOP strachu a černým myšlenkám

pochop, co se ti odehrává v hlavě
Když se ti točí hlavou stále stejné scénáře, kradou ti radost i sebedůvěru v tom, kam směřuješ. Když tomu chceš konečně porozumět a najít v mysli hlubší klid.

limitka pro 5 žen

Zajímá tě více informací?

O webináři Strach pod kontrolou se dočteš tady.

O webináři Jak ustát stresující těhotenství se dozvíš více informací tady.

STABILIZACE EMOCÍ

 • webinář Strach pod kontrolou
  Webinář, který změní tvůj pohled na strach a naučí tě zachovat chladnou hlavu. Podělím se s tebou o svoji zkušenost se strachem a úzkostí i o řešení, které se mi podařilo najít. Dozvíš se, které techniky fungují nejen mě, ale také desítkám mých klientek... 
 • webinář Jak ustát stresující těhotenství
  Provede tě harmonizací psychiky během těhotenství, které je pro mnoho žen velmi stresující. Pro některé kvůli předchozí ztrátě miminka nebo dlouhém čekání, pro jiné kvůli množství lékařských kontrol nebo zdravotních komplikací... Ve webináři s tebou sdílím kromě technik také průběh svých 3 těhotenství a to, co v konkrétních situacích pomohlo mě.
 • balíček antistresových relaxací
  Antistresová 5minutovka a 10minutovka jsou jako stvořené pro jakýkoliv vypjatý den. Během okamžiku tě přenesou daleko od starostí a dovolí ti na chvíli vypnout.

2 020 Kč

1 490 Kč