ONLINE RETREAT 

po ztrátě miminka

 • psychická & fyzická podpora po potratu
 • povedu tě empaticky skrze svůj osobní příběh
 • pomůžu ti získat nadhled a motivaci
 • propustíš potlačené emoce
 • poradím ti antistresové techniky pro každý den
 • nastavíme balanc ve tvém životním stylu
 • podpoříš své tělo a plodnost pro další těhotenství
 • postupně přepneš pozornost na nový začátek
 • obsah máš k dispozici na 1 rok
 • bonusy ti zůstanou napořád
 • e-book Jak mě potrat poslal zpátky k sobě extra bonus pro ještě hlubší podporu

Unikátní péče pro ženy, které přišly o miminko během těhotenství nebo při porodu.

DUHOVÝ ŘÍJEN

Letos 8. října jsou to 4 roky, kdy jsme nečekaně přišli o naši dceru. Proto patří tento měsíc speciální nabídka právě andělským máminkám.

 

Online produkty pro jemnou péči po potratu můžete do 9. října objednat s výjimečnou 44% slevou.

Při objednávce zadej kód:

mojeduha

-44 %

MEZINÁRODNÍ DEN DUHOVÝCH DĚTÍ 2023

- 50 %

Vstup do Online retreatu po ztrátě miminka za polovinu. Při objednávce stačí zadat kód:

andelskamama

AKCE PLATÍ JEŠTĚ

O PROGRAMU JSTE NAPSALY

V březnu 2021 mě potkala ta nejbolestivější ztráta - přišla jsem nečekaně o naši Verunku ve 31. tt. Život se mi převrátil naruby a nedokázala jsem si v prvních chvílích představit, jak v něm zvládnu normálně pokračovat. Klárky program Po potratu silnější a teď i Online retreat po ztrátě miminka mi velmi pomohly zvednout se ze tmy. Díky jejich citlivé formě jsem krůček po krůčku uvěřila, že i v životě po ztrátě miminka mohu najít přes všechnu bolest pozitivní myšlenky a aktivity. Některé věci i po skončení programů stále aplikuji a jsem vděčná Klárce za inspiraci, ke které bych se težko sama dostala.
L.
Nikdy mě nenapadlo, že další ženy po potratu vše prožívají a cítí stejně - sebeobviňování, selhání… Jako byste byla v mé hlavě. Ač od mého potratu (ve 12. tt) uběhlo už 8 měsíců, Váš retreat mi pomohl změnit pohled. Nedávno jsem prošla velkou krizí, kdy na mě vše zase dolehlo a nevěděla jsem, co s tím. Nepomohla ani podpora manžela. Jít do retreatu po ztrátě miminka bylo nejlepší rozhodnutí! První dny jsem proplakala, protože jsem všechno KONEČNĚ uměla pojmenovat, uchopit… Videa jsou akorát dlouhá a skvěle obsáhlá a relaxační nahrávka - poprvé jsem ji nezvládla poslechnout celou, ale s dalšími poslechy je to lepší a lepší! Bonusová videa jsou moc zajímavá. Tímto těžkým obdobím provázíte tak citlivě, empaticky. Strašně děkuji, že jste mi pomohla odrazit se ode dna a dívat se na své tělo i potrat úplně jinak… děkuji, děkuji, děkuji!
M.
Retreat mě láskyplně provedl k uvědomění, že i když jsem emocím od začátku dávala průchod, měla jsem v tom nedostatky. Navedl mě správným směrem, kterým v budoucnu určitě dojdu ke smíření s mou ztrátou. Zároveň se v retreatu Klárka dělí o možnosti, co změnit, jak se soustředit více na sebe, jak se uzdravit (fyzicky i psychicky), protože jen zdravá žena může být zdravou mámou. A já i díky Klárce věřím, že jí brzy opravdu budu. Reatreat bych doporučila komukoliv po ztrátě miminka, a to v jakékoliv fázi těhotenství, protože i ztráta hned v začátku na nás zanechá stopy a je důležité se od traumat odpoutat. Nejvíc práce musíme udělat každá sama v sobě, ale Klárčina podpora je v tom velikou pomocí.
S vděčností N.
Velké díky za tento program. Na začátku jsem váhala, zda do něj mám vstoupit. Říkala jsem si, že to přeci musím zvládnout sama se vším se vyrovnat... Jsem moc ráda, že jsem to rozhodnutí přehodnotila a vůbec toho nelituju, naopak. Celý program je veden s neskutečnou láskou, jemností a pochopením. Cítila jsem obrovskou podporu v každém dalším kroku. Nechávala jsem si tedy jednotlivými dny větší rozestupy, což ale program umožňuje bez problému. Absolvování tohoto retreatu není slabošství, já z něj naopak odcházím o poznání silnější a s obrovskou láskou vůči sama sobě, za což MOC DĚKUJI! 🙂
T.
Dobrý den Kláro, chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za Váš program. O miminko jsme přišli v listopadu. Na začátku prosince jsem objevila Vás a po čase se rozhodla pro Váš program. Bylo to jako dar z nebes. Poslouchat Vás bylo jako pohlazení a objetí pro moji bolavou duši. A během Vánoc, kdy jsem měla dojem, že celé mé okolí oznamuje těhotenství, jste mi doslova zachránila život. Jsem moc vděčná, že tohle děláte. Věřím, že díky Vám jsem teď na správné cestě. Myslím, že jsem zase o něco víc poznala sama sebe a přiblížila se k tomu žít tak, jak doopravdy chci. Moc děkuji za všechno. S vděkem a láskou.
B.
Chci ti moc poděkovat za tato přínosná videa. Cítím úlevu a vděk. Doufám že v budoucnu to budu brát jako ty - jako něco, co mi pomohlo se posunout a vyřešit věci, na které nebyl čas nebo odvaha, jako na něco, co „tak mělo být", něco, na co budu vzpomínat s láskou a odevzdáním. Zkusím si nacházet víc času na sebe. Zatím většinou řeším všechny kolem. Kdokoli mě požádá, snažím se pomoct a na sebe trochu kašlu. Jde to - začala jsem chodit na kurzy pánevního dna, ačkoli se zdálo, že nenajdu čas. Kláry, moc děkuji za to co s námi sdílíš. Tvoje zkušenosti a nadhled mi moc pomohly.
J.
Vaše slova pro mě byla naprosto upřímná, pravdivá a konečně mám pocit, že to do sebe tak nějak vše zacvaklo a je to opravdu v pořádku. Hodně jste mi pomohla, zvláštním způsobem se mi ulevilo a jsem Vám za to moc vděčná. Vlastně nevím, jak Vám poděkovat. 🙂 Tak nějak s klidem jsem prošla do poloviny Vašeho programu a teď se opravdu s chutí vrhám do té druhé zaměřené na změny a moc mě to baví. Vaše práce je úžasná a mně opět nezbývá než zopakovat - děkuji.
T.

Refence vybrané z e-mailů od klientek.

1. DEN

úvod

Otevři se emocím, informacím a naší společné cestě.

2. DEN

emoce, tělo, vztah k sobě samé

Sebeobviňování, zklamání, selhání... Upřímně pojmenuj, co je potřeba, a vykroč ke svému novému, spokojenějšímu já.

3. DEN

emoce vůči miminku a partnerovi

Nepotlačuješ některé myšlenky? Zmapuj ještě hlouběji svoji mysl a nech se jemně vést k uvolnění.

4. DEN

uvolnění, načerpání energie

Na chvíli se zastav a naslouchej. Mému hlasu i tomu svému, vniřnímu. Relaxace předchází posílení.

5. DEN

truchlení a rozloučení

Dopiš tuhle kapitolu svého života a obrať list na další. Bez rozloučení a uzavření nemůže proces léčení pokračovat.

6. DEN

životní změny po potratu

Otevři mysl i srdce všemu novému, co život nabízí. Příležitostem, zážitkům a hlavně jiné perspektivě.

7. DEN

dovol si, dopřej si

Získej návyky, díky kterým budeš odpočatější, veselejší a efektivnější v tom, co děláš. Odměňuj se i za malé úspěchy.

8. DEN

fyzická regenerace a podpora plodnosti

Dopřej svému tělu laskavou péči a pohlazení po traumatu, kterým prošlo. Načerpej inspiraci z praktických tipů.

9. DEN

změna optiky, nadhled

Probouzej se i usínej se skvělým pocitem. Nastav si denní rutinu a vnímání života tak, abys dočerpala energii.

10. DEN

nový začátek, dosažitelné cíle

O cílech, vizích, malých krůčcích k velkým snům... Můžeš získat, co si přeješ, když neustrneš a zůstaneš v pohybu.

0
video lekcí
s technikami a tipy
0
extra videí
pro hlubší inspiraci
0
karet
motivace pro každý den
0
bonusů
pro důležitou akci

PROŠLA JSEM TÍM TAKÉ

Když jsem v červnu 2019 našla na testu dvě čárky, ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, že mě za několik měsíců čeká nejtěžší zkouška v životě. 

Mé 2. těhotenství sice bylo náročné, ale dcera se podle všech vyšetření vyvíjela ukázkově. Přesto jsme ji v říjnu 2019, v 5. měsíci ztratili kvůli infarktům placenty.

Vytřídalo se ve mě mnoho emocí a jejich odstínů. Od prázdnoty a selhání přes (sebe)lítost a zradu až po velký strach o vlastní zdraví, obavy z dalšího těhotenství...

Půl roku jsem procházela bolavou a intenzivní prací na regeneraci těla i mysli, protože jsem se odmítla vzdát. Odmítla jsem další roky jen přežívat v lítosti, bez radosti a lásky k životu, která mi byla vždycky vlastní.

A tak vzniklo Vypni hlavu, živá a pomáhající vzpomínka na naši dceru. Našla jsem smysl její návštěvy a dnes už zkušenost s potratem nejen přijímám jako součást svého příběhu, ale jako prožitek, bez kterého bych nebyla tím, kým jsem - sama sebou se zdravě nastavenými hranicemi, sebehodnotou, vděčností za maličkosti...

Nyní se snažím být nablízku všem andělským maminkám, které to potřebují, se kterými ladí můj přístup k hojení duše i těla, které zase chtějí být šťastné a vzpomínat na toto těžké období hlavně s láskou. Jde to.

Bude mi ctí jít na téhle dobrodružné cestě vedle vás. Právě tak dlouho, jak budete potřebovat.

Hodně sil a velké objetí.

Klára

VIDEO LEKCE

několik hodin informací a rad

Provedu tě tématem každého dne retreatu. Nasměruji tě ke konkrétním technikám a návykům. To, o čem mluvím, jsem sama prožila a zkusila, proto věřím, že jsou tyto metody (nejen) po potratu velmi povzbuzující.

Budeme pracovat hlavně s myslí, ale dotkneme se i těla a jeho regenerace, protože ta nedílně souvisí s tím, abychom se cítily skutečně dobře a jemně se připravily na další těhotenství i mateřství.

Přístup do programu máš na rok, abys jednotlivé lekce a akční kroky mohla vstřebat svým tempem.

BONUSY

pro každodenní praxi

Ať už máme jakkoliv silnou podporu okolí, probouzíme se a usínáme jen samy se sebou. Své myšlenky a pocity známe a musíme ustát pouze my - vnitřně. Proto nestačí jen pasivně poslouchat slova útěchy.

V tomto online retreatu najdeš bonusy, které tě nastartují k akci, aby ses malými krůčky přiblížila vysněnému cíli. Najdeš tu různé tipy. Které si vybereš a zařadíš do své rutiny, záleží jen na tobě.

Bonusy k vytištění a poslechu ti zůstanou napořád. Včetně e-booku Jak mě potrat poslal zpátky k sobě.

VĚNUJ RETREAT JAKO DÁREK

Hledáš praktický dárek, který potěší i pomůže? Je poukaz na tenhle empatický online retreat pro Tvoji kamarádku, kolegyni, dceru nebo sestru  to pravé? 

Na dárkový poukaz se vztahují stejné akční nabídky jako na program. Po zaplacení ti voucher spolu instrukcemi pro uplatnění přijde obratem na e-mail.

osobní přístup a péče

Nemáš s kým mluvit o své ztrátě? Okolí tě zraňuje svými reakcemi? Nevíš, jak se v životě pohnout dál? Máš pocit, že ti teď nikdo nerozumí?

Jsem tu pro tebe také na individuálních sezeních. Probíhají také online, proto nezáleží, odkud jsi. Pomůžu ti zorientovat se v nekonečnu možností a zaměřit pozornost tak, aby ses cítila lépe.

Více informací se dozvíš zde.